Aktualności

Trzecia wygrana z rzędu naszych szczypiornistek zakończyła ligowe granie w 2023 roku. Piotrcovia jechała do Kalisza na mecz z AWS Energa Szczypiorno jako faworyt i z tej roli się wywiązała. Tylko przez dziesięć minut gospodynie były w stanie dotrzymać kroku naszemu zespołowi. Później inicjatywę przejęła drużyna Agaty Cecotki i z minuty na minutę powiększała przewagę.
To będzie ostatnia ligowa konfrontacja Piotrcovii w 2023 roku. Później w rozgrywkach żeńskiej ORLEN Superligi nastąpi reprezentacyjna przerwa, a kolejne mecze drużyny zagrają dopiero w styczniu. Zespół Agaty Cecotki swój ostatni przed przerwą pojedynek rozegra na wyjeździe z AWS Energą Szczypiorno Kalisz.
Mamy drugie zwycięstwo z rzędu i czwarte w bieżącym sezonie. Piotrcovia pokonała w Łańcucie Galiczankę Lwów 35:29 (18:18), a o wygranej zdecydowała druga połowa spotkania, a właściwie jej drugi kwadrans. Po trzydziestu minutach był bowiem remis 18:18, a na początku drugiej połowy różnicą czterech bramek prowadziła Galiczanka. Mecz trwa jednak 60 minut.
Po raz pierwszy w historii naszego klubu o ligowe punkty zagramy w Łańcucie. Nie oznacza to, że przepiękna miejscowość na Podkarpaciu ma swoją drużynę w żeńskiej ORLEN Superlidze. To tam znajduje się hala, w której o ligowe punkty gra Galiczanka Lwów. W poprzednim sezonie zespół z Ukrainy grał w podwarszawskich Markach.
Jest nam niezmiernie miło poinformować że po ponad rocznej przerwie w szeregi sponsorów klubu wraca piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S.A.
Nata Aqua została Oficjalnym Partnerem najwyższej klasy rozgrywek piłki ręcznej w Polsce. Marka zyskała miano Oficjalnej Wody Superligi i Superligi Kobiet oraz nabyła szereg świadczeń marketingowych.
W ostatnim w 2023 roku meczu przed własną publicznością Piotrcovia pokonała Start Elbląg 32:28 (18:16) i zanotowała tym samym trzecią wygraną w bieżącym sezonie. Mecz miał niezwykle dziwny przebieg, ale jak przyznała po końcowej syrenie trenerka Piotrcovii Agata Cecotka najważniejsze są trzy punkty.
Spotkanie 8. kolejki żeńskiej ORLEN Superligi pomiędzy Piotrcovią i Startem Elbląg będzie ostatnim w tym roku spotkaniem ligowym drużyny Agaty Cecotki w Hali Relax. Piotrcovia rozegra bowiem jeszcze dwa mecze wyjazdowe, a później liga będzie pauzować ze względu na reprezentacyjną przerwę. Nasz zespół bardzo chce pożegnać się z własną publicznością zwycięstwem, ale musi zagrać o niebo lepiej niż w poniedziałkowym pojedynku w Kobierzycach.
Trudno napisać coś o meczu, w którym od pierwszej do ostatniej minuty nasz zespół był tłem dla rywala. Tak niestety było w Kobierzycach. Miejscowa drużyna w 4. minucie wygrywała już 3:0, a później, z minuty na minutę, powiększała przewagę. Do przerwy było praktycznie po sprawie. Kobierki prowadziły bowiem 16:8.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =