Aktualności

Telewizja Polska S.A. i Superliga Sp. z o.o. rozszerzają zakres dotychczasowej współpracy. Na mocy nowej umowy kibice zobaczą hit każdej z 28 serii. Kobiece zmagania będą transmitowane  w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwsze mecze już we wrześniu.
18 zawodniczek liczyć będzie kadra Piotrcovii w nadchodzącym sezonie 2020/2021 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Ostatnim ruchem transferowym jest...powrót Aleksandry Zaleśny. To zawodniczka, której nie trzeba przedstawiać bowiem grała już w naszym klubie. Po wyleczeniu kontuzji zdecydowała się na kontynuowanie swojej przygody z piłką ręczną, a jest nam bardzo miło, że uczyni to w Piotrcovii. Jak już informowaliśmy pierwszy trening zespołu planowany jest 20 lipca.
Na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem treningów (20 lipca) możemy ogłosić kolejny transfer do naszego klubu. 20-letnia rozgrywająca Magda Więckowska (Korona Handball Kielce) podpisała roczny kontrakt z drużyną Krzysztofa Przybylskiego.

Aleksandra Abramowicz jest przedostatnim transferem do naszego klubu przed startem sezonu 2020/2021.
Dwie nasze zawodniczki w sezonie 2020/2021 na zasadzie wypożyczenia grać będą w czeskim HK Hodonin. W uroczym mieście, blisko granicy czesko-słowackiej dalej występować będzie Kornelia Małecka, a dołączy do niej Klaudia Cygan. Życzymy powodzenia, rozwijania swoich umiejętności i w przyszłości, być może, powrotu do Piotrkowa:)
Skrzydłowa Małgorzata Trawczyńska będzie w sezonie 2020/2021 zawodniczką Piotrcovii. Przez ostatnie lata reprezentowała barwy Zagłębia Lubin, z którym zdobyła cztery tytuły wicemistrzyni Polski. W ostatnim sezonie wystąpiła w 14 meczach, zdobywając łącznie 18 bramek. Jest uniwersalną zawodniczką, może występować na prawym rozegrania lub skrzydle.

W przyszłym sezonie Natalia Kolasińska broniła będzie bramki pierwszoligowej Varsovii. Zawodniczka, decyzją zarządu klubu i sztabu szkoleniowego, została wypożyczona do stołecznego klubu.
Poznaliśmy zawodniczki, które przedłużyły umowy z Piotrcovią. Znamy także te, które z naszego klubu odchodzą. Nowy tydzień rozpoczynamy od pierwszego transferu. Magdalena Drażyk - wieloletnia rozgrywająca Ruchu Chorzów zagra w sezonie 2020/2021 w barwach Piotrcovii.
Ostatnią, piątą zawodniczką - o odejściu której informujemy jest Vladyslava Belmas. Zarząd klubu oraz sztab szkoleniowy zdecydował, że nie przedłuży współpracy z tą piłkarką. Vladzie za wszystko, co zrobiła dla Piotrcovii serdecznie dziękujemy - mamy nadzieję, że kolejne kluby, w których będzie grała, nie będą aż tak pechowe dla niej i kontuzje będą ją omijały szerokim łukiem.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =