Aktualności

Show must go on - mimo tego, że sport schodzi w takich sytuacjach na dalszy plan Piotrcovia zdecydowała się rozegrać poniedziałkowy (29 stycznia) mecz 14. kolejki ORLEN Superligi w Lubinie z mistrzem Polski, Zagłębiem. To wspólna decyzja sztabu szkoleniowego i drużyny. Spotkanie rozpocznie się o 18:00, a mecz będzie można zobaczyć na platformie emocje.tv. Pojedynek poprowadzą Mariusz Marciniak i Piotr Radziszewski, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Góralczyk.
Wiedzieliśmy z jakim rywalem walczy od kilkunastu miesięcy, ale wierzyliśmy w cud. I nie dopuszczaliśmy do siebie tego, co może się wydarzyć. Niestety zmuszeni jesteśmy przekazać kibicom bardzo smutną informację. Po długiej walce z chorobą zmarł dziś (27 stycznia) w Holandii, w wieku 68 lat, prezes MKS Piotrcovia Marek Ostrowski.
Drugiej z rzędu ligowej porażki doznały piłkarki ręczne Piotrcovii, które w meczu 13. Serii ORLEN Superligi przegrały przed własną publicznością z niżej notowanymi Młynami Stoisław Koszalin 28:35. Piotrcovia w drugiej połowie wygrywała 23:21, ale nie potrafiła tej przewagi dowieźć do końcowej syreny.
Nastroje po środowej porażce w Gnieźnie nie są najlepsze dlatego trzeba je jak najszybciej poprawić. A można to zrobić tylko w jeden sposób - zwycięstwem i to w bardzo dobrym stylu. I na to liczymy zapowiadając mecz 13. Serii żeńskiej ORLEN Superligi pomiędzy Piotrcovią i Młynami Stoisław Koszalin.
Po raz drugi w tym sezonie piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały z MKS URBIS Gniezno. Nasza drużyna mimo prowadzenia różnicą siedmiu bramek (10:3) w 15. minucie zeszła z boiska pokonana. Gospodynie nie tylko odrobiły straty z pierwszej połowie, ale w drugiej części gry podyktowałly swoje warunki i sięgnęly po trzy punkty umacniając się w ten sposób na czwartym miejcu w tabeli.
Wrześniowa porażka we własnej hali z MKS URBIS Gniezno 27:30 była przykrą niespodzianką dla kibiców Piotrcovii. Nasza drużyna zagrała wtedy słabo, a przyjezdne zasłużenie wywiozły z Hali Relax punkty. Po kilkunastu tygodniach nasz zespół stanie przed szansą rewanżu za tamtą porażkę, a spotkanie 12. Serii będzie pojedynkiem o czwarte miejsce w tabeli.
Od zwycięstwa rozpoczęła ligowe granie w 2024 roku drużyna Piotrcovii. Zespół Agaty Cecotki pokonał Handball JKS Jarosław 32:24 (16:15) w spotkaniu 11. Serii ORLEN Superligi. Wygrana nie przyszła jednak naszej drużynie łatwo. Na siedemnaście minut przed końcem pojedynku dwoma trafieniami prowadziły bowiem przyjezdne.
54 dni temu swój ostatni mecz (18 listopada 2023 roku) rozegrała drużyna Piotrcovii w rozgrywkach ligowych ORLEN Superligi. Za nami najdłuższa przerwa, która spowodowana była występem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata. Drużyna Agaty Cecotki rozegrała w tym czasie sparing oraz mecz ORLEN Pucharu Polski. Ciężko również trenowała, aby jak najlepiej zaprezentować się w drugiej części sezonu.
Wszystkim naszym sponsorom, partnerom, kibicom i przyjaciołom życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze, chwili wytchnienia od codziennych spraw oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym 2024 Roku 
#TeamPiotrcovia 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =