Aktualności

Uruchomiona została nowa strona internetowa rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Od tego momentu każdy kibic kobiecej piłki ręcznej będzie mógł w łatwy sposób znaleźć w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek, wiadomości ze świata żeńskiego szczypiorniaka czy materiały multimedialne.
Dobre momenty to za mało aby myśleć o zdobyczy punktowej z najbardziej utytułowaną drużyną ostatniego ćwierćwiecza w żeńskiej piłce ręcznej w Polsce. MKS Perła Lublin wygrał w Hali Relax 26:21 (13:8), a o zwycięstwie lublinianek zdecydował drugi kwadrans pierwszej połowy. To wtedy podopieczne trenera Roberta Lisa zbudowały sobie przewagę, której nie oddały już do końca.
Najtrudniejszy z możliwych rywal stanie na drodze Piotrcovii w spotkaniu 4. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi. W środę (9 października) do Hali Relax zawita wielokrotny mistrz Polski, najbardziej utytułowany zespół ostatniego ćwierćwiecza - MKS Perła Lublin.
Z dumą możemy poinformować wszystkich, że nasz Sklep Kibica jest już czynny. Nie ma kolejek, a otwarty jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Zapraszamy. Asortyment będzie sukcesywnie się rozrastał.
Jeszcze tydzień pozostał naszym szczypiornistkom do meczu 4. kolejki PGNiG Superligi z mistrzem Polski - Perłą Lublin. Drużyna Krzysztofa Przybylskiego w spokoju przygotowuje się do tej konfrontacji. Żadna z zawodniczek nie narzeka na kontuzję, a z wyjazdu na mecz reprezentacji Ukrainy wróciła już Vladislava Belmas.
Vladyslava Belmas zagrała w sobotnim spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy szczypiornistek w barwach Ukrainy. Jej drużyna uległa w Kijowie naszej reprezentacji jednym trafieniem - 26:27 (14:14).
Zwycięstwem Piotrcovii 23:21 (10:10) zakończyło się sparingowe spotkanie z pierwszoligową Varsovią, które rozegrane zostało w Hali Relax. Nasz zespół przygotowuje się do meczu z mistrzem Polski - 9 października zagramy z Perłą Lublin.
Przez kolejne 3 sezony Suzuki Motor Poland będzie wspierać polską piłkę ręczną jako Oficjalny Partner PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn. Szczypiorniści zyskają nową flotę wszechstronnych japońskich samochodów.
Po raz kolejny Lubin okazał się dla naszych szczypiornistek niegościnny. Piotrcovia wysoko przegrała 18:31 (10:15) spotkanie 3. kolejki PGNiG Superligi z miejscowym Zagłębiem. Tylko przez kwadrans wydawało się, że nasz zespół będzie w stanie nawiązać wyrównaną walkę.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =