Aktualności

Drugie z rzędu zwycięstwo we własnej hali zanotowały nasze szczypiornistki. W meczu 6. Serii pokonały pewnie Młyny Stoisław Koszalin 33:28 (17:13) i umocniły się tym samym na trzecim miejscu w tabeli. Świetny mecz zagrała nasza bramkarka Daria Opelt, która została wybrana najlepszą zawodniczką spotkania. W najbliższy piątek nasza drużyna zagra ponownie we własnej hali z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin.
Młyny Stoisław Koszalin będą kolejnym rywalem szczypiornistek Piotrcovii. Mecz 6. Serii sezonu 2020/2021 zaplanowano na sobotę (24 października) o 16:00. Spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców, a można będzie je obejrzeć za pośrednictwem platformy zobacz.tv.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce zgłosił do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej szeroki skład kobiecej reprezentacji Polski na EHF EURO 2020 (3-20 grudnia). Z grona 35 zawodniczek Arne Senstad wybierze zespół, który wystąpi w najważniejszej imprezie sezonu. Biało-Czerwone w norweskim Trondheim kolejną zmierzą się z zespołem gospodarza, Rumunią i Niemcami.
Zarząd Superligi Sp. z o.o. – spółki zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligą i PGNiG Superligą Kobiet – przekazał dodatkowe pół miliona złotych, na badanie zawodniczek i zawodników na obecność koronawirusa COVID-19.
Lucyna Sobecka została nominowana przez WP Sportowe Fakty. W głosowaniu kibiców pokonała Annę Mączkę i Aleksandrę Krebs z Młyny Stoisław Koszalin.

Partnerem głosowania jest hummelsport.pl
Wszystkie materiały dla mediów, w tym teksty, liczne pliki wideo, audio i fotograficzne, w jednym miejscu. Superliga uruchomiła wirtualne biuro prasowe. Znajdą się w nim wszystkie materiały i informacje dot. działalności Superligi Sp. z o.o., wszystkich klubów grających w najwyższej klasie rozgrywkowej - PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze Kobiet – zarówno dla mediów lokalnych, jak i ogólnopolskich.
Po dramatycznej końcówce trzy punkty zostały w Piotrkowie! W spotkaniu 5. Serii żeńskiej PGNiG Superligi Piotrcovia pokonała Start Elbląg 27:26 (13:13). Przez większą część spotkania zespół Krzysztofa Przybylskiego musiał gonić rywalki. W końcówce przegrywał różnicą dwóch trafień, ale pomimo tego potrafił wyszarpać cenne zwycięstwo!
Wsparcie kobiet pełnych pasji to idea bliska Lirene – marce innowacyjnych, bezpiecznych, przyjemnych w stosowaniu kosmetyków tworzonych z troską o środowisko naturalne. Dlatego w sezonie 2020 / 2021 Lirene została Oficjalnym Partnerem Superligi Kobiet, wspierając zawodową ligę piłkarek ręcznych.
Polski rząd zdecydował się na wprowadzenie kolejnych obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa. Zmiany dotyczą również imprez sportowych. Rząd nie zdecydował się na zawieszenie rozgrywek sportowych jak w Czechach czy na Słowacji, ale wszystkie wydarzenia będą, niezależnie od strefy, odbywać się bez udziału kibiców.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =