Aktualności

Cztery punkty w czterech spotkaniach - to dorobek Piotrcovii, który daje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli. Na pewno nie jest to zdobycz, która może usatysfakcjonować trener i zawodniczki, a także kibiców. Przed nami jeszcze jednak sporo grania, a możliwości odrobienia straconego dystansu będzie dużo.
Niezwykłych emocji dostarczył mecz 4. Serii żeńskiej PGNiG Superligi pomiędzy Piotrcovią i Startem Elbląg. Faworytkami spotkania były nasze zawodniczki, ale zagrały dobrze tylko przez piętnaście minut. Młody zespół Startu pokazał zaś charakter i wolę walki i był bliski wywiezienia z Piotrkowa kompletu punktów.
Przed nami czwarte w tym sezonie spotkanie PGNiG Superligi dla naszych szczypiornistek. W piątek (24 września) o 18:00 zespół Krzysztofa Przybylskiego podejmie w Hali Relax Start Elbląg. Po raz drugi z rzędu mecz będzie transmitowany przez TVP Sport, a to oznacza, że obejrzeć będzie go mógł każdy właściwie kibic w Polsce.
Daria Grobelna i Karolina Jureńczyk otrzymały powołania na zgrupownie młodzieżowej reprezentacji Polski, które odbędzie się w dniach 03-10.10.2021 r. w Bartoszycach.
Superliga sp. z.o.o. przedłużyła umowę partnerską z firmą STATSCORE, która od sezonu 2017/2018 jest oficjalnym dostawcą ekskluzywnych danych i statystyk dla PGNiG Superligi, a od sezonu 2019/2020 także dla PGNiG Superligi Kobiet. STATSCORE to największa polska firma dostarczająca dane sportowe oraz specjalistyczne oprogramowanie z zakresu statystyk meczowych.
Architektka naszej gry rzuciła 5 bramek w ważnej wygranej z Eurobudem JKS Jarosław. Asia Waga została przez kibiców wybrana Zawodniczką 3. serii PGNiG Superligi Kobiet.
Do końca sezonu 2021/2022 Piotrcovia wypożyczyła z mistrzowskiego Zagłębia Lubin 21-letnią rozgrywającą Kingę Stanisławczyk. Nowa piłkarka naszego klubu ma za sobą grę w młodzieżowych reprezentacjach Polski - między innymi grała w Mistrzostwach Świata Juniorek, które w 2018 roku odbyły się w Kielcach.
W meczu dwóch drużyn, które do tej pory nie zdobyły jeszcze punktu lepsza okazała się Piotrcovia. Po emocjonującym spotkaniu 3. Serii gospodynie okazały się lepsze od EUROBUD JKS Jarosław 23:21 (12:10).
Po dwóch przegranych z wicemistrzem i mistrzem Polski rywalem piłkarek ręcznych Piotrcovii w 3. Serii sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi będzie EUROBUD JKS Jarosław. To drużyna, która również nie zdobyła jeszcze punktu w bieżących rozgrywkach i zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Absolutnie nie można rywala jednak zlekceważyć, a zespół Reidara Moistada chce być w tym sezonie czarnym koniem.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =