Aktualności

29-letnia Danielle Cristina Joia i o rok młodsza Vitoria Macedo (na zdjęciu) zostały nowymi zawodniczkami Piotrcovii. Brazylijki podpisały z naszym klubem kontrakty i 17 lipca wezmą udział w pierwszym treningu zespołu Krzysztofa Przybylskiego.
Krzysztof Przybylski poprowadzi zespół piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2019/2020. Doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt w siedzibie naszego klubu, a pierwszy trening poprowadzi 17 lipca.
Piotrkowscy kibice piłki ręcznej nie zawiedli. Wypełnili Halę Relax, okazali wspaniałe serce wrzucając ponad 5 tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną dla podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i byli świadkami wspaniałego widowiska piłki ręcznej okraszonego pożegnaniami zawodniczek Piotrcovii, trenera i zawodników Piotrkowianina.
Ten mecz można nazwać prawdziwym końcem sezonu zarówno dla szczypiornistek Piotrcovii jak i szczypiornistów Piotrkowianina. W środę (22 maja) rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, a celem jest zbiórka pieniędzy dla Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Początek o 18:00.
Wszystkich prawdziwych kibiców Piotrcovii chcemy uspokoić i poinformować, że Piotrcovia jako jeden z pierwszych klubów zgłosiła komplet wymaganych dokumentów potrzebnych do tego, aby wziąć udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2019/2020.
Porażką zakończyło się ostatnie ligowe spotkanie piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2018/2019. Nasz zespół przegrał w Kościerzynie z UKS PCM 25:29 (10:14). Tym samym drużyna z Kaszub odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu na własnym boisku i po raz pierwszy w tym sezonie okazała się lepsza od naszego zespołu.
To już ostatni akcent ligowego sezonu 2018/2019. Sezonu przejściowego, sezonu trudnego, który zapamiętamy z wielu względów nie zawsze pozytywnych. Miejmy nadzieję jednak, że ostatni mecz o punkty okaże się zwycięski, a Piotrcovia przyjedzie z Kościerzyny bogatsza o trzy punkty.
Nie był to Euro Jackpot, ale Mariusz Michalak również będzie bardzo miło wspominał miniony weekend. Wygrał główną nagrodę w naszym konkursie, a była nią przyczepa firmy Niewiadów. Nagrodę wręczył wiceprezes klubu Kamil Ziemba, a szczęśliwca wylosowała Monika Kopertowska.
Ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2018/2019 w Hali Relax za nami. Piotrcovia wygrała ten mecz 29:28 (16:14) sprawiając swoim sympatykom niezły horror. Zwycięskiego gola nasz zespół rzucił na dwadzieścia sekund przed końcem, a później nie dał już Ruchowi doprowadzić do wyrównania.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =