Aktualności

ZDROWYCH, WESOŁYCH, RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, CAŁEJ HANDBALLOVEJ RODZINIE, ŻYCZĄ - ZARZĄD, ZAWODNICZKI, SZTAB TRENERSKI ORAZ PRACOWNICY KLUBU MKS PIOTRCOVIA
Andrzej Bystram nie jest już trenerem piłkarek ręcznych Piotrcovii. Zarząd klubu zdecydował o odsunięciu szkoleniowca od zajęć z zespołem. W ostatnich czterech meczach sezonu drużynę poprowadzi Agata Wypych, a na ławce zasiądzie również Dmytro Zinchuk.
Piotrcovia zdobyła pierwsze punkty w fazie play-out. Nasz zespół pewnie pokonał przed własną publicznością UKS PCM Kościerzyna 39:30 (18:13). Od pierwszej minuty zwycięstwo naszej drużyny było niezagrożone, a jedyną niewiadomą były rozmiary wygranej.
Po trzech porażkach w fazie play-out Piotrcovia podejmie w środę (17 kwietnia) UKS PCM Kościerzyna, a więc drużynę, która zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nasz zespół jest faworytem tego pojedynku i zrobi wszystko, aby ucieszyć kibiców pierwszą wygraną w drugiej fazie sezonu.
W Hali Relax rozgrywany został turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. O awans do ćwierćfinału walczyły cztery drużyny: KPR ROKiS Radzymin, MTS Kwidzyn, AH Ruch Chorzów i MKS Piotrcovia. Poniżej wyniki meczów i końcowa tabela.
Piłkarki ręczne Piotrcovii nadal bez punkty w fazie play-out. Nasz zespół doznał trzeciej porażki przegrywając w Chorzowie z Ruchem 28:31 (17:19). W środę (17 kwietnia) drużyna trenera Andrzeja Bystrama zmierzy się we własnej hali z UKS PCM Kościerzyna.
Niewielu kibiców Piotrcovii zdaje sobie sprawę z tego, że istniało realne zagrożenie tego, aby pod koniec 2018 roku nasza drużyna zmuszona była wycofać się z PGNiG Superligi. Marek Ostrowski, prezes klubu, w wywiadzie specjalnie dla naszej strony opowiada o tych trudnych chwilach, o przyszłości klubu, o tym, że potrzebne są zmiany personalne oraz o powstaniu zawodowej ligi.
Tego nie da się opowiedzieć. To trzeba było zobaczyć. Marcin "Sacza" Saciński w jednym miejscu zgromadził tak wiele pamiątek związanych z piotrkowskim sportem, że nie da ich się wszystkich wymienić, aby czegoś nie pominąć.
Piotrcovia nadal bez punktu w fazie play-out żeńskiej PGNiG Superligi. Po przegranej w Jeleniej Górze nasza drużyna nie sprostała we własnej hali Koronie Handball Kielce, przegrywając 26:32 (15:14). O przegranej zdecydowała słabsza druga połowa meczu, a w zasadzie ostatni jej kwadrans.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =