Aktualności

W nadchodzącym sezonie zawodniczki i zawodnicy grający w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki ręcznej zagrają nową wersją oficjalnej piłki rozgrywek, ULTIMATE. 32-panelowa piłka ręczna z optymalnym kształtem została opracowana przez założyciela duńskiej firmy SELECT, Eigila Sielsena. Pierwsze mecze nową piłką PGNiG Superligi zostaną rozegrane 5 września, a PGNiG Superligi Kobiet 9 września 2020 roku.
Po konsultacji z Komisarzem Ligi, w związku z pandemią COVID-19 oraz troską o zdrowie zawodniczek i sztabów trenerskich uczestniczących w meczach, wszystkie sparingi rozgrywane w hali RELAX odbywać się będą bez udziału publiczności !

Z nowymi zawodniczkami w składzie trener Krzysztof Przybylski rozpoczął oficjalnie okres przygotowawczy przed sezonem 2020/2021, który zainaugurowany zostanie na początku września. Piotrcovia przez pierwsze tygodnie będzie trenowała na własnych obiektach, a w planach ma również mecze sparingowe. Niestety tutaj nie mamy dobrych informacji dla kibiców - wszystkie gry kontrolne będą zamknięte dla publiczności ze względów bezpieczeństwa.
Znamy terminarz PGNiG Superligi Kobiet na sezon 2020/2021. Kobieca najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce ręcznej rozpocznie nowy sezon w środę (9 września). Dokładne terminy i godziny poszczególnych spotkań, transmisji i meczu inauguracyjnego, poznamy na początku sierpnia. Piotrcovia rozpocznie sezon od spotkania w Hali Relax z wicemistrzem Polski - Metraco Zagłębiem Lubin.
W poniedziałek (20 lipca) przygotowania do nowego sezonu rozpoczną szczypiornistki Piotrcovii. W pierwszym tygodniu trener Krzysztof Przybylski zaplanował po dwie jednostki treningowe. W poniedziałek, środę i piątek (siłownia plus hala), a we wtorki i czwartki (stadion plus hala lub 2x hala). Podobnie przebiegał będzie drugi tydzień przygotowań.

Telewizja Polska S.A. i Superliga Sp. z o.o. rozszerzają zakres dotychczasowej współpracy. Na mocy nowej umowy kibice zobaczą hit każdej z 28 serii. Kobiece zmagania będą transmitowane  w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwsze mecze już we wrześniu.
18 zawodniczek liczyć będzie kadra Piotrcovii w nadchodzącym sezonie 2020/2021 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Ostatnim ruchem transferowym jest...powrót Aleksandry Zaleśny. To zawodniczka, której nie trzeba przedstawiać bowiem grała już w naszym klubie. Po wyleczeniu kontuzji zdecydowała się na kontynuowanie swojej przygody z piłką ręczną, a jest nam bardzo miło, że uczyni to w Piotrcovii. Jak już informowaliśmy pierwszy trening zespołu planowany jest 20 lipca.
Na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem treningów (20 lipca) możemy ogłosić kolejny transfer do naszego klubu. 20-letnia rozgrywająca Magda Więckowska (Korona Handball Kielce) podpisała roczny kontrakt z drużyną Krzysztofa Przybylskiego.

Aleksandra Abramowicz jest przedostatnim transferem do naszego klubu przed startem sezonu 2020/2021.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =