Aktualności

Do końca bieżącego sezonu Kornelia Małecka wypożyczona została do czeskiego HK Hodonin. To klub występujący w 14-zespołowej MOL Liga, która skupia najsilniejsze czeskie i słowackie zespoły żeńskiej piłki ręcznej. Po 14. kolejkach HK Hodonin zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 3 wygranych i remisu (7 punktów). W ostatnim spotkaniu przegrał z Juventą Mihalovce aż 23:41.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą zarząd, pracownicy, zawodniczki i sztab trenerski MKS Piotrcovia. Niech te święta będą magiczne, spokojne, spędzone w rodzinnym gronie.
Manewr działaczy Ruchu Chorzów okazał się skuteczny. Ruch II wygrał z Piotrcovią 27:21 (10:8) w spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski piłkarek ręcznych. Ruch II to tak naprawdę pierwszy zespół Niebieskich. Rezerwowy skład pojechał zaś do Kielc na spotkanie z Koroną Handball.
Ale tylko teoretycznie. Papierowym faworytem pojedynku 1/16 finału Pucharu Polski Ruch II Chorzów - Piotrcovia jest oczywiście nasz zespół. Jednak działacze chorzowskiego klubu zdecydowali o tym, że Ruch II będzie mocniejszy niż chorzowska "jedynka", która również w środę (18 grudnia) zmierzy się na wyjeździe w Kielcach z miejscową Koroną Handball.
Limitowana edycja dla prawdziwych kibiców. Już w sprzedaży (siedziba klubu, sklepik internetowy) jest kalendarz na 2020 rok z naszymi zawodniczkami.
Piłkarki ręczne Piotrcovii po raz drugi okazały się lepsze od reprezentacji Polski rocznika 2002. Zespół Krzysztofa Przybylskiego pokonał rywala 33:24. Trener Krzysztof Przybylski ocenił dwumecz bardzo pozytywnie, a młode kadrowiczki zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko.
Reprezentacja Polski rocznika 2002 była rywalem Piotrcovii w sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Hali Relax. Młode zawodniczki zagrały niezwykle ambitnie, a dla naszej drużyny był to bardzo pozytywny sprawdzian. Piotrcovia wygrała 31:25.
Przyszedł czas na podsumiwanie akcji Szlachetna Paczka 2019. Największe podziękowania należą się zawodnikom Piotrkowianina, zawodniczkom Piotrcovii oraz wszystkim kibicom, którzy wrzucili datki do puszki.
Po raz kolejny Piotrcovia i Piotrkowianin przyłączyły się do Ogólnopolskiej Akcji Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc potrzebującym rodzinom. Już wcześniej wybrana została jedna z rodzin, dla której zbierano pieniądze między innymi podczas środowego spotkania Piotrkowianin - Energa MKS Kalisz.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =