Aktualności

Prawdziwą sinusoidą można nazwać sparingowe występy Piotrcovii przed sezonem 2020/2021 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasza drużyna rozpoczęła serię kontrolnych gier od wysokiej przegranej w Kobierzycach. Póżniej zespół Krzysztofa Przybylskiego grał znacznie lepiej, wygrał między innymi turniej im. Krzysztofa Kazimierskiego.
Coraz mniej czasu zostało do długo wyczekiwanej ligowej inauguracji sezonu 2020/2021 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasz zespół rozegrał już przedostatni mecz kontrolny, a rywalem był Ruch Chorzów. Piotrcovia pokonała rywala, po zaciętej walce, 35:32 (16:18).
Producent sprzętu sportowego, marka hummel, rozszerza zakres współpracy promocyjnej przy rozgrywkach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. W sezonie 2020/2021 na rynek trafią nowe modele oficjalnych butów rozgrywek, a także 22 najlepszych zawodniczek i zawodników sezonu, zdobywców statuetek Gladiatorów, otrzyma propozycję podpisania indywidualnych kontraktów sponsorskich z marką hummel.
Piłkarki ręczne Piotrcovii z kompletem trzech wygranych okazały się najlepsze w VI Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który odbył się w Hali Relax. Nasz zespół pokonał kolejno: Ruch Chorzów, Start Elbląg i na koniec turnieju - Młyny Stoisław Koszalin. Drugie miejsce zajął Start, trzecie Ruch, a czwarte Młyny Stoisław.
Ponownie nasza drużyna zmierzyła się w sparingowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin, z tą jednak różnicą, że mecz odbył się na wyjeździe. Na Dolnym Śląsku, podobnie jak w Piotrkowie, doszło do zaciętego pojedynku, ale tym razem - jednym golem 26:25 lepsze okazały się wicemistrzynie Polski.
Trzeci mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2020/2021 rozegrały nasze szczypiornistki. Po przegranej w Kobierzycach i wygranej w Chorzowie tym razem drużyna Krzysztofa Przybylskiego zagrała w hali Relax z Zagłębiem Lubin.
Drugi sparingowy wyjazd w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem okazał się znacznie lepszy niż wizyta w Kobierzycach. Piotrcovia zagrała znacznie lepiej, wygrała z miejscowym Ruchem 29:25 (13:14).

Meczem z KPR Gminy Kobierzyce piłkarki ręczne Piotrcovii rozpoczęły serię gier sparingowych przed sezonem 2020/2021. Nasz zespół uległ wysoko drużynie trenerki Edyty Majdzińskiej 24:36 (10:17). Tylko do 7. minuty wynik był wyrównany.
Powołany przez Zarząd Superligi Sp. z o. o. i Komisarza PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, zespół doradczy ds. koronawirusa wypracował zasady bezpieczeństwa dla nowego sezonu rozgrywkowego 2020/2021. W jego skład weszły uznane osoby ze świata nauki o zdrowiu i wirusolodzy. Nowe uregulowania mają przyczynić się do zapewnienia ochrony życia i zdrowia uczestników rozgrywek, personelu medycznego, sztabów szkoleniowych oraz kibiców. 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =