Aktualności

Dwie nasze zawodniczki w sezonie 2020/2021 na zasadzie wypożyczenia grać będą w czeskim HK Hodonin. W uroczym mieście, blisko granicy czesko-słowackiej dalej występować będzie Kornelia Małecka, a dołączy do niej Klaudia Cygan. Życzymy powodzenia, rozwijania swoich umiejętności i w przyszłości, być może, powrotu do Piotrkowa:)
Skrzydłowa Małgorzata Trawczyńska będzie w sezonie 2020/2021 zawodniczką Piotrcovii. Przez ostatnie lata reprezentowała barwy Zagłębia Lubin, z którym zdobyła cztery tytuły wicemistrzyni Polski. W ostatnim sezonie wystąpiła w 14 meczach, zdobywając łącznie 18 bramek. Jest uniwersalną zawodniczką, może występować na prawym rozegrania lub skrzydle.

W przyszłym sezonie Natalia Kolasińska broniła będzie bramki pierwszoligowej Varsovii. Zawodniczka, decyzją zarządu klubu i sztabu szkoleniowego, została wypożyczona do stołecznego klubu.
Poznaliśmy zawodniczki, które przedłużyły umowy z Piotrcovią. Znamy także te, które z naszego klubu odchodzą. Nowy tydzień rozpoczynamy od pierwszego transferu. Magdalena Drażyk - wieloletnia rozgrywająca Ruchu Chorzów zagra w sezonie 2020/2021 w barwach Piotrcovii.
Ostatnią, piątą zawodniczką - o odejściu której informujemy jest Vladyslava Belmas. Zarząd klubu oraz sztab szkoleniowy zdecydował, że nie przedłuży współpracy z tą piłkarką. Vladzie za wszystko, co zrobiła dla Piotrcovii serdecznie dziękujemy - mamy nadzieję, że kolejne kluby, w których będzie grała, nie będą aż tak pechowe dla niej i kontuzje będą ją omijały szerokim łukiem.
Patrycja Ciura w sezonie 2020/2021 nie będzie reprezentowała barw Piotrcovii. Zarząd klubu i sztab szkoleniowy chciał przedłużyć współpracę z zawodniczką, ale nie zdecydowała się ona na podpisanie nowej umowy i zamierza kontynuować swoją przygodę z piłką ręczną w innym klubie.
W następnym sezonie 2020/2021 Piotrcovię reprezentować będzie jedna Brazylijka - Vitoria Macedo. Zarząd klubu i sztab szkoleniowy zdecydował bowiem o zakończeniu współpracy z Danielle Joią. To trzecia zawodniczka, z którą nie przedłużono kontraktu. Joia dołączyła do Zuzanny Gajewskiej i Aleksandry Dorsz.
Kolejna decyzja kadrowa stała się faktem. Zarząd klubu i sztab szkoleniowy nie przedłużył współpracy z kołową - Aleksandrą Dorsz. Tym samym zawodniczka w nowym sezonie zagra w innym klubie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy - w tym tygodniu przedstawimy zawodniczki, które nie zagrają w przyszłym sezonie w Piotrcovii. Zarząd klubu i sztab szkoleniowy postanowił o zakończeniu współpracy z Zuzanną Gajewską. Życzymy powodzenia w nowym klubie!
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =