Aktualności

To była prawdziwa wojna nerwów, która zakończyła się wygraną KPR Gminy Kobierzyce. W spotkaniu 4. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi podopieczne trenerki Edyty Majdzińskiej wygrały 23:22 (10:9). Nasza drużyna miała swoje szanse, ale była mocno nieskuteczna.
Sponsorem jutrzejszego meczu z KPR Gminy Kobierzyce jest fima SALVUM Odszkodowania, lider rynku odkupu szkód komunikacyjnych.
Jest nam niezmiermie miło, że taka firma, zdecydowała się na podjęcie z nami współpracy.
Witamy w Piotrcovii !
Wszyscy Państwo którzy zakupili karnet na bieżący sezon PGNiG Superliga Kobiet otrzymają na czas obowiązywania czerwonej strefy w Piotrkowie Trybunalskim dostęp do platformy zobaczTV.
Instrukcja krok po kroku jak otrzymać taki dostęp w grafikach poniżej.
Piotrków Trybunalski znalazł się na liście powiatów gdzie obowiązuje tzw. strefa czerwona, w której obowiązują dodatkowe ograniczenia w czasie pandemii koronawirusa. Oznacza to niestety, że imprezy sportowe organizowane mogą być bez udziału kibiców.
Dziś (4 października) dotarły do nas wyniki badań zawodniczek, przeprowadzonych w ALAB Laboratoria, na obecność wirusa SARS CoV-2.
Wszystkie są negatywne. Wyniki badań zostały niezwłocznie przesłane do Sanepidu, który podjął decyzję o zakończeniu kwarantanny.
Od poniedziałku zespół wraca więc do treningów!
Do 7 października nasze szczypiornistki będą przebywać na przymusowej kwarantannie. To efekt pozytywnego testu na koronawirusa u jednej z piłkarek EUROBUDU JKS Jarosław - ostatniego rywala, z jakim zmierzyła się w lidze Piotrcovia. Poniżej oficjalny komunikat Superligi.

Ręce same składały się do oklasków. Piotrcovia rozbiła we własnej hali EUROBUD JKS Jarosław w spotkaniu 3. serii sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Zespół trenera Krzysztofa Przybylskiego zagrał znakomity mecz i pokonał rywala różnicą aż 19 bramek. To najwyższe zwycięstwo Piotrcovii od wielu sezonów.
Po dwóch meczach z utytułowanymi rywalkami nie ma chyba w Polsce kibica żeńskiej piłki ręcznej, który nie zwróciłby uwagi na to, że Piotrcovia to już nie jest zespół z poprzedniego sezonu, który miał kłopoty ze zdobywaniem punktów. Drużyna Krzysztofa Przybylskiego wygrała, po rzutach karnych, z Zagłębiem Lubin i była bliska sprawienia niespodzianki w Lublinie. Czas zrobić trzeci krok w tym sezonie i wygrać domowe spotkanie z Eurobudem JKS Jarosław.
Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Eurobudem JKS Jarosław.
Bilety dostępne są jedynie za pośrednictwem serwisu Eventim i można je nabyć w zakładce "BILETY" na naszej stronie.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =