Aktualności

Jeszcze na cztery minuty przed końcem spotkania beniaminek z Gniezna remisował z Piotrcovią 30:30 i był bliski wywalczenia historycznych punktów w PGNiG Superlidze. W końcówce górę wzięło jednak doświadczenie. Nasz zespół pokonał rywala 34:31 (18:19).
Przed nami spotkanie 2. Serii PGNiG Superligi Piotrcovia - MKS PR Urbis Gniezno, które będzie jednocześnie debiutem naszej drużyny we własnej hali w sezonie 2022/2023. Na inaugurację zespół Krzysztofa Przybylskiego przegrał w Lubinie z Zagłębiem. Wynik tamtego pojedynku nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania, które przez większą część pierwszej połowy było mocno wyrównane.
Osiem bramek, które rzuciła w Lubinie Silvie Polaskova, było jedynym pozytywnym akcentem inauguracyjnego spotkania nowego sezonu 2022/2023 w PGNiG Superlidze szczypiornistek pomiędzy mistrzem Polski Zagłębiem Lubin i Piotrcovią. Nasz zespół przegrał bowiem 22:30 (12:18) dobrze grając jedynie przez pierwszy kwadrans. Później górą było Zagłębie.
Na piątek (9 września), na godzinę 17:00 wyznaczono początek pierwszego spotkania nowego sezonu PGNiG Superligi kobiet. Na inaugurację MKS FunFloor Perła Lublin zagra z EUROBUD-em JKS Jarosław. 120 minut później w Lubinie rozpocznie się zaś pojedynek mistrzyń Polski Zagłębia z Piotrcovią. Naszą drużynę czeka więc na start jedna z najtrudniejszych konfrontacji.
W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem 2022/2023 w żeńskiej PGNiG Superlidze piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały w Kobierzycach z miejscowym KPR Gminy 26:33 (14:15). Za tydzień - w piątek 9 września nasz zespół zagra ponownie na Dolnym Śląsku. Z tą jednak różnicą, że pojedynek z Zagłębiem w Lubinie będzie już meczem o ligowe punkty.
Miejsce w pierwszej szóstce to absolutne minimum dla zespołu Piotrcovii, który meczem w Lubinie z mistrzem Polski Zagłębiem rozpocznie sezon 2022/2023 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Trener Krzysztof Przybylski oraz jego zawodniczki chcą jednak walczyć o znacznie wyższe cele. Klub zorganizował trening medialny, a dziennikarze mogli porozmawiać z piłkarkami i trenerem.
Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023!

Cena karnetu to 150 PLN (obejmuje wstęp na wszystkie mecze domowe w PGNiG Superlidze Kobiet oraz Pucharze Polski)
Karnety można zakupić w siedzibie klubu, ul. Słowackiego 77 w godz. 8:00 - 16:00

Ceny biletów pozostają bez zmian i wynoszą:
20 PLN - normalny
15 PLN - ulgowy
Piłkarki ręczne Piotrcovii, w przerwie między meczami II Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego, zaprezentowały się kibicom na scenie Amfiteatru Miejskiego. Koszulki z numerami wręczył szczypiornistkom prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak. Kibice mogli zobaczyć wszystkie nowe zawodniczki Piotrcovii jak i zapoznać się z nowym modelem strojów firmy MIZUNO, w których Piotrcovia grać będzie w sezonie 2022/2023 w żeńskiej PGNiG Superlidze.
W Hali Relax rozgrywany jest II Memoriał imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Na naszej stronie, najszybciej jak to możliwe, podawać będziemy wyniki meczów. Wstęp na wszystkie memoriałowe spotkania jest wolny.