Aktualności

Piłkarki ręczne Piotrcovii nadal bez punkty w fazie play-out. Nasz zespół doznał trzeciej porażki przegrywając w Chorzowie z Ruchem 28:31 (17:19). W środę (17 kwietnia) drużyna trenera Andrzeja Bystrama zmierzy się we własnej hali z UKS PCM Kościerzyna.
Niewielu kibiców Piotrcovii zdaje sobie sprawę z tego, że istniało realne zagrożenie tego, aby pod koniec 2018 roku nasza drużyna zmuszona była wycofać się z PGNiG Superligi. Marek Ostrowski, prezes klubu, w wywiadzie specjalnie dla naszej strony opowiada o tych trudnych chwilach, o przyszłości klubu, o tym, że potrzebne są zmiany personalne oraz o powstaniu zawodowej ligi.
Tego nie da się opowiedzieć. To trzeba było zobaczyć. Marcin "Sacza" Saciński w jednym miejscu zgromadził tak wiele pamiątek związanych z piotrkowskim sportem, że nie da ich się wszystkich wymienić, aby czegoś nie pominąć.
Piotrcovia nadal bez punktu w fazie play-out żeńskiej PGNiG Superligi. Po przegranej w Jeleniej Górze nasza drużyna nie sprostała we własnej hali Koronie Handball Kielce, przegrywając 26:32 (15:14). O przegranej zdecydowała słabsza druga połowa meczu, a w zasadzie ostatni jej kwadrans.
Korona Handball Kielce będzie drugim rywalem Piotrcovii w fazie play-out, w której zespoły walczą o miejsca 7-11 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Mecz odbędzie się w sobotę (6 kwietnia) o 17:00 w Hali Relax, a nasz zespół bardzo chce wywalczyć pierwsze punkty w drugiej części sezonu.
Nie udało się piłkarkom ręcznym Piotrcovii udanie rozpocząć fazy play-out. Nasza drużyna przegrała w pierwszym spotkaniu o miejsca 7-11 w Jeleniej Górze z miejscowym KPR 22:27. Do przerwy zespół Andrzeja Bystrama prowadził 14:12.
Wyjazdowym spotkaniem w Jeleniej Górze piłkarki ręczne Piotrcovii rozpoczną fazę play-out w żeńskiej Superlidze. Przed naszą drużyną osiem meczów - cztery we własnej hali i cztery na wyjeździe. Celem będzie obrona siódmego miejsca, które Piotrcovia zajęła w sezonie zasadniczym. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.
Na siódmym miejscu zakończyły sezon zasadniczy szczypiornistki Piotrcovii. Do szóstej lokaty zabrakło kilku punktów, ale szkoleniowiec drużyny zadowolony jest z postawy swoich podopiecznych. Andrzej Bystram zapowiadał przed sezonem, że jego zespół będzie walczył w każdym spotkaniu o jak najkorzystniejszy wynik. Piotrcovia sprawiła kilka niespodzianek i w efekcie do fazy play-out przystąpi z siódmego miejsca.

Trzy spotkania rozegrała zawodniczka Piotrcovii Żaneta Senderkiewicz w reprezentacji Polski B, która bierze udział w turnieju Baltic Handball Cup.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =