Aktualności

Poznaliśmy kadrę narodową B kobiet, która w dniach 17-20 listopada spotka się w Pruszkowie na konsultacji szkoleniowej, a od 21 do 23 listopada rywalizować będzie w czeskim Chebie w turnieju międzypaństwowym z udziałem Czech, Austrii, Szwajcarii i Polski. Wsród powołanych zawodniczek znalazła się piłkarka Piotrcovii Lucyna Sobecka. Gratulujemy!
Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii odnieść trzeciego zwycięstwa w sezonie 2019/2020 PGNiG Superligi. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego przegrały we własnej hali z KPR Gminy Kobierzyce 21:24 (10:11).
Ani się spostrzegliśmy, a za nami już 1/4 sezonu zasadniczego w PGNiG Superlidze kobiet. W 8. kolejce rozgrywek rywalem Piotrcovii będzie KPR Gminy Kobierzyce, a mecz zostanie rozegrany w Hali Relax w niedzielę - 3 listopada o 17:00. Nasz zespół z dorobkiem 2 wygranych i 5 porażek zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli.
Nie ma już w zeńskiej Superlidze zespołu, który nie zdobył punktów. Szkoda tylko, że przyczyniła się do tego Piotrcovia, która przegrała w Chorzowie z outsiderem tabeli 25:30 (8:14). Przestrzegaliśmy przed tym, że Ruchu nie można zlekceważyć. Chorzowski zespół zawsze był twardym i niewygodnym rywalem i potwierdził to w spotkaniu 7. kolejki sezonu zasadniczego.

Historia pojedynków Piotrcovii z Ruchem Chorzów jest tak bogata, jak bogata jest historia występów naszej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z Ruchem nasz zespół rywalizował na przestrzeni wielu lat, a wyniki spotkań układały się różnie. W obecnym sezonie i na chwilę obecną faworytem konfrontacji wydaje być się Piotrcovia, ale Niebieskich nigdy nie można lekceważyć. Nawet jeśli są niżej notowane w tabeli.

Piłkarki ręczne Piotrcovii wygrały drugi mecz w sezonie 2019/2020 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego pokonały w Hali Relax EUROBUD JKS Jarosław 25:21 (15:9).
EURO-BUD JKS Jarosław to kolejny rywal szczypiornistek Piotrcovii w rozgrywkach żeńskiej PGNiG Superligi. To beniaminek, ale absolutnie nie można go zlekceważyć. Zespół z Podkarpacia ma na koncie osiem punktów. Wygrał trzy spotkania (jedno w rzutach karnych) i dwa razy zszedł z boiska pokonany. Zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.
Na długo piłkarki ręczne Piotrcovii zapamiętają to, co wydarzyło się w końcówce spotkania w Koszalinie z miejscową Piłką Ręczną. W 51. minucie było 22:22, ale ostatnich dziewięć minut to prawdziwy horror. Za trzy dwuminutowe kary czerwoną kartką upomniana została Danielle Joia, a chwilę później bezpośredni czerwony kartonik obejrzała Vitoria Macedo. Gospodynie musiały to wykorzystać i wygrały aż 31:23 (14:11).

Piłka Ręczna Koszalin będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 5. kolejki PGNiG Superligi. Nasze szczypiornistki zagrają wyjazdowy mecz w niedzielę (20 października) o 16:00. Rywal nie zapisał na swoim koncie ani jednego punktu i wspólnie z chorzowskim Ruchem okupuje dwa ostatnie miejsca w tabeli.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =