Aktualności

To nie był tak łatwy mecz jak niedawna pucharowa potyczka w 1/4 finału Pucharu Polski. Jeszcze na dziesięć minut przed końcem na świetlnej tablicy widniał remis i dopiero końcówka spotkania 21. Serii żeńskiej PGNiG Superligi szczypiornistek zdecydowała o wygranej zespołu Krzysztofa Przybylskiego.
Aż cztery pojedynki ligowe rozegra w ciągu 12 ostatnich dni marca zespół Piotrcovii. W dwóch z nich rywalem będą Młyny Stoisław Koszalin. Nasza drużyna w sobotę (19 marca) zmierzy się z tym rywalem na wyjeździe, aby 23 marca zagrać z Młynami we własnej hali w przełożonym pojedynku. 27 marca zespół Krzysztofa Przybylskiego pojedzie do Kobierzyc, a marzec zakończy pojedynkiem we własnej hali z Zagłębiem Lubin (31 marca).
Nie 16 marca, ale 23 marca o 17:00 odbędzie się zaległy mecz z 14. Serii PGNiG Superligi pomiędzy Piotrcovią i Młynami Stoisław Koszalin. Pojedynek został przełożony ze względu na kłopoty kadrowe w zespole gości.
Reprezentantka Czech, uczestniczka Mistrzostw Europy 2020 i Mistrzostw Świata 2021 Silvie Polášková będzie od nowego sezonu reprezentowała barwy Piotrcovii.

Po raz trzeci w tym sezonie MKS FunFloor Perła Lublin pokonał Piotrcovię. Tym razem jednak zespół Moniki Marzec i Piotra Dropka uczynił to w sposób bezdyskusyjny. Już do przerwy wygrywał różnicą siedmiu trafień (16:9), aby zakończyć pojedynek wynikiem 33:18.
MKS FunFloor Perła Lublin będzie rywalem szczypiornistek Piotrcovii w spotkaniu 20. Serii PGNiG Superligi szczypiornistek. Wielokrotny mistrz Polski to rywal z najwyższej możliwej półki. Rywal, z którym nasz zespół rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej od wielu lat i z którym wielokrotnie rozegrał tzw. epickie boje. Z reguły faworytkami meczów są lublinianki, ale od reguły bywały wyjątki. Każdy z nich niezwykle cieszył wszystkie osoby związane z Piotrcovią.
Pewną wygraną naszych szczypiornistek zakończyło się ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski, które rozegrane zostało w Hali Relax. Nasz zespół nie miał żadnych problemów z pokonaniem Młynów Stoisław Koszalin wygrywając 38:25 (18:12).
Przed nami pierwszy marcowy mecz naszych szczypiornistek. Będzie to spotkanie 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski, w którym Piotrcovia zmierzy się z Młynami Stoisław Koszalin. Pojedynek w Hali Relax rozpocznie się o 17:00.

Jeszcze na cztery minuty przed końcem spotkania ostatnia w tabeli żeńskiej PGNiG Superligi Korona Handball Kielce była bardzo blisko zwycięstwa nad Piotrcovią. Gospodynie prowadziły bowiem 30:28. Nasza drużyna, która grała bardzo nierówno, zdobyła się jednak na zwycięski zryw. Nie tylko odrobiła straty, ale w końcówce potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =