Aktualności

Po spotkaniach z Zagłębiem Lubin i MKS FunFloor Lublin Piotrcovia znów rywalizować będzie z zespołem, który zajmuje miejsce w czołowej trójce tabeli i ma medalowe ambicje. W spotkaniu 16. Serii ORLEN Superligi nasz zespół podejmie KPR Gminy Kobierzyce, a mecz odbędzie się w sobotę (10 lutego) o 18:00 w Hali Relax.
Punktów, które zagwarantują awans do czołowej szóstki trzeba będzie poszukać w trzech ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego. Piotrcovia nie dała rady wielokrotnemu mistrzowi Polski i wysoko przegrała w Lublinie z MKS FunFloor. Tylko przez pierwsze minuty można było mieć nadzieję na korzystny rezultat. Później podrażnione nieoczekiwaną porażką w Koszalinie piłkarki Edyty Majdzińskiej nakręcały się z każdą kolejną zdobytą bramką. Do przerwy prowadziły 19:13, aby wygrać ostatecznie 36:23.
Jeszcze cztery mecze i wszystko będzie jasne. Poznamy podział na grupę mistrzowską (drużyny z miejsc 1-6) i grupę spadkową (miejsca 7-10). Nie dopuszczamy takiej możliwości, aby Piotrcovii zabrakło w tej pierwszej grupie. Nasza drużyna musi jeszcze w każdym z czterech spotkań powalczyć o punkty. Tuż za plecami zespołu Agaty Cecotki są bowiem Start Elbląg i Młyny Stoisław Koszalin.
3 lutego w miejscowości Houten w Holandii odbędą się uroczystości pogrzebowe Marka Ostrowskiego, prezesa MKS Piotrcovia. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście w ceremonii, odbędzie się jej transmisja.
Niespodzianką byłoby odebranie punktów mistrzowi Polski i liderowi tabeli. Po pierwszej połowie spotkania 14. Serii ORLEN Superligi na tą niespodziankę się zanosiło. Drużyna Agaty Cecotki remisowała bowiem 16:16.
Show must go on - mimo tego, że sport schodzi w takich sytuacjach na dalszy plan Piotrcovia zdecydowała się rozegrać poniedziałkowy (29 stycznia) mecz 14. kolejki ORLEN Superligi w Lubinie z mistrzem Polski, Zagłębiem. To wspólna decyzja sztabu szkoleniowego i drużyny. Spotkanie rozpocznie się o 18:00, a mecz będzie można zobaczyć na platformie emocje.tv. Pojedynek poprowadzą Mariusz Marciniak i Piotr Radziszewski, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Góralczyk.
Wiedzieliśmy z jakim rywalem walczy od kilkunastu miesięcy, ale wierzyliśmy w cud. I nie dopuszczaliśmy do siebie tego, co może się wydarzyć. Niestety zmuszeni jesteśmy przekazać kibicom bardzo smutną informację. Po długiej walce z chorobą zmarł dziś (27 stycznia) w Holandii, w wieku 68 lat, prezes MKS Piotrcovia Marek Ostrowski.
Drugiej z rzędu ligowej porażki doznały piłkarki ręczne Piotrcovii, które w meczu 13. Serii ORLEN Superligi przegrały przed własną publicznością z niżej notowanymi Młynami Stoisław Koszalin 28:35. Piotrcovia w drugiej połowie wygrywała 23:21, ale nie potrafiła tej przewagi dowieźć do końcowej syreny.
Nastroje po środowej porażce w Gnieźnie nie są najlepsze dlatego trzeba je jak najszybciej poprawić. A można to zrobić tylko w jeden sposób - zwycięstwem i to w bardzo dobrym stylu. I na to liczymy zapowiadając mecz 13. Serii żeńskiej ORLEN Superligi pomiędzy Piotrcovią i Młynami Stoisław Koszalin.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =