Aktualności


W niedzielnym spotkaniu z Metraco Zagłębie Lubin w barwach Piotrcovii zadebiutuje wreszcie Kinga Gutkowska. Nasza nowa rozgrywająca czekała z niecierpliwością na dokumenty z jej poprzedniego klubu - UKS PCM Kościerzyna. Działacze UKS PCM wysłali je dopiero po dwóch tygodniach (w ostatnim dniu według regulaminu).
W kolejnym wywiadzie z serii Bliżej Piotrcovii naszym i Państwa gościem jest Zorica Despodovska. Tak jak w poprzednich wywiadach nasza rozmówczyni odpowie również na bardzo ciekawe pytania od koleżanek z drużyny. Zapraszamy.
Po spotkaniu z KPR Gminy Kobierzyce trener Piotrcovii Andrzej Bystram przyznał, że jego podopieczne zagrały słabiej niż w poprzednich meczach. Wierzył jednak w swój zespół, ale jego zdaniem zabrakło doświadczenia i wyrachowania.
Nie było niespodzianki w Hali Relax. Wyżej notowany KPR Gminy Kobierzyce wywiózł z Piotrkowa bez żadnych problemów komplet punktów. Wygrał mecz 18. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi 36:27 (16:12).
Po raz drugi w 2019 roku do Hali Relax zawita KPR Gminy Kobierzyce. Niespełna miesiąc temu zespół z Dolnego Śląska wygrał z Piotrcovią mecz Pucharu Polski. Tym razem stawką będą ligowe punkty.
W dniach 24-26 lutego reprezentacja Polski spotka się w Piotrkowie Trybunalskim na konsultacji szkoleniowej w ramach przygotowań do dwumeczu z Serbią w play-off o awans do MŚ 2019. Najprawdopodobniej jednym z elementów przygotowań będzie mecz sparingowy z Piotrcovią. O szczegółach będziemy informować.
Kolejną piłkarką, która udzieliła nam wywiadu jest Żaneta Senderkiewicz. To trzecia bohaterka nowego cyklu - Bliżej Piotrcovii. Nie zabrakło w nim pytań od koleżanek z drużyny. Zapraszamy do lektury.
Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów najbardziej utytułowanej polskiej drużynie ostatnich lat. Nasz zespół przegrał w Lublinie z MKS Perłą 19:35 (8:18).
Najlepszy polski zespół ostatniego ćwierćwiecza będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 17. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Nasza drużyna zmierzy się w Lublinie z MKS Perłą, a spotkanie odbędzie się w niedzielę (10 lutego) o 18:00.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =