Aktualności

Pierwsza część meczu 4. serii ORLEN Superligi pomiędzy Młynami Stoisław Koszalin i Piotrcovią przypominała to, co nasza drużyna zaprezentowała w dwóch poprzednich pojedynkach. Zespół Agaty Cecotki grał wolno, nieskutecznie i popełniał mnóstwo błędów. Po zmianie stron Piotrcovia zaczęła wreszcie grać, tak jak potrafi i tak jak wszyscy tego oczekujemy. Bardzo szybko zniwelowała straty z pierwszej części gry i wygrała 27:24 mając ostatni kwadrans pod kontrolą.
Napisać, że Piotrcovia rozczarowała początkiem nowego sezonu w ORLEN Superlidze to tak, jakby nic nie napisać. Nasz zespół po dobrym meczu z AWS Energą Szczypiorno Kalisz przegrał dwa kolejne spotkania : wyjazdowe z Handball JKS Jarosław i domowe z MKS URBIS Gniezno. W tabeli z dorobkiem trzech punktów zajmuje szóste miejsce. Nie tak to miało być, ale pocieszające jest to, że gorzej już się chyba nie da. Teraz może i w sumie powinno być już tylko lepiej. Na to liczymy pisząc zapowiedź spotkania 4. kolejki z Młynami Stoisław Koszalin.
Superliga podpisała nową umowę z marką Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi Kobiet. Lirene to polska marka innowacyjnych kosmetyków dla kobiet.
Nie udało się naszym szczypiornistkom wygrać drugiego domowego spotkania w bieżącym sezonie. Piotrcovia w meczu 3. kolejki ORLEN Superligi nieoczekiwanie przegrała z MKS URBIS Gniezno 27:30 (12:16). O przegranej zdecydowała słaba gra w obronie oraz duża liczba popełnionych błędów.
MKS URBIS Gniezno będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 3. Serii żeńskiej ORLEN Superligi sezonu 2023/2024. Obie drużyny rozegrały w tym sezonie po dwa mecze i obie zgromadziły po trzy punkty. Piotrcovia wygrała w Hali Relax z AWS Energą Szczypiorno Kalisz i przegrała w Jarosławiu z JKS. Zespół z Gniezna po wysokiej przegranej z Zagłębiem Lubin wygrał zaś z Młynami Stoisław Koszalin 26:19.
JKS Jarosław lepszy od Piotrcovii w spotkaniu 2. kolejki sezonu 2023/2024 w ORLEN Superlidze kobiet. Drużyna Michała Kubisztala wygrała 24:22 (14:8), a duży wpływ na końcowy wynik miało to, co wydarzyło się w końcówce pierwszej połowy. Wtedy to gospdynie wypracowały sobie wysoką przewagę, którą utrzymały do końcowej syreny.
JKS Jarosław będzie pierwszym wyjazdowym rywalem Piotrcovii w nowym sezonie 2023/2024 ORLEN Superligi. Nasza drużyna na Podkarpacie pojedzie pokrzepiona pewnym zwycięstwem nad AWS Energą Szczypiorno Kalisz. JKS przywiózł zaś jeden punkt z Koszalina gdzie zremisował z Młynami Stoisław, przegrywając w rzutach karnych.
Nasz rozgrywająca wygrała pierwsze w tym sezonie głosowanie kibiców. Justyna w spotkaniu przeciwko beniaminkowi z Kalisza zdobyła 8 bramek i zanotowała 10 asyst, oraz została wybrana MVP meczu.

Partnerem tytułu jest hummel.

Wysokim zwycięstwem Piotrcovii nad AWS Energą Szczypiorno Kalisz zakończyło się spotkanie 1. kolejki ORLEN Superligi. Zespół Agaty Cecotki wygrał różnicą aż dwunastu bramek 36:24. Przyjezdne zagrały bardzo dobrą pierwszą połowę. W drugiej jednak opadły z sił, co wykorzystały piotrkowianki.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =