Aktualności

Sobotni mecz z Ruchem Chorzów, który rozpocznie się o 17:00, będzie ostatnim pojedynkiem ligowym w Hali Relax w sezonie 2018/2019. Nie będzie to jednak ostatnie spotkanie z naszymi szczypiornistkami. Piotrcovia i Piotrkowianin przygotowują bowiem wspólnie niespodziankę dla kibiców, a o szczegółach poinformujemy niebawem.
Nie udało się Piotrcovii wywalczyć punktów w Kielcach. Nasz zespół przegrał z Koroną Handball po zaciętym spotkaniu 30:32 (11:14). Tym samym Piotrcovia straciła szanse na zajęcie siódmego miejsca na koniec sezonu. 11 maja (sobota) nasze zawodniczki zmierzą się w Hali Relax z Ruchem Chorzów.
To spotkanie najprawdopodobniej zdecyduje o siódmym miejscu na zakończenie sezonu 2018/2019. Piotrcovia zmierzy się w Kielcach z Koroną Handball, a o takich meczach zwykło się mówić, że ich stawką jest sześć punktów. Nasza drużyna po słabym początku fazy play-out złapała właściwy rytm i do Kielc jedzie po kolejne zwycięstwo.
Tak grającą Piotrcovię chcemy oglądać zawsze. Nasz zespół nie dał żadnych szans zespołowi KPR Jelenia Góra i pokonał rywala różnicą aż trzynastu bramek 36:23 (18:13). Był to udany debiut trenerskiego duetu Dmytro Zinchuk - Agata Wypych. Za tydzień nasz zespół zmierzy się w Kielcach z Koroną Handball i to spotkanie najprawdopodobniej zdecyduje o siódmym miejscu na koniec sezonu.
Jeszcze cztery spotkania zostały naszym szczypiornistkom do zakończenia sezonu 2018/2019. Sezonu trudnego, sezonu przejściowego i sezonu, który szczególnie dla działaczy, okazał się prawdziwym wyzwaniem.
Andrzej Bystram nie jest już trenerem piłkarek ręcznych Piotrcovii. Zarząd klubu zdecydował o odsunięciu szkoleniowca od zajęć z zespołem. W ostatnich czterech meczach sezonu drużynę poprowadzi Agata Wypych, a na ławce zasiądzie również Dmytro Zinchuk.
Piotrcovia zdobyła pierwsze punkty w fazie play-out. Nasz zespół pewnie pokonał przed własną publicznością UKS PCM Kościerzyna 39:30 (18:13). Od pierwszej minuty zwycięstwo naszej drużyny było niezagrożone, a jedyną niewiadomą były rozmiary wygranej.
Po trzech porażkach w fazie play-out Piotrcovia podejmie w środę (17 kwietnia) UKS PCM Kościerzyna, a więc drużynę, która zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nasz zespół jest faworytem tego pojedynku i zrobi wszystko, aby ucieszyć kibiców pierwszą wygraną w drugiej fazie sezonu.
W Hali Relax rozgrywany został turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. O awans do ćwierćfinału walczyły cztery drużyny: KPR ROKiS Radzymin, MTS Kwidzyn, AH Ruch Chorzów i MKS Piotrcovia. Poniżej wyniki meczów i końcowa tabela.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =