Aktualności

Drużyny Francji, Arabii Saudyjskiej i Słowenii będą rywalami Polski w grupie B rundy wstępnej mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, które odbędą się w Polsce i Szwecji. Losowanie mistrzostw odbyło się w sobotę w Katowicach. Trzydzieści dwa najlepsze zespoły powalczą o tytuł mistrza świata w dniach 11-29 stycznia 2023 roku.
Bardzo dobrze rozpoczęły Polski turniej Młodzieżowych Mistrzostw Świata, które odbywają się na Słowenii. Nasz zespół, w którego składzie są aż cztery zawodniczki Piotrcovii, pokonał USA 37:14 (18:9).

18 zawodniczek reprezentować będzie Piotrcovię w sezonie 2022/2023. Działacze naszej drużyny zamknęli kadrę, a o szczegółach zmian kadrowych informowaliśmy we wcześniejszych informacjach. Poniżej kompletna kadra Piotrcovii.
23-letnia bramkarka Hanka Mučková została nową zawodniczką Piotrcovii. Poprzednio występowała w rodzimych klubach: DHC Sokol Poruba i HC Hlucin. Ma na koncie występy w juniorskiej i młodzieżowej kadrze Czech. Powoływana także do szerokiej kadry narodowej seniorek.
Dopiero teraz oficjalnie możemy poinformować, że Karolina Sarnecka odchodzi z Piotrcovii do MKS Perły FunFloor Lublin. Mimo wcześniejszych informacji sprawa transferu nie była do końca sfinalizowana, a sprawa została zamknięta dopiero w miniony piątek. Sarnecka skorzystała z możliwości wcześniejszego rozwiązania obowiązującego jeszcze przez rok kontraktu, za co klub z Lublina musi zapłacić ekwiwalent pieniężny na rzecz Piotrcovii.
Piątą nową (i jak na razie ostatnią) zawodniczką Piotrcovii jest kolejna młodzieżowa reprezentantka Polski Julia Jasińska. Ostatnio grała w Koronie Handball Kielce. Jasińska powołana została na MŚ U20, które odbędą się na Słowenii. Wszystko wskazuje na to, że to transfer, którym nasi działacze i sztab szkoleniowy zamknęli kadrę na sezon 2022/2023. Liczyć będzie ona 18 zawodniczek. A całą listę przedstawimy w następnym tygodniu.
Czwartą nową piłkarką (i nie ostatnią), która będzie grała w naszym klubie w sezonie 2022/2023 jest lewoskrzydłowa Oliwia Szczepanek. To kolejna zawodniczka z młodzieżowej reprezentacji Polski. Grała wcześniej w SMS ZPRP Płock oraz KPR ROKiS Radzymin.
Młodzieżowa reprezentantka Polski, przez ekspertów uważana jako jedna z najlepszych bramkarek młodego pokolenia, zagra w Piotrcovii. Mowa o Oliwii Sulidze. To zawodniczka, która grała w SMS ZPRP Płock i Akademii Handballu Ruch Chorzów.
Po serii informacji o odejściach z Piotrcovii zaczynamy informować kibiców o wzmocnieniach naszej drużyny. Na pierwszy ogień idzie zawodniczka z Brazylii - Tauani Martins Schneider. 27-letnia rozgrywająca (lewa połówka) grała ostatnio w 2 lidze francuskiej, w zespole AS Cannes Mandaelieu Handball.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =