Aktualności

Superliga sp. z.o.o. ogłosiła terminarz meczów PGNiG Superligi Kobiet na nadchodzący sezon. W lidze zostanie rozegranych 28 serii. Pierwsza z nich już 8 września. Kształt rozgrywek pozostanie taki sam jak w ubiegłym sezonie.
Piłkarki ręczne Piotrcovii rozpoczęły oficjalnie przygotowania do nowego sezonu w żeńskiej PGNiG Superlidze. Na pierwszych zajęciach, które poprowadził Krzysztof Przybylski, dostrzec można było nowe szczypiornistki na czele z doświadczonymi: Joanną Wagą, Patrycją Królikowską, Hanną Yashchuk, a także: Natalią Fesdorf i Justyną Świerczek. Treningi dzień później wznowią: Daria Grobelna i Karolina Jureńczyk, które były na Młodzieżowych Mistrostwach Europy Dywizji B, zdobywając srebrny medal.
Kryniczanka została Oficjalnym Partnerem najwyższej klasy rozgrywek piłki ręcznej w Polsce. Marka zyskała miano Oficjalnej Wody Superligi i Superligi Kobiet oraz nabyła szereg świadczeń marketingowych.
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci byłej zawodniczki klubu - Doroty Laskowskiej ☹️😢
Zarząd, pracownicy, zawodniczki oraz sztab szkoleniowy MKS Piotrcovia składają najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia mężowi, córce, oraz pozostałej rodzinie i bliskim.
To już ostatnie głosowanie na "Zawodniczkę Miesiąca" w tym sezonie PGNiG Superligi Kobiet. 
Wśród nominowanej trójki znalazła się nasza zawodniczka Romana Roszak.
Głosować można na Facebooku Superligi klikając w link zamieszczony poniżej:
https://www.facebook.com/SLKobiet/photos/a.110120527034504/602168374496381/

Zapraszamy do głosowania.
Partnerem konkursu jest Balticus Polska
Od sezonu 2021/2022 do naszego zespołu dołączy serbska obrotowa Tatjana Trbovic.
W ostatnim sezonie reprezentowała barwy rumuńskiego klubu CSM CORONA BRASOV
Kibice, którzy po kilku miesiącach znów mogli obejrzeć mecz piłkarek ręcznych Piotrcovii na żywo, nie mieli prawa narzekać na brak widowiskowych akcji w ostatnim spotkaniu sezonu. Piotrcovia pokonała Ruch Chorzów 40:36 (25:20), a obie drużyny rzuciły rekordową liczbę 76 bramek. To był radosny handball, w którym obie drużyny skupiły się na grze w ofensywie.
Ostatni mecz  sezonu zbliża się wielkimi krokami !
Już jutro o godzinie 15:00 znów będziemy mogli zobaczyć się z Wami w hali RELAX !
Spotkanie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów RP odbędzie się z udziałem publiczności (50% dostępnych miejsc) z zachowaniem reżimu sanitarnego i protokołu sanitarno-epidemiologicznego obowiązującego w PGNiG Superlidze Kobiet.
Poniżej kilka informacji nt. tego jakie zasady będą obowiązywały przy wejściu do hali RELAX i podczas meczu.
✅ Wejście dla publiczności do hali będzie się znajdować od strony południowej (wjazd do hali) pod trybunami. (główne wejście do hali będzie zamknięte)
✅ Przy wejściu do hali obowiązkowy jest pomiar temperatury i dezynfekcja rąk, a także zakrywanie ust i nosa.
✅ Na trybunach zajmować można co drugie miejsce. Po zajęciu miejsca obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowywania odległość 1,5 metra od innych osób.
✅ Użytkownik oświadcza, że kupując bilet, akceptuje obowiązek:
     1️⃣ posiadania maseczki ochronnej i zakrywania ust i nosa za jej pomocą.
     2️⃣ zachowania, co najmniej 1,5 m odstępu od innych uczestników.
     3️⃣ dezynfekcji rąk, przy wejściu do hali „RELAX”.
     4️⃣ stosowania się do komunikatów graficznych, głosowych oraz zaleceń obsługi w zakresie właściwej organizacji wydarzenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
Jest nam niezmiermie miło ogłosić że pierwszego w historii klubu Gladiatora otrzymała Karolina Sarnecka !
Nasza bramkarka wygrała w kategorii "Wybór sezonu", w którym to kibice na stronie PGNiG Superligi Kobiet głosowali na najlepszą zawodniczkę.
Partnerem głosowania jest Hummel.
O tym, czy to jedyny w tym sezonie Gladiator dla naszych zawodniczek, będą się Państwo przekonać podczas niedzielnego meczu, na który serdecznie zapraszamy.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =