Aktualności

Zwycięstwem Piotrcovii 23:21 (10:10) zakończyło się sparingowe spotkanie z pierwszoligową Varsovią, które rozegrane zostało w Hali Relax. Nasz zespół przygotowuje się do meczu z mistrzem Polski - 9 października zagramy z Perłą Lublin.
Przez kolejne 3 sezony Suzuki Motor Poland będzie wspierać polską piłkę ręczną jako Oficjalny Partner PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn. Szczypiorniści zyskają nową flotę wszechstronnych japońskich samochodów.
Po raz kolejny Lubin okazał się dla naszych szczypiornistek niegościnny. Piotrcovia wysoko przegrała 18:31 (10:15) spotkanie 3. kolejki PGNiG Superligi z miejscowym Zagłębiem. Tylko przez kwadrans wydawało się, że nasz zespół będzie w stanie nawiązać wyrównaną walkę.
Trzeba zapomnieć o spotkaniu ze Startem Elbląg gdyż przed naszymi szczypiornistkami kolejne wyzwanie. Tym razem, w meczu 3. kolejki sezonu 2019/2020 PGNiG Superligi, zmierzą się w Lubinie z miejscowym Zagłębiem. W tym mieście Piotrcovia nie wygrała od wielu lat.
Start Elbląg pokonał Piotrcovię 24:21 (13:11) w spotkaniu 2. kolejki PGNiG Superligi. Przyjezdne na kwadrans przed końcem prowadziły różnicą sześciu trafień, ale Piotrcovia w końcówce odrobiła straty i była bliska urwania faworytowi punktów. W najważniejszych akcjach meczu zespół Andrzeja Niewrzawy wytrzymał presję, a piotrkowiankom zabrakło zimnej krwi.
W znakomitych nastrojach przygotowuje się nasz zespół do spotkania 2. kolejki PGNiG Superligi ze Startem Elbląg. Premierowa potyczka sezonu 2019/2020 w hali Relax odbędzie się w sobotę (14 września) o 17:00.
Lepszego otwarcia sezonu nie można było sobie wyobrazić. Piotrcovia wygrała w Kobierzycach z miejscowym KPR Gminy 22:21 (10:8) w spotkaniu 1. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi. Pierwszego gola rzuciła Sylwia Klonowska z rzutu karnego, a jej koleżanki w dalszej części meczu powalczyły jak lwice i wydarły bezcenne zwycięstwo.
Uznany światowy producent produktów do profesjonalnej stylizacji włosów, BaByliss®, rozpoczyna współpracę z zawodową ligą piłkarek ręcznych. Marka będzie promowana w trakcie spotkań rozgrywek sezonu 2019/2020.
KPR Gminy Kobierzyce będzie pierwszym rywalem naszych szczypiornistek w sezonie 2019/2020 w żeńskiej PGNiG Superlidze. To będą zupełnie nowe rozgrywki, a także zupełnie nowa Piotrcovia. Nasz zespół przeszedł prawdziwą metamorfozę.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =