Aktualności

Piotrcovia ma nową zawodniczkę. 2,5-letnią umowę z naszym klubem podpisała 20-letnia rozgrywająca Kornelia Małecka (ostatnio Arka Gdynia). Od kilku dni brała udział w treningach naszej drużyny, a działacze sfinalizowali kontrakt. Wiele wskazuje na to, że zadebiutuje już 19 grudnia w pucharowym spotkaniu w Gnieźnie.
Wiadomo już, że dwa sparingowe spotkania z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin rozegrane zostaną w Hali Relax w dniach 28-29 grudnia. Nasz zespół przygotgowuje się tymczasem do rundy rewanżowej, a w treningach bierze udział nowa zawodniczka - Kornelia Małecka (ostatnio Arka Gdynia).
Piotrcovia rozegra jeszcze w grudniu mecz o stawkę. Będzie to spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, a rywalem naszej drużyny będzie MKS PR URBIS Gniezno.
Po krótkiej przerwie, którą nasze zawodniczki wykorzystały na odpoczynek, rozpoczęły się przygotowania do rundy rewanżowej sezonu zasadniczego w żeńskiej Superlidze. Nasza drużyna przez ponad miesiąc będzie ciężko trenowała, a w okresie między Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem rozegra w Hali Relax dwa spotkania sparingowe z mistrzem Polski - MKS Perłą Lublin.
Za nami półmetek sezonu zasadniczego 2018/2019 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Piotrcovia plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Co ciekawe ma taki sam bilans punktów i bramek jak KPR Jelenia Góra, ale w bezpośrednim meczu lepsze okazały się szczypiornistki z Dolnego Śląska.
W środę 14 listopada MKS Piotrcovia miała rozegrać ostatni mecz I rundy sezonu. Ze względu na wycofanie się z rozgrywek Arki Gdynia wyjazdowe spotkanie nie odbędzie się, a nasz zespół postanowił tego dnia przygotować atrakcję dla piotrkowskich kibiców.
Wielki mecz zagrały nasze szczypiornistki. Pisaliśmy o tym, że od 7 lat Pogoń Szczecin wygrała wszystkie ligowe mecze z Piotrcovią. Ta seria jednak dobiegła końca. Podopieczne Andrzeja Bystrama zagrały na dwieście procent swoich możliwości. W normalnym czasie gry mieliśmy remis 26:26 (13:13), a w rzutach karnych 6:5 lepsze okazały się nasze zawodniczki. Brawo!
Wszystko wskazuje na to, że środowy pojedynek z SPR Pogonią Szczecin będzie ostatni meczem ligowym naszych szczypiornistek w 2018 roku. Piotrcovia miała jeszcze zagrać wyjazdowy mecz z Arką Gdynia jednak ta drużyna najprawdopodobniej nie wystąpi już w Superlidze. Po spotkaniu z Pogonią nasz zespół czeka więc dwumiesięczna przerwa w walce o ligowe punkty.
Po wyrównanym spotkaniu Piotrcovia przegrała w Karpaczu z KPR Jelenia Góra 23:26 (13:12). Podobnie jak w poprzednich spotkaniach nasz zespół miał dużą szansę wygrać, ale w samej końcówce to rywalki okazały się lepsze. Jeszcze na dwie minuty przed końcem gospodynie prowadziły zaledwie jednym trafieniem - 24:23.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =