Aktualności

Zwycięzców nie sądzi i nie zamierzamy też tego czynić. Piotrcovia pokonała Start Elbląg 31:29 (16:14) w spotkaniu 26. Serii PGNiG Superligi, a najlepszymi zawodniczkami naszej drużyny były bramkarki: Daria Opelt i Karolina Sarnecka. Ta pierwsza uznana została zresztą MVP całego spotkania.
Za nami połowa najpiękniejszego miesiąca w roku, który rozpoczął się znakomicie - od wygranej z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin. Niestety dwa kolejne pojedynki - w Jarosławiu i Kobierzycach zakończyły się porażkami Piotrcovii co wyklucza już wywalczenie medalu. Nasz zespół walczył będzie jednak do końca - przed nami jeszcze pięć spotkań, w tym trzy w Hali Relax.
Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii zrehabilitować za sobotnią porażkę w Jarosławiu. Nasza drużyna doznała drugiej wyjazdowej porażki z rzędu i ma już tylko matematyczne szanse na zajęcie miejsca na podium. Piotrcovia przegrała z walczącym o medal KPR Gminy Kobierzyce aż 21:29 (12:14). W najbliższą sobotę (15 maja) o 15:00 nasz zespół podejmie Start Elbląg.
To będzie kolejny ciężki bój i element majowego maratonu. W środę (12 maja) nasze zawodniczki wybiegną na parkiet w Kobierzycach. Jak pokazuje historia spotkań rozegranych w tym sezonie z Kobierkami, bardzo trudno jest wskazać faworyta. Dziewczyny obiecują zrobić wszystko by zmazać plamę po ostatnim nieudanym meczu w Jarosławiu. Transmisja spotkania od 16:30 w zobaczTV.
Niezwykle przykro jest podawać takie informacje. W wieku 51 lat, po długiej chorobie, zmarła Beata Jendrych (panieńskie nazwisko Krężel)- piłkarka, którą znał i podziwiał każdy prawdziwy kibic Piotrcovii.
Dziś swoje pierwsze zawodowe kontrakty podpisały dwie wychowanki klubu - Karolina Jureńczyk i Daria Grobelna 
Obie zawodniczki to tegoroczne absolwentki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku i etatowe reprezentantki młodzieżowej kadry Polski. 
Witamy w #TeamPiotrcovia ❤️💙
Nie tak to miało wyglądać. Piłkarki ręczne Piotrcovii zostawiły komplet punktów w Jarosławiu i do minimum zredukowały swoje szanse na zajęcie medalowego miejsca na koniec sezonu w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasza drużyna zagrała słabą pierwszą połowę, którą przegrała różnicą pięciu trafień - 16:21. W drugiej rzuciła się do odrabiania strat, ale zabrakło czasu.
Siedem meczów do końca sezonu i...każdy z nich nasz zespół potraktuje jak finał mistrzostw Polski. Majowy maraton rozpoczął się najlepiej jak mógł - od wygranej z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin, ale o tym zwycięstwie trzeba było szybko zapomnieć gdyż to dopiero początek drogi, na której końcu może czekać nas wszystkich miła niespodzianka w postaci medalu.
Jest nam miło poinformować kibiców o kolejnym transferze. Nową zawodniczką Piotrcovii zostanie od nowego sezonu 2021/2022 niezwykle doświadczona rozgrywająca, reprezentantka Białorusi Hanna Yashchuk. 33-letnia piłkarka grała w Superlidze w Pogoni Szczecin (2013-2018) i Starcie Elbląg (2018-obecnie).
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =