Aktualności

Nie udało się Piotrcovii odnieść trzeciego w tym sezonie zwycięstwa nad drużyną Galiczanki Lwów. W pojedynku czwartej serii rundy finałowej nasz zespół przegrał w podwarszawskich Markach 23:24 mimo prowadzenia do przerwy 15:12.
Jeszcze siedem meczów zostało do zakończenia rozgrywek w rundy finałowej PGNiG Superligi szczypiornistek. Piotrcovia swoje czwarte spotkanie w tzw. grupie mistrzowskiej rozegra w podwarszawskich Markach, a rywalem będzie zespół groźny dla każdej polskiej drużyny - nieobliczalna Galiczanka Lwów.
Mimo ważnego jeszcze przez rok kontraktu (wygasał z końcem sezonu 2023/2024) Zagłębie Lubin zdecydowało się skorzystać z opcji wykupu Karoliny Jureńczyk i od przyszłego sezonu wychowanka Piotrcovii reprezentować będzie barwy Miedziowych. Jak sama przyznała była to dla niej trudna decyzja, nad którą musiała się zastanowić.
Dużo emocji przyniósł mecz trzeciej kolejki rundy finałowej PGNiG Superligi. W Lublinie wicelider tabeli MKS FunFloor pokonał Piotrcovię 32:28 (14:12), ale nasza drużyna jeszcze na kilka minut przed końcem miała szansę nawet na komplet punktów. W 52. minucie, po trafieniu Justyny Świerczek, było 26:25.
Takich meczów w swojej długiej karierze Agata Wypych (dziś Cecotka) rozegrała wiele jako zawodniczka. Po kilku latach wróci do lubelskiej Hali Globus w innej roli, ale cel się nie zmieni. Piotrcovia zmierzy się z MKS FunFloor Lublin i powalczy o pełną pulę. Zwycięstwo umocni nasz zespół na czwartym miejscu w tabeli i pozwoli zachować cień szansy na dogonienie trzeciego KPR Gminy Kobierzyce.
Zarząd klubu informuje, że z dniem 22 marca 2023 Krzysztof Przybylski przestał pełnić funkcję trenera zespołu MKS PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski. Trenerowi dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. Jednocześnie informujemy, że z dniem 23 marca obowiązki trenera zarząd powierzył Agacie Cecotce.
Superliga sp. z o. o. laureatem prestiżowej nagrody Sport Biznes Polska za transformację cyfrową w 2022 roku. To drugi rok z rzędu, kiedy spółka została uhonorowana nagrodą SBP w tej kategorii, stając się jednym z liderów komunikacji cyfrowej w polskim sporcie.
Piłkarki ręczne Piotrcovii odniosły pierwsze zwycięstwo w rundzie finałowej żeńskiej PGNiG Superligi pokonując na własnym boisku EUROBUD JKS Jarosław 28:25 (14:16). Dzięki wygranej zespół Krzysztofa Przybylskiego i Agaty Wypych umocnił się na czwartej pozycji w tabeli, a o zwycięstwie zdecydowała druga połowa meczu. Po pierwszej wygrywały bowiem przyjezdne - 16:14.
Przed nami drugi mecz serii finałowej rozgrywek PGNiG Superligi i pierwszy w Hali Relax. Piłkarki ręczne Piotrcovii po przegranej w Kobierzycach podejmą EUROBUD JKS Jarosław i będzie to spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli. Piotrcovia jest czwarta, a EUROBUD piąty. Obie drużyny dzielą trzy punkty. Nasz zespół, aby zachować cień szans na dogonienie pozycji medalowej musi wygrać natomiast jarosławianki przyjadą do Hali Relax wyprzedzić Piotrcovię.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =