Aktualności

Od najbliższego poniedziałku (2 września) w siedzibie klubu przy ulicy Słowackiego 77 można będzie nabywać karnety na domowe spotkania Piotrcovii w sezonie 2019/2020. Koszt karnetu to 100 złotych. Całosezonowe wejściówki będą również dostępne przed pierwszym meczem nowego sezonu w Hali Relax.
Wygraną 23:17 (14:8) zakończyło się sparingowe spotkanie naszych szczypiornistek z Koroną Handball Kielce. Mecz od pierwszej minuty rozgrywany był pod dyktando naszych zawodniczek, które już do szatni zeszły z przewagą sześciu trafień.
Korona Handball Kielce będzie kolejnym sparingowym rywalem naszych szczypiornistek. Mecz odbędzie się w środę (28 sierpnia) w Hali Relax, a początek wyznaczono na 18:30. Pierwotnie Piotrcovia miała zagrać w piątek - 30 sierpnia z MKS Perłą Lublin. Mistrz Polski zrezygnował jednak z przyjazdu.
W najlepszy możliwy sposób Piotrcovia zrewanżowała się Ruchowi Chorzów za niedawną przegraną w V Memoriale imienia Krzysztofa Kazimierskiego. W sparingowym spotkaniu w Chorzowie nasz zespół pokonał rywala 25:21.
Informujemy, że wnioski akredytacyjne na mecze domowe MKS Piotrcovia w PGNiG Superlidze Kobiet oraz PGNiG Pucharze Polski (sezon 2019/2020),
można składać w Biurze Prasowym klubu w serwis Accredito - www.accredito.com.
Trzy zwycięstwa i porażka w ostatnim meczu - ten bilans dał naszym szczypiornistkom końcowe zwycięstwo w V Memoriale imienia Krzysztofa Kazimierskiego. W piątek nasz zespół pokonał MTS Żory i Sokol Poruba, a w sobotę wygrał ze Startem Elbląg.
Pięć drużyn bierze udział w V Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który w piątek i sobotę (16-17 sierpnia) odbywa się w Hali Relax. Są to: Start Elbląg, Ruch Chorzów, MTS Żory, czeski Sokol Poruba i oczywiście Piotrcovia.
Po konfrontacji z bardzo silnymi zespołami (trzech mistrzów kraju z Polski, Ukrainy i Białorusi) przyszedł czas na rywala z niższej półki. Piotrcovia zagrała w Łodzi z Chojeńskim Klubem Sportowym i wygrała 42:17. A już w piątek o 10:00 pierwsze spotkanie V Memoriału Krzysztofa Kazimierskiego. Nasz zespół zagra z MTS Żory.
Poznaliśmy terminarz żeńskiej PGNiG Superligi w sezonie 2019/2020. W nowej odsłonie drużyny rozegrają cztery pełne rundy w systemie każdy z każdym. Ostatnią serię zaplanowano na 20 maja 2020 roku.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =