Aktualności

Piotrcovia przegrała w Koszalinie z Młynami Stoisław 25:29 (11:17) w spotkaniu 23. kolejki ORLEN Superligi i w tabeli grupy mistrzowskiej spadła na szóste miejsce. Nasz zespół wyprzedzony został właśnie przez drużynę z Koszalina. Od pierwszej do ostatniej minuty prowadziły gospodynie, a w pewnym momencie ich przewaga wynosiła nawet 10 bramek.
Jeszcze sześć meczów i wszystko będzie jasne. Pojedynkiem w Koszalinie z miejscowymi Młynami Stoisław piłkarki ręczne Piotrcovii zakończą I rundę finałową ORLEN Superligi. Sytuacja w tabeli jasno i wyraźnie pokazuje, że jedynym celem do osiągnięcia przez zespół Agaty Cecotki jest piąte miejsce. Piotrcovia rywalizować będzie o tę lokatę z najbliższym rywalem.
Piotrcovia po raz trzeci w tym sezonie przegrała z MKS URBIS Gniezno. Nasz zespół miał duże szanse na trzy punkty, kilkakrotnie dochodził do remisu, ale za każdym razem oddawał inicjatywę rywalowi. Brakło również sportowego szczęścia - nasze zawodniczki obiły kilka razy słupki i poprzeczkę.
Mimo reprezentacyjnej przerwy w rozgrywkach żeńskiej ORLEN Superligi Piotrcovia rozegra zaległe ligowe spotkanie z MKS PR Gniezno. Oba kluby już wcześniej ustaliły termin meczu na sobotę (13 kwietnia), a problemów z absencjami związanych z powołaniem do kadry nie ma zarówno Piotrcovia, jak i rywal z Gniezna. Arne Senstad stawia na piłkarki z innych klubów. Pierwotnie mecz 22. Serii miał odbyć się 27 marca.
30-03-2024

Wesołych Świąt

ZDROWYCH, RADOSNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
ORAZ CHWILI WYTCHNIENIA I ODPOCZYNKU W GRONIE RODZINNYM
ŻYCZY
#TEAMPIOTRCOVIA
Władze Łodzi podpisały porozumienie ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Rezultatem współpracy mają być wspólne wydarzenia o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Pierwszą z nich będzie Superpuchar Polski, który zostanie rozegrany w Atlas Arenie jeszcze w tym roku.
Piotrcovia pokonała na wyjeżdzie KPR Gminy Kobierzyce w trzecim swoim spotkaniu w rundzie finałowej ORLEN Superligi. Nasz zespół, jak pisaliśmy w przedmeczowej zapowiedzi, zagrał wreszcie tak, jak sobie wszyscy byśmy tego życzyli. Nie zraził się wysokim prowadzeniem gospodyń po kwadransie (10:5), odrobił część strat już do przerwy, a w drugiej połowie, po nerwowej końcówce, przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.
KPR Gminy Kobierzyce, który zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, będzie kolejnym rywalem Piotrcovii w rundzie finałowej rozgrywek ORLEN Superligi. Nasz zespół zajmuje szóstą pozycję, a obie drużyny dzieli różnica aż 26 punktów. Zdecydowanym faworytem pojedynku są gospodynie.
Trudno coś napisać o tym spotkaniu oprócz tego, że po prostu się ono odbyło. Piotrcovia nie nawiązała walki z Zagłębiem Lubin co pokazuje wynik meczu. Mistrzynie Polski wygrały aż 39:21 (20:9).
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =