Aktualności

Kolejną, piątą już zawodniczką, która w sezonie 2022/2023 nie będzie reprezentowała barw Piotrcovii jest Natalia Fesdorf. Skrzydłowa kończy przygodę z piłką ręczną i będzie realizowała się w zupełnie nowej roli. Dziękujemy za grę w naszym klubie jednocześnie informując kibiców, że w przyszłym tygodniu zaczniemy publikować oficjalne informacje o piłkarkach, które wzmocnią drużynę Krzysztofa Przybylskiego. 
Kolejną zawodniczką, która odchodzi z naszego klubu jest Kinga Stanisławczyk. Wychowanka Zagłębia Lubin będzie kontynuowała swoją przygodę z piłką ręczną w innej druzynie. Dziękujemy za grę w Piotrcovii!
W najbliższym sezonie barw Piotrcovii nie będzie reprezentowała Hanna Yashchuk. Trapiona kontuzjami doświadczona zawodniczka kończy bowiem grę w piłkę ręczną i będzie się realizować w nowej roli. Dziękujemy za grę w Piotrcovii i życzymy powodzenia.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym rozgrywek Superligi Kobiet. Odpowiedzi przez Państwa udzielone mogą znacząco przyczynić się do kierunku w jakim rozwijać się będzie liga!
Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 6-8 min

Link do ankiety: https://www.surveymonkey.com/r/BadanieKibicowSuperligiK


W nowym sezonie 2022/2023 barw Piotrcovii nie będzie reprezentowała już Małgorzata Trawczyńska. Rozgrywająca, która występowała w naszym klubie w dwóch ostatnich sezonach, podjęła decyzję o przejściu do innego klubu z PGNiG Superligi. Życzymy powodzenia.
Rozpoczynamy cykl informacji o kadrowych ruchach w Piotrcovii. Pierwszą informacją jest zakończenie gry w naszym klubie przez Monikę Majsak. Wieloletnia zawodniczka Piotrcovii kończy swoją przygodę z piłką ręczną. W naszym klubie występowała pod panieńskim nazwiskiem Kopertowska zaczynając grę jako juniorka. Niestety w rozwinięciu jej talentu w dużej mierze przeszkodziły liczne kontuzje. Moniko dziękujemy za wiele lat i życzymy powodzenia!
Zwycięstwem 29:26 (12:15) zakończyły sezon 2021/2022 piłkarki ręczne Piotrcovii. Nasz zespół pokonał w Hali Relax Młyny Stoisław Koszalin. Przyjezdne miały jeszcze szanse na szóste miejsce, na kwadrans przed końcem były bliższe wygranej, ale bardzo dobra gra Karoliny Sarneckiej oraz skuteczne kontry w ostatnich minutach zdecydowały o wygranej.
To już ostatnie spotkanie sezonu 2021/2022. Młyny Stoisław Koszalin będzie rywalem, z którym piłkarki ręczne Piotrcovii zwieńczą rozgrywki. Piąte miejsce nie jest lokatą, którą sobie wymarzyliśmy, ale z drugiej strony jest miejscem, o którym kilka lat temu, w trudnej sytuacji finansowo-organizacyjnej, w jakiej znalazł się nasz klub, można było tylko pomarzyć.
Piłkarki ręczne Piotrcovii nie sprawiły niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów wielokrotnemu mistrzowi Polski z Lublina. Nasza drużyna w ostatnim w tym sezonie pojedynku wyjazdowym przegrała w Hali Globus z MKS FunFloor Perłą 27:34 (14:17). 20 maja (piątek) nasz zespół zakończy sezon w Hali Relax spotkaniem z Młynami Stoisław Koszalin.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =