Aktualności

Czwartą nową zawodniczką pozyskaną przez nasz klub jest Aleksandra Oreszczuk. To piłkarka przez lata związana z KPR Jelenia Góra (z przerwą na naukę w SMS Gliwice). Ma za sobą również występy w młodzieżowej reprezentacji Polski (lata 2011-2015).
Trwa transferowa ofensywa Piotrcovii. Kontrakt z naszym klubem podpisała 24-letnia obrotowa Aleksandra Dorsz. W sezonie 2018/2019 występowała w Arce Gdynia, a później w UKS PCM Kościerzyna.
29-letnia Danielle Cristina Joia i o rok młodsza Vitoria Macedo (na zdjęciu) zostały nowymi zawodniczkami Piotrcovii. Brazylijki podpisały z naszym klubem kontrakty i 17 lipca wezmą udział w pierwszym treningu zespołu Krzysztofa Przybylskiego.
Krzysztof Przybylski poprowadzi zespół piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2019/2020. Doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt w siedzibie naszego klubu, a pierwszy trening poprowadzi 17 lipca.
Piotrkowscy kibice piłki ręcznej nie zawiedli. Wypełnili Halę Relax, okazali wspaniałe serce wrzucając ponad 5 tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną dla podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i byli świadkami wspaniałego widowiska piłki ręcznej okraszonego pożegnaniami zawodniczek Piotrcovii, trenera i zawodników Piotrkowianina.
Ten mecz można nazwać prawdziwym końcem sezonu zarówno dla szczypiornistek Piotrcovii jak i szczypiornistów Piotrkowianina. W środę (22 maja) rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, a celem jest zbiórka pieniędzy dla Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Początek o 18:00.
Wszystkich prawdziwych kibiców Piotrcovii chcemy uspokoić i poinformować, że Piotrcovia jako jeden z pierwszych klubów zgłosiła komplet wymaganych dokumentów potrzebnych do tego, aby wziąć udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2019/2020.
Porażką zakończyło się ostatnie ligowe spotkanie piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2018/2019. Nasz zespół przegrał w Kościerzynie z UKS PCM 25:29 (10:14). Tym samym drużyna z Kaszub odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu na własnym boisku i po raz pierwszy w tym sezonie okazała się lepsza od naszego zespołu.
To już ostatni akcent ligowego sezonu 2018/2019. Sezonu przejściowego, sezonu trudnego, który zapamiętamy z wielu względów nie zawsze pozytywnych. Miejmy nadzieję jednak, że ostatni mecz o punkty okaże się zwycięski, a Piotrcovia przyjedzie z Kościerzyny bogatsza o trzy punkty.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =