Aktualności

Romka Roszak znalazła się wśród 17 - stu zawodniczek kadry Polski 🇵🇱, które trener Arne Senstad zabiera na Mistrzostwa Europy w DaniI.
Balticus, polska marka produkująca ekskluzywne zegarki, nadal pozostanie oficjalną marką zegarków Superligi i Superligi Kobiet. Na mocy nowej umowy, przez kolejne dwa sezony produkty firmy będą promowane na meczach najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej. Zegarki trafią m.in. do najlepszych zawodniczek i graczy każdego miesiąca rozgrywek oraz MVP sezonu.
Jak informuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczęło się w Koszalinie zgrupowanie kadry narodowej przed mistrzostwami Europy w Danii. Nasze zawodniczki przeszły w poniedziałek test na obecność koronawirusa. W czwartek (26 listopada) i niedzielę (29 listopada) odbędą się dwie wewnętrzne gry kontrolne, a dzień później zgrupowanie dobiegnie końca.
Nie odbędzie się zaplanowane na sobotę (21 listopada) spotkanie pomiędzy Piotrcovią i MKS Perłą Lublin. Oficjalny komunikat w tej sprawie wydała w piątek przed południem Superliga Sp. z o.o. Poniżej jego treść.
Po bardzo dobrym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu Piotrcovia przegrała w Lubinie z Zagłębiem 30:33 (12:17) w spotkaniu 8. Serii sezonu zasadniczego PGNiG Superligi szczypiornistek. Nasza drużyna na siedem minut przed końcem przegrywała jednym trafieniem (29:30), ale końcówka należała do gospodyń.
To będzie bardzo ważny mecz dla układu w górnej części tabeli żeńskiej PGNiG Superligi. W spotkaniu 8. kolejki Piotrcovia jedzie bowiem do Lubina, aby zmierzyć się z miejscowym Zagłębiem. W tabeli obie drużyny ze sobą sąsiadują, ale o cztery punkty lepszy jest zespół trenerki Bożeny Karkut.
Trener reprezentacji Polski Arne Senstad wybrał spośród szerokiego składu 22 zawodniczki, z których wyselekcjonuje grupę na Mistrzostwa Europy 2020. Szansę wyjazdu do Norwegii mają trzy zawodniczki Piotrcovii.
W związku z przypadkami COVID-19, wykrytymi u zawodniczek drużyny KPR Ruch Chorzów, Superliga Sp. z o.o. informuje, że mecz KPR Ruch Chorzów – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, zaplanowany na 5 listopada, zostaje przełożony.
To nie są niestety dobre informacje. Koronawirus zaczyna torpedować również rozgrywki żeńskiej PGNiG Superligi. Z tego też powodu przełożony został zaplanowany na piątek (30 października) mecz z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin. O nowym terminie spotkania poinformujemy.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =