Aktualności

Po raz pierwszy Kapituła PGNiG Superligi Kobiet nominowała najlepsze zawodniczki i najlepszych trenerów do tytułu Gladiatorów 2020. Co prawda sezon 2019/2020 jest już zakończony, ale emocje związane z rozdaniem najbardziej prestiżowych indywidualnych nagród w polskiej piłce ręcznej kobiet wciąż przed nami.
Przedwczesny koniec sezonu 2019/2020 nie oznacza tego, że zawodniczki Piotrcovii mają wolne. Zawodowy sportowiec nie może sobie pozwolić na dlugą przerwę w treningach, a więc nasze szczypiornistki w domowych warunkach wykonują zalecenia trenerów Krzysztofa Przybylskiego i Konrada Szczukockiego.
Komisarz Ligi, w porozumieniu z zarządem Superligi Sp. z o.o., odpowiedzialnej za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek sezonu 2019/2020.
Praktycznie wszyscy, w poczuciu solidarnego obowiązku, spędzamy długie godziny w domach. Żeby rozprawić się z wirusem, nie tylko musimy ograniczyć kontakt ze światem zewnętrznym, ale również zadbać o swoją odporność.
W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną SARS-CoV-2, a także stosując się do rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o wstrzymaniu rozgrywek aż do odwołania.
W związku z decyzją organów administracyjnych w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o dalszym prowadzeniu rozgrywek bez udziału publiczności, która obowiązuje do odwołania.
Jeszcze jeden transfer sfinalizowali działacze Piotrcovii. Nową zawodniczką naszego klubu jest Oktawia Płomińska. To 21-letnia skrzydłowa, która ostatnio występowała w pierwszoligowym MTS Żory. Oktawia rozpoczynała swoją przygodę z piłką ręczną w UKS PR Ruchu Chorzów, a w 2015 roku debiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach Ruchu Chorzów.
Lepszego prezentu nasze zawodniczki nie mogły sobie zrobić. W wigilię Dnia Kobiet Piotrcovia po raz trzeci w tym sezonie okazała się lepsza od EUROBUD-u JKS Jarosław. Drużyna Krzysztofa Przybylskiego wygrała 26:24 (12:11) i powiększyła przewagę nad Ruchem Chorzów. Spotkanie mogło się podobać publiczności, do ostatniej minuty trzymało w napięciu.
Dobry występ w Koszalinie nie mógł nie znaleźć swojego odzwierciedlenia w wyborze do najlepszej siódemki 19. Serii. Znalazły się w niej dwie zawodniczki Piotrcovii. Na lewym skrzydle Aleksandra Oreszczuk i na prawym rozegraniu Lucyna Sobecka. Gratulujemy i...liczymy na podobne nominacje po spotkaniach 20. Serii.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =