Aktualności

Pisaliśmy już o programie II Memoriału im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego, który w hali Relax rozgrywany będzie w piątek i sobotę (19-20 sierpnia). W trakcie turnieju przewidziana została przełożona z końca lipca prezentacja naszej drużyny. Rozpocznie się ona o 20:00 w Amfiteatrze Miejskim.
Po raz drugi Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego - pary trenerów, która wprowadziła nasz klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w naszym mieście.
Po dwóch przegranych meczach w Lublinie (z MKS FunFloor Perłą i Iuventą Michalovce) piłkarki ręczne Piotrcovii rozegrają kolejne dwa mecze sparingowe przed nowym sezonem 2022/2023 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Rywalem drużyny Krzysztofa Przybylskiego będzie KPR Gminy Kobierzyce. Oba spotkania odbędą się w piątek (12 sierpnia) w Hali Relax. Początek pierwszego zaplanowano o 12:00, a drugiego o 16:30.
Pierwsze mecze sparingowe rozegra 5 I 6 sierpnia (piątek i sobota) Piotrcovia. Nasze szczypiornistki wezmą udział w turnieju, który rozegrany zostanie w Lublinie. Udział w nim wezmą, oprócz zespołu Krzysztofa Przybylskiego, wielokrotny mistrz Polski MKS FunFloor Perła Lublin oraz słowacki zespół Iuventa Michalovce.
Jest nam niezmiermie miło poinformować, że od nowego sezonu sponsorem technicznym klubu została firma MIZUNO, jedna z najlepszych i największych marek sportowych.
Superliga sp. z o.o. ogłosiła terminarz meczów PGNiG Superligi Kobiet. W sezonie 2022/23 zostanie rozegranych łącznie 28 serii. Pierwsza z nich już 10 września. Liga została poszerzona z 8 do 10 zespołów. Zmianie uległ również kształt rozgrywek. Nasz zespół rozpocznie rozgrywki wyjazdowym spotkaniem z mistrzem Polski Zagłębiem Lubin (10/11 września). Tydzień później (17/18 września) podejmie MKS PR URBIS Gniezno.
Komisarz Superligi sp. z o.o. rozpatrzył wnioski o przyznanie licencji dla klubów PGNiG Superligi Kobiet na sezon 2022/2023. Piotr Łebek wydał pozytywne decyzje licencyjne dla wszystkich 10 klubów ubiegających się o prawo startu w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet.
Od sezonu 2022/2023 liczba drużyn występujących w PGNiG Superlidze Kobiet zostanie zwiększona z 8 do 10. Do rozgrywek, oprócz mistrzyń Ukrainy Galiczanki Lwów, dołączy KPR Ruch Chorzów, który zajął 2. miejsce w Turnieju Mistrzyń I Ligi Kobiet oraz najlepszy zespół I ligi MKS PR URBIS Gniezno.
Beep-testem oraz testem skoczności rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu drużyna piłkarek ręcznych Piotrcovii. Pierwsze zajęcia poprowadził Krzysztof Przybylski, a za część ogólnorozwojową odpowiedzialny był Dawid Głowacki. W treningu wzięły udział nowe zawodniczki naszego klubu na czele z Brazylijką Tauani Martins Schneider, oraz młodzieżowymi reprezentantkami Polski: Oliwią Suligą i Julią Jasińską.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =