Aktualności

Trzy spotkania rozegrała zawodniczka Piotrcovii Żaneta Senderkiewicz w reprezentacji Polski B, która bierze udział w turnieju Baltic Handball Cup.
W kolejnym wywiadzie z cyklu Bliżej Piotrcovii naszym i Państwa gościem jest lewoskrzydłowa Vladislava Belmas.
Nasze szczypiornistki w spokoju przygotowują się do fazy play-out w PGNiG Superlidze. Korzystając z przerwy w terminarzu postanowiły sprawić niespodziankę kibicom.
Piłkarki ręczne Piotrcovii zakończyły sezon zasadniczy wyjazdowym spotkaniem w Szczecinie z SPR Pogonią. Naszemu zespołowi nie udało się sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów rywalowi. Gospodynie wygrały 37:29, prowadząc wysoko już do przerwy 22:13. Piotrcovia za tydzień (16 marca) będzie pauzowała.
Nasze szczypiornistki w najbliższą niedzielę zakończą sezon zasadniczy PGNiG Superligi. Zakończą dalekim wyjazdem do Szczecina. Rywalem Piotrcovii będzie SPR Pogoń Szczecin, a mecz rozpocznie się o 18:00. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli, ale dzieli je aż dziesięć punktów.

Dziś w Bliżej Piotrcovii wywiad z jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w klubie Anną Wasilewską.
Kiedy na 25 sekund przed końcem spotkania z KPR Jelenia Góra nasz zespół przegrywał jednym trafieniem nikt nie przypuszczał, że ten mecz może mieć tak niesamowitą i radosną końcówkę. To przyjezdne miały bowiem piłkę, a remis wydawał się być absolutnym maksimum. Piłka ręczna jest jednak nieprzewidywalna.
KPR Jelenia Góra będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 20. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Mecz w Hali Relax odbędzie się w niedzielę (3 marca) o 18:00 i będzie to ostatnie spotkanie w naszym obiekcie przed drugą częścią sezonu. 16 marca Piotrcovia będzie bowiem pauzowała.  Trenerem KPR jest były szkoleniowiec naszego klubu Michał Pastuszko.
Nie wynik tego meczu był najważniejszy, ale możliwość zagrania przeciwko najlepszym zawodniczkom w kraju. Przygotowująca się w Piotrkowie Trybunalskim do dwumeczu z Serbią reprezentacja Polski pokonała Piotrcovię 44:30 (15:9, 13:11, 16:10)  w spotkaniu sparingowym. Mecz rozegrano w niecodziennym formacie czasowym - 3 razy 23 minuty.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =