Aktualności
W nowej formule, oprawie i w zmienionym składzie. Już 7 września ruszy w pełni zawodowa liga piłki ręcznej pań. W zmaganiach PGNiG Superligi kobiet o tytuł Mistrzyń Polski powalczy 8 najlepszych zespołów szczypiornistek.
Kolejne spotkania sparingowe szczypiornistek Piotrcovii. W ciągu dwóch dni nasz zespół rozegra cztery mecze z wymagającymi rywalami podczas I Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Kielc Bogdana Wenty. Piotrcovia gra w Kielcach nadspodziewanie dobrze. Wygrała z Koroną Handball i MKS Lublin, Jednym golem uległa zaś Galiczance Lwów, a w ostatnim spotkaniu przegrała 4 bramkami z HC Gomel.
Nie było taryfy ulgowej w dniu sparingu z KPR Kobierzyce. Przed południem nasze zawodniczki odbyły mocny trening w siłowni, a po południu wyszły na boisko aby zmierzyć się z KPR Gminy Kobierzyce. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego walczyły z przyjezdnymi dopóki starczyło im sił.
Po kilkunastu dniach ciężkiej pracy czas na pierwszy sparing przed nowym sezonem w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasz zespół zmierzy się w piątek (2 sierpnia) z KPR Gminy Kobierzyce.
Za nami oficjalna prezentacja naszej drużyny, która odbyła się w Rynku Trybunalskim. Mimo kapryśnej pogody prezentację obu drużyn Piotrcovii i Piotrkowianina obejrzały tłumy kibiców. Punktualnie o 20:00 na scenę, po kolei, zaczęły wchodzić szczypiornistki, a później szczypiorniści.
Wszystkich kibiców naszych drużyn piłki ręcznej serdecznie zapraszamy na prezentację, która odbędzie się w sobotę (27 lipca) o 20:00 w Rynku Trybunalskim.
Pod wodzą Krzysztofa Przybylskiego piłkarki ręczne Piotrcovii wznowiły treningi przed nowym sezonem 2019/2020 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nowym kapitanem drużyny została Daria Opelt, a z zespołem trenują: Aleksandra Oreszczuk (pozyskana z KPR Jelenia Góra), Aleksandra Dorsz (UKS PCM Kościerzyna) oraz Brazylijka Vitoria Macedo. Lucyna Sobecka przebywa zaś z młodzieżową reprezentacją Polski w Warnie.
Wszystko wskazuje na to, że żeńska PGNiG Superliga w sezonie 2019/2020 liczyć będzie zaledwie osiem zespołów. Decyzją komisarza ligi Piotra Łebka do drugiego etapu postępowania licencyjnego dopuszczone zostało tylko osiem klubów.
19-letnia młodzieżowa reprezentantka Polski Lucyna Sobecka jest piątą piłkarką pozyskaną przez nasz klub przed sezonem 2019/2020.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =