Aktualności

Informujemy, że wnioski akredytacyjne na mecze domowe MKS Piotrcovia w PGNiG Superlidze Kobiet oraz PGNiG Pucharze Polski (sezon 2019/2020),
można składać w Biurze Prasowym klubu w serwis Accredito - www.accredito.com.
Trzy zwycięstwa i porażka w ostatnim meczu - ten bilans dał naszym szczypiornistkom końcowe zwycięstwo w V Memoriale imienia Krzysztofa Kazimierskiego. W piątek nasz zespół pokonał MTS Żory i Sokol Poruba, a w sobotę wygrał ze Startem Elbląg.
Pięć drużyn bierze udział w V Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który w piątek i sobotę (16-17 sierpnia) odbywa się w Hali Relax. Są to: Start Elbląg, Ruch Chorzów, MTS Żory, czeski Sokol Poruba i oczywiście Piotrcovia.
Po konfrontacji z bardzo silnymi zespołami (trzech mistrzów kraju z Polski, Ukrainy i Białorusi) przyszedł czas na rywala z niższej półki. Piotrcovia zagrała w Łodzi z Chojeńskim Klubem Sportowym i wygrała 42:17. A już w piątek o 10:00 pierwsze spotkanie V Memoriału Krzysztofa Kazimierskiego. Nasz zespół zagra z MTS Żory.
Poznaliśmy terminarz żeńskiej PGNiG Superligi w sezonie 2019/2020. W nowej odsłonie drużyny rozegrają cztery pełne rundy w systemie każdy z każdym. Ostatnią serię zaplanowano na 20 maja 2020 roku.W nowej formule, oprawie i w zmienionym składzie. Już 7 września ruszy w pełni zawodowa liga piłki ręcznej pań. W zmaganiach PGNiG Superligi kobiet o tytuł Mistrzyń Polski powalczy 8 najlepszych zespołów szczypiornistek.
Kolejne spotkania sparingowe szczypiornistek Piotrcovii. W ciągu dwóch dni nasz zespół rozegra cztery mecze z wymagającymi rywalami podczas I Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Kielc Bogdana Wenty. Piotrcovia gra w Kielcach nadspodziewanie dobrze. Wygrała z Koroną Handball i MKS Lublin, Jednym golem uległa zaś Galiczance Lwów, a w ostatnim spotkaniu przegrała 4 bramkami z HC Gomel.
Nie było taryfy ulgowej w dniu sparingu z KPR Kobierzyce. Przed południem nasze zawodniczki odbyły mocny trening w siłowni, a po południu wyszły na boisko aby zmierzyć się z KPR Gminy Kobierzyce. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego walczyły z przyjezdnymi dopóki starczyło im sił.
Po kilkunastu dniach ciężkiej pracy czas na pierwszy sparing przed nowym sezonem w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasz zespół zmierzy się w piątek (2 sierpnia) z KPR Gminy Kobierzyce.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =