Aktualności

To niestety nie było dobre spotkanie naszych szczypiornistek. Wręcz przeciwnie Piotrcovia zaprezentowała się w Jarosławiu bardzo słabo, przegrała z miejscowym EUROBUDEM JKS Jarosław aż 22:32 (10:19) i zajmie na koniec sezonu piąte miejsce. Momentami gra naszej drużyny nie przypominała w niczym gry na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej.
Po raz trzeci KPR Gminy Kobierzyce okazał się lepszy od Piotrcovii w sezonie 2021/2022 PGNiG Superligi. W zaległym pojedynku z 15. Serii drużyna z Dolnego Śląska wygrała w Hali Relax 28:20 (17:8) i w zasadzie pozbawiła naszą drużynę szans na podium. Wiele wskazuje na to, że walka o brąz rozstrzygnie się między EUROBUD-em JKS Jarosław, a zespołem z Kobierzyc.
Powoli kończy się sezon 2021/2022 w PGNiG Superlidze Kobiet. O tytuł mistrza Polski walczyć będą i to najprawdopodobniej do ostatniej kolejki MKS FunFloor Perła Lublin i Zagłębie Lubin. Zacięta będzie również rywalizacja o miejsca 3-5. Najbliżej brązowego medalu jest obecnie wtorkowy (5 kwietnia) rywal Piotrcovii - KPR Gminy Kobierzyce. Czwarty i ostatni w tym sezonie pojedynek między tymi zespołami rozegrany zostanie w Hali Relax.
Tylko do 20 minuty spotkania 23. Serii PGNiG Superligi szczypiornistek Piotrcovia była w stanie dotrzymać kroku mistrzyniom Polski z Lubina. Od stanu 10:10 Zagłębie rzuciło sześć bramek z rzędu i tej przewagi nie oddało już do końca meczu, wygrywając ostatecznie 32:23. Tym samym zespół Bożeny Karkut zrewanżował się Piotrcovii za niedawną porażkę w Lubinie.
Ostatnim marcowym akordem żeńskiej PGNiG Superligi będzie pojedynek z mistrzem Polski i aktualnym wiceliderem tabeli Zagłębiem Lubin. Spotkanie rozegrane zostanie w Hali Relax - 31 marca o 17:00. Będzie to spotkanie wyjątkowe także z innego względu. O szczegółach piszemy poniżej.
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu KPR Gminy Kobierzyce pokonał we własnej hali nasz zespół 26:23 w pojedynku 22. Serii PGNiG Superligi szczypiornistek. Kobierzyczanki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę w ostatniej minucie meczu.
Sezon 2021/2022 w PGNiG Superlidze kobiet powoli wchodzi w decydującą fazę. Wiadomo już, że losy mistrzostwa rozstrzygna się między MKS FunFloor Perłą Lubin i Zagłębiem Lubin. Wiadomo również, że o brąz walczyć będą do ostatniej kolejki trzy zespoły: KPR Gminy Kobierzyce, EUROBUD JKS Jarosław i Piotrcovia. Każdy mecz między tą trójką jest arcyważny, a zdobyte punkty mogą na finiszu ligi dać miejsce na najniższym podium.
Po raz trzeci w ostatnich dwóch tygodniach piłkarki ręczne Piotrcovii okazały się lepsze od Młynów Stoisław Koszalin. Tym razem, w zaległym spotkaniu z 14. Serii PGNiG Superligi, nasz zespół pokonał drużynę trenera Waldemara Szafulskiego 32:25 (14:13).
Młyny Stoisław Koszalin ponownie, w odstępie zaledwie kilkunastu dni, zmierzą się z Piotrcovią. Tym razem w Hali Relax w środę (23 marca) o 17:00 odbędzie się dwukrotnie już przekładany pojedynek z 14. Serii. Pierwotnie miał odbyć się 22 stycznia, następnie został przełożony na 16 marca, a ostatecznie rozegrany zostanie już we wczesnowiosenne marcowe popołudnie.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =