Aktualności

Z czterema nowymi zawodniczkami rozpoczęła wspólne przygotowania przed nowym sezonem ORLEN Superligi drużyna piłkarek ręcznych Piotrcovii. W zajęciach wzięły udział pozyskane przez nasz klub: Patrycja Noga, Aušra Arciševskaja, Romana Roszak oraz Oliwia Domagalska. Od trzech tygodni nasze piłkarki trenowały według indywidualnych rozpisek, a stan ich przygotowania do treningów sprawdził Dawid Głowacki - trener przygotowania fizycznego.
Do dyspozycji sztabów szkoleniowych klubów ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet zostanie oddane nowoczesne oprogramowanie statystyczne, które dostarcza zaawansowanych danych na temat gry zespołów i poszczególnych szczypiornistów. Kluby najwyższego szczebla piłki ręcznej otrzymają więc narzędzie do analizy, które znacząco wpłynie na przygotowanie zespołów do pojedynków w lidze. To efekt współpracy Superligi sp. z o.o. z międzynarodowymi potentatami Handball.ai oraz Sideline Sports | XPS Network.
Polskie piłkarki ręczne zdobyły brązowe medale w rozgrywanych w hiszpańskiej Antequerze Akademickich Mistrzostwach Świata. Biało-czerwone w decydującym o medalu meczu pokonały w sobotę reprezentację Czech 22:18. 


Nata Minerale wypuściła na rynek odświeżoną wersję wody w sportowej butelce, która jest przeznaczona dla osób aktywnych. To efekt partnerstwa z Superligą.
Oliwia Domagalska, Lucyna Sobecka, Sara Szczukocka i Oliwia Suliga znalazły się wsród zawodniczek kadry Polski które wezmą udział w Akademickich Mistrzostwach Świata.
29-05-2024

Romka Roszak wraca!

Po trzech sezonach spędzonych w Lublinie Romka Roszak wraca do Piotrkowa!
Jest nam niezmiermie miło poinformować, że od nowego sezonu nasze szeregi wzmocni Patrycja Noga.
Drugą zawodniczką, która podpisała kontrakt z naszym klubem, jest 22-letnia utalentowana rozgrywająca Oliwia Domagalska.
Od nowego sezonu w barwach Piotrcovii będzie wystepować 22-letnia reprezentantka Litwy Aušra Arciševskaja.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =