Aktualności

W kobiecym szczypiorniaku nadchodzą duże zmiany. Podczas wspólnej konferencji Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Superligi sp. z o.o. poinformowano o stworzeniu nowych placówek SMS ZPRP dla dziewcząt, planach utworzenia Ligi Centralnej oraz poszerzeniu PGNiG Superligi Kobiet o kolejne zespoły.
Superliga sp. z o.o. rozpoczęła szeroką akcję promującą piłkę ręczną we współpracy z TikTokiem - globalną platformą rozrywkową. Właśnie ruszył specjalny challenge #SUPERrzut,  a znanych z tego medium twórców spotkać będzie można na meczach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Dodatkowo, planowana jest organizacja specjalnego meczu z gwiazdami szczypiorniaka oraz znanymi osobowościami TikToka.
Po raz czwarty w tym sezonie Piotrcovia pokonała Suzuki Koronę Handball Kielce. W pojedynku 26. Serii żeńskiej PGNiG Superligi zespół Krzysztofa Przybylskiego wygrał z czerwoną latarnią tabeli 33:28 (19:11). Było to jednocześnie przedostatnie spotkanie piotrkowskiej drużyny przed własną publicznością w kończącym się sezonie.

To będzie przedostatni mecz naszych szczypiornistek w obecnym sezonie PGNiG Superligi we własnej hali. Na analizę, informacje o zmianach kadrowych, przyjdzie jeszcze czas. Teraz najważniejsze jest to, aby zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób - najlepiej z kompletem zwycięstw i z powtórką gry, którą Piotrcovia zaprezentowała od 20 minuty ostatniego meczu w Elblągu.
Justyna Świerczek została wybrana głosami kibiców zawodniczką 25. Serii PGNiG Superligi Kobiet.
05-05-2022

GLADIATORY 2022

Znamy nominowane do Gladiatorów 2022
Docenione przez dziennikarzy i ekspertów szczypiornistki, które w trakcie sezonu 2021/2022 zaprezentowały się najlepiej, powalczą o miano Gladiatora. Poznaliśmy nominowane zawodniczki. Która z nich ma szansę zyskać miano najlepszej w poszczególnych kategoriach?
Niesamowity przebieg miał pojedynek 25. Serii żeńskiej PGNiG Superligi szczypiornistek pomiędzy Startem Elbląg i Piotrcovią. Do 20 minuty stroną dominującą były gospodynie. Start wygrywał 13:9 i nic nie wskazywało na to, że z końcowego triumfu będzie cieszyć się Piotrcovia. W tym momencie jednak zespół Krzysztofa Przybylskiego zaczął grać jak z nut.
15-04-2022

Wesołych Świąt

W imieniu Zarządu, pracowników, sztabu trenerskiego oraz zawodniczek, życzymy Państwu zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
Nie udało się niestety piłkarkom ręcznym Piotrcovii sprawić miłej niespodzianki jaką byłby awans do finału Pucharu Polski. W półfinałowym pojedynku nasza drużyna przegrała i to wyraźnie z Zagłębiem Lubin 24:34 (10:16). Już w 9. minucie gospodynie wygrywały 6:0 i praktycznie zamknęły drużynie Krzysztofa Przybylskiego szansę awansu.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =