Wysoka przegrana z mistrzyniami

Trudno coś napisać o tym spotkaniu oprócz tego, że po prostu się ono odbyło. Piotrcovia nie nawiązała walki z Zagłębiem Lubin co pokazuje wynik meczu. Mistrzynie Polski wygrały aż 39:21 (20:9).
Po kwadransie gry było 11:3, a w 22. minucie Zagłębie wygrywało 15:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:9 i to pokazuje jaką przewagę w tym spotkaniu miały gospodynie. Podopieczne Bożeny Karkut, mimo roszad w składzie, powiększały różnicę bramkową po zmianie stron. W 48. minucie była ona największa - 35:15. W końcowce Piotrcovia odrobiła niewielką część strat przegrywając 21:39.

Zagłębie Lubin - Piotrcovia 39:21 (20:9)