Aktualności

Sześć punktów w sześciu meczach to dorobek, który daje piłkarkom ręcznym Piotrcovii dopiero siódme miejsce w ligowej tabeli. Oczekiwania były większe, ale pocieszające jest to, że stracony dystans można nadrobić. Warunkiem jest dobra gra, taka chociażby jak w pierwszej połowie ostatniego spotkania z MKS FunFloor Lublin.
Piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały przed własną publicznością spotkanie otwierające 6. kolejkę ORLEN Superligi. Drużyna Agaty Cecotki uległa liderowi tabeli, MKS FunFloor Lublin 28:34. Pierwsza połowa nie wskazywała na porażkę naszych szczypiornistek, które dotrzymywały kroku liderkom. O wyniku zdecydował fatalny początek drugiej części spotkania.
MKS FunFloor Lublin będzie rywalem Piotrcovii w meczu 6. kolejki ORLEN Superligi. Lublinianki spisują się jak na razie znakomicie. W dotychczasowych sześciu spotkaniach drużyna Edyty Majdzińskiej zdobyła komplet 18 punktów notując rewelacyjny bilans bramkowy: 199:122. Piotrcovia z dorobkiem sześciu punktów w pięciu pojedynkach zajmuje czwarte miejsce.
NAMEDSPORT, producent wysokiej jakości odżywek i suplementów, przedłużył współpracę z Superligą o kolejne dwa sezony. Marka pozostaje Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet.
Nasza bramkarka głosami internautów została wybrana zawodniczką 5. Serii w ORLEN Superlidze Kobiet.
Jeszcze na cztery minuty przed końcem spotkania Piotrcovii z Zagłębiem Lubin widmo porażki zaglądało w oczy mistrzyniom Polski. Piotrkowianki nieoczekiwanie zawiesiły faworytkom bardzo wysoko poprzeczkę i dopiero w samej końcówce mecz rozstrzygnął się na korzyść Miedziowych. Piotrcovia zagrała jednak dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach i pokazała, że jest w stanie powalczyć z każdą drużyną w ORLEN Superlidze.
Nasza obrotowa wygrała głosowanie kibiców na najlepszą zawodniczkę 4. Serii ORLEN Superligi Kobiet.
Niepokonany w ubiegłym sezonie, niepokonany i w bieżącym. Zagłębie Lubin będzie rywalem Piotrcovii w 5. Serii sezonu 2023/2024 żeńskiej ORLEN Superligi. Drużyna Miedziowych reprezentuje Polskę w elitarnej Lidze Mistrzów, a w krajowych rozgrywkach wygrała do tej pory wszystkie mecze. O tym jak wysoki jest poziom Champions League niech świadczy fakt, że drużyna Bożeny Karkut wysoko przegrała wszystkie dotychczasowe cztery mecze i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę grupy B.
Serwis Interia Sport został oficjalnym partnerem medialnym najwyższego szczebla rozgrywek piłki ręcznej w Polsce: ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet. Umowa została podpisana na sezon 2023/2024 z opcją przedłużenia o kolejne lata.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =