Aktualności

Nie był to Euro Jackpot, ale Mariusz Michalak również będzie bardzo miło wspominał miniony weekend. Wygrał główną nagrodę w naszym konkursie, a była nią przyczepa firmy Niewiadów. Nagrodę wręczył wiceprezes klubu Kamil Ziemba, a szczęśliwca wylosowała Monika Kopertowska.
Ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2018/2019 w Hali Relax za nami. Piotrcovia wygrała ten mecz 29:28 (16:14) sprawiając swoim sympatykom niezły horror. Zwycięskiego gola nasz zespół rzucił na dwadzieścia sekund przed końcem, a później nie dał już Ruchowi doprowadzić do wyrównania.
Jeden z kibiców Piotrcovii opuści w sobotę Halę Relax z nagrodą, którą jest przyczepa ufundowana przez naszego sponsora z Niewiadowa.
Sobotni mecz z Ruchem Chorzów, który rozpocznie się o 17:00, będzie ostatnim pojedynkiem ligowym w Hali Relax w sezonie 2018/2019. Nie będzie to jednak ostatnie spotkanie z naszymi szczypiornistkami. Piotrcovia i Piotrkowianin przygotowują bowiem wspólnie niespodziankę dla kibiców, a o szczegółach poinformujemy niebawem.
Nie udało się Piotrcovii wywalczyć punktów w Kielcach. Nasz zespół przegrał z Koroną Handball po zaciętym spotkaniu 30:32 (11:14). Tym samym Piotrcovia straciła szanse na zajęcie siódmego miejsca na koniec sezonu. 11 maja (sobota) nasze zawodniczki zmierzą się w Hali Relax z Ruchem Chorzów.
To spotkanie najprawdopodobniej zdecyduje o siódmym miejscu na zakończenie sezonu 2018/2019. Piotrcovia zmierzy się w Kielcach z Koroną Handball, a o takich meczach zwykło się mówić, że ich stawką jest sześć punktów. Nasza drużyna po słabym początku fazy play-out złapała właściwy rytm i do Kielc jedzie po kolejne zwycięstwo.
Tak grającą Piotrcovię chcemy oglądać zawsze. Nasz zespół nie dał żadnych szans zespołowi KPR Jelenia Góra i pokonał rywala różnicą aż trzynastu bramek 36:23 (18:13). Był to udany debiut trenerskiego duetu Dmytro Zinchuk - Agata Wypych. Za tydzień nasz zespół zmierzy się w Kielcach z Koroną Handball i to spotkanie najprawdopodobniej zdecyduje o siódmym miejscu na koniec sezonu.
Jeszcze cztery spotkania zostały naszym szczypiornistkom do zakończenia sezonu 2018/2019. Sezonu trudnego, sezonu przejściowego i sezonu, który szczególnie dla działaczy, okazał się prawdziwym wyzwaniem.
Andrzej Bystram nie jest już trenerem piłkarek ręcznych Piotrcovii. Zarząd klubu zdecydował o odsunięciu szkoleniowca od zajęć z zespołem. W ostatnich czterech meczach sezonu drużynę poprowadzi Agata Wypych, a na ławce zasiądzie również Dmytro Zinchuk.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =