Aktualności

Drugi sparingowy mecz przed nowym sezonem 2023/2024 w ORLEN Superlidze szczypiornistek rozegrały zawodniczki Piotrcovii. Przed własną publicznością nasz zespół przegrał z MKS PR Gniezno 35:37 (18:18). Kolejna okazja do zobaczenia naszych piłkarek w akcji już w piątek i sobotę (18-19 sierpnia). Zapraszamy na Memoriał imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Wstęp dla wszystkich kibiców jest wolny.
Drugi sparing w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem w ORLEN Superlidze rozegrają nasze szczypiornistki. W poniedziałek (14 sierpnia) zmierzą się o 16:30 z MKS PR Urbis Gniezno. Serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców. Wstęp jest wolny.


To będzie jeden z ważniejszych sprawdzianów piłkarek ręcznych Piotrcovii przed nowym sezonem w Orlen Superlidze. W piątek 18 sierpnia o 15:00 rozpocznie się kolejna edycja Memoriału im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego.
Telewizja Polsat i Superliga sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną na transmisje z meczów ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet przez najbliższe 7 sezonów, aż do 2030 roku. Pierwsza transmisja już 30 sierpnia.
Superliga sp. z o.o. oraz Telewizja Polsat serdecznie zapraszają na konferencję prasową, która odbędzie się 9 sierpnia (środa) o godzinie 12:00 w hotelu Four Points by Sheraton przy ul. Suwak 7b w Warszawie. Transmisja konferencji odbędzie się w Polsat Sport.
ORLEN sponsorem tytularnym najwyższego szczebla rozgrywek piłki ręcznej w Polsce – ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet. Nowa umowa dotyczy trzech najbliższych sezonów i obejmuje szereg świadczeń marketingowych.
Pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2023/2024 w Superlidze rozegrały szczypiornistki Piotrcovii. Nasz zespół pojechał do Lubina, aby zmierzyć się z mistrzem Polski, miejscowym Zagłębiem. Pojedynek zakończył się wygraną Miedziowych 36:29 (16:13). Warto jednak zaznaczyć, że Piotrcovia pojechała po dwóch tygodniach ciężkich treningów i jest jeszcze w trakcie obozu przygotowawczego.
Treningi przed nowym sezonem 2023/2024 w Superlidze wznowił nasz zespół. W pierwszych zajęciach, które poprowadziła trener Agata Cecotka, uczestniczyły nowe zawodniczki naszej drużyny: Karolina Mokrzka, Karolina Sarnecka, Matylda Mielewczyk i Joanna Gadzina. Przed Piotrcovią trudny okres przygotowawczy - co zaznaczyła trenerka.
Superliga sp. z o.o. ogłosiła terminarz meczów Superligi Kobiet. W sezonie 2023/2024 zostanie rozegranych łącznie 28 serii. Pierwsza z nich już 9 września.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =