Aktualności

Marek Ostrowski niczym wytrawny gracz powoli odkrywa kolejne karty. Coraz mniej niewiadomych na sezon 2020/2021. Umowę z Piotrcovią przedłużyła pozyskana w trakcie poprzedniego sezonu Daria Szynkaruk. Mamy więc trzon zespołu na przyszłe rozgrywki, a to jeszcze nie koniec informacji kadrowych. Te najważniejsze - o nowych zawodniczkach są jeszcze przed nami.
Poprzedni sezon był stracony dla Weroniki Podzimowskiej, ale ambitna zawodniczka nie zamierza się poddawać. Wręcz przeciwnie - chce w przyszłym sezonie pokazać pełnię swoich umiejętności, a będzie mogła zrobić to w Piotrcovii. Zarząd klubu podpisał bowiem z pochodzącą z Tarnowskich Gór kołową nową umowę.
Ta informacja też jest niezwykle pozytywna. Lucyna Sobecka, która na zakończenie poprzedniego sezonu otrzymała aż dwie nominacje do Gladiatorów 2020, zostaje na kolejny sezon w Piotrcovii. Prezes klubu Marek Ostrowski podpisał z naszą młodą zawodniczką umowę na kolejny sezon 2020/2021. To nie koniec dobrych newsów. Kolejne już niebawem.
Kolejny tydzień rozpoczynamy od dobrych informacji. Aleksandra Oreszczuk jest następną zawodniczką, z którą działacze Piotrcovii podpisali umowę na sezon 2020/2021. Nasza skrzydłowa, która przez wiele lat związana była z Jelenią Górą, swoimi bardzo dobrymi występami przekonała do siebie trenera Krzysztofa Przybylskiego i zaskarbiła sobie sympatię kibiców.
W poprzednim sezonie nie miałą zbyt wielu okazji, aby pokazać kibicom swoje nieprzeciętne umiejętności. Romana Roszak przyszła do naszego klubu po długiej przerwie macierzyńskiej i po skomplikowanej kontuzji. Parę meczów, które rozegrała, udowodniło, że w piłkę ręczną grać nie zapomniała. W sezonie 2020/2021 Romana będzie dalej reprezentować barwy naszego klubu.
Już siedem zawodniczek ze składu, który reprezentował Piotrcovię w sezonie 2019/2020 podpisało umowy na kolejny sezon. Siódmą piłkarką, która związała się z naszym klubem na dłużej to Żaneta Senderkiewicz. Życzymy naszej rozgrywającej aby następny sezon był dla niej mniej pechowy niż poprzednie.
Kolejna zawodniczka zdecydowała się przedłużyć swoją umowę z Piotrcovią. Drużynę trenera Krzysztofa Przybylskiego w sezonie 2020/2021 będzie reprezentowała Sylwia Klonowska. To szósta piłkarka ze składu z sezonu 2019/2020, z którą działacze zdecydowali się kontynuować współpracę.
Kolejny dzień przyniósł kolejną informację o przedłużeniu umowy i podpisaniu nowego kontraktu z jedną z podstawowych zawodniczek poprzedniego sezonu. Kibiców możemy oficjalnie poinformować, że w sezonie 2020/2021 barwy Piotrcovii reprezentować będzie Karolina Sarnecka. Niebawem kolejne informacje o ruchach kadrowych.
Kolejna dobra wiadomość dla kibiców naszego klubu. W sezonie 2020/2021 barwy Piotrcovii będzie reprezentowała Monika Kopertowska. 28-letnia rozgrywająca ma już sobą przerwę macierzyńską i rehabilitację po kontuzji. Jest w pełni sił i obiecuje w nowych rozgrywkach powrót do najwyższej dyspozycji. Trzymamy kciuki!
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =