Aktualności

W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski piłkarek ręcznych. Wszystkie mecze odbędą się 12 stycznia 2022 roku. Rywalem Piotrcovii będzie Otmęt Krapkowice - dawny, dwukrotny mistrz Polski (1970 i 1971 rok).
Wiele emocji przyniosło ostatnie w tym roku spotkanie ligowe dla szczypiornistek Piotrcovii. Nasz zespół dopisał do swojego konta dwa punkty remisując w normalnym czasie gry w Elblągu z miejscowym Startem 29:29, ale wygrywając w rzutach karnych 4:2. Można więc powiedzieć, że zrewanżował się rywalkom za spotkanie z pierwszej rundy. Wtedy lepsze po karnych okazały się elblążanki.
Półtora miesiąca przerwy w rozgrywkach czeka zespoły żeńskiej PGNiG Superligi. Walka o ligowe punkty wznowiona zostanie w styczniu 2022 roku, a wcześniej kibice emocjonować się będą występem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata, które odbędą się w Hiszpanii. Ostatnim meczem ligowym w tym roku dla piłkarek ręcznych Piotrcovii będzie pojedynek w Elblągu z miejscowym Startem.
Piotrcovia spadła na piąte miejsce w ligowej tabeli, a wyprzedzona została przez EUROBUD JKS Jarosław. Zdecydowała o tym porażka w hali bezpośredniego rywala. W pojedynku 10. Serii PGNiG Superligi lepsze okazały się podopieczne trenera Reidara Mostada wygrywając 27:21 (12:8)
Jeszcze dwa wyjazdowe spotkania i w rozgrywkach żeńskiej PGNiG Superligi nastąpi ponad miesięczna przerwa. Nasze szczypiornistki powalczą w Hali Relax o ligowe punkty dopiero w styczniu 2022 roku, a w listopadzie zagrają jeszcze w Jarosławiu i Elblągu.

Nie było niespodzianki w spotkaniu 9. Serii żeńskiej PGNiG Superligi szczypiornistek. Piotrcovia nie nawiązała walki z mistrzem Polski Zagłębiem Lubin, przegrywając 21:27 (11:16). Już pierwszy kwadrans pozbawił tak naprawdę złudzeń naszą drużynę, która przegrywała aż 3:10.
Kolejny przeciwnik z najwyższej krajowej półki zawita do piotrkowskiej Hali Relax. Po spotkaniu z MKS FunFloor Perłą Lublin rywalem naszej drużyny będzie mistrz Polski Zagłębie Lubin. Poprzeczka powędruje więc na maksymalną możliwą wysokość.
Siedem bramek przy skuteczności wynoszącej aż 88%. Takie statystyki zanotowała Małgorzata Trawczyńska w Kobierzycach gdzie nasz zespół odniósł bardzo ważne zwycięstwo. Występ ten zagwarantował naszej rozgrywającej tytuł Zawodniczki 8. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Partnerem tytułu jest hummel.
Superliga sp. z.o.o. przedłużyła umowę sponsorską z marką Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem PGNiG Superligi Kobiet. Lirene to polska marka innowacyjnych, skutecznych kosmetyków tworzonych przez kobiety z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych innych kobiet oraz z troską o środowisko naturalne i przyszłość naszej planety.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =