Aktualności

Po raz ostatni w tym roku

To będzie ostatnia ligowa konfrontacja Piotrcovii w 2023 roku. Później w rozgrywkach żeńskiej ORLEN Superligi nastąpi reprezentacyjna przerwa, a kolejne mecze drużyny zagrają dopiero w styczniu. Zespół Agaty Cecotki swój ostatni przed przerwą pojedynek rozegra na wyjeździe z AWS Energą Szczypiorno Kalisz.
Beniaminek rozgrywek w dotychczasowych spotkaniach wywalczył tylko dwa punkty i zajmuje ostatnie, dziesiąte miejsce w tabeli. Piotrcovia zaś, po dwóch ostatnich wygranych, z dorobkiem 12 punktów jest piąta. Faworytem sobotniej konfrontacji będzie oczywiście nasz zespół, ale musi on zagrać od pierwszej do ostatniej minuty skoncentrowany. Wtedy trzy punkty wydają być się niezagrożone. Będzie to rewanż za spotkanie z 1. kolejki. Wtedy to Piotrcovia wygrała wysoko 36:24, ale do przerwy w hali Relax był remis 15:15.

Sobotni (18 listopada) mecz rozpocznie się o 16:00, a poprowadzą go: Sebastian Pelc i Jakub Pretzlaf. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Andrzej Mikołajczak.Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =