Aktualności

Jeszcze na minutę przed końcem w lubelskiej Hali Globus zanosiło się na wielką niespodziankę. Mistrz Polski MKS Perła Lublin remisował bowiem z Piotrcovią 26:26. Ostatnie akcje należały jednak do gospodyń. Dwukrotnie do bramki rzuciła celnie Joanna Szarawaga i to podopieczne byłego trenera polskiej kadry Kima Rasmussena cieszyły się ze zwycięstwa. Piotrcovia zasłużyła jednak na duże brawa.
Miano czarnego konia rozgrywek, nadane Piotrcovii przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego, zobowiązuje. Po wygranej wojnie w rzutach karnych z Zagłębiem Lubin nasz zespół jedzie w sobotę do Lublina na najtrudniejszy możliwy teren. Hala Globus to obiekt, w którym gra wielokrotny mistrz Polski, MKS Perła Lublin. Drużyna Krzysztofa Przybylskiego jedzie tam nie po lekcję szczpiorniaka, ale sprawić kolejną niespodziankę.
Dwie nasze zawodniczki: Daria Opelt i Romana Roszak, znalazły się w Siódemce 1. serii PGNiG Superligi Kobiet.
Gratulujemy !
Pierwsze głosowanie w tym sezonie zakończone. Kibice wybrali najlepszą zawodniczkę serii. Tytuł wędruje do Romany Roszak.
Taką Piotrcovię chcemy oglądać w sezonie 2020/2021. Walczącą o każdą piłkę, grającą twardo w obronie i skutecznie w ataku. Już w pierwszym meczu podopieczne trenera Krzysztofa Przybylskiego pokazały lwi pazur. Zremisowały w regulaminowym czasie gry z Zagłębiem Lubin 25:25, a w rzutach karnych pokonały zdobywczynie Pucharu Polski 5:3. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!
Dokładnie pół roku i dwa dni trzeba było czekać na mecz ligowy piłkarek ręcznych Piotrcovii we własnej hali. 7 marca 2020 roku nasza drużyna pokonała przed własną publicznością Eurobud JKS Jarosław 26:24, a kilka dni później sportowy świat stanął na kilka miesięcy. Sezon 2019/2020 został przerwany, a następnie przedwcześnie zakończony. Miejmy nadzieję, że nowe rozgrywki uda się doprowadzić do końca, a Piotrcovia rozpocznie je meczem z Zagłębiem Lubin.
Dziś (poniedziałek - 7 września) od 10:00 można zakupić bilet na środowy mecz z MKS Zagłębie Lubin.
Bilety można nabyć jedynie drogą elektroniczną, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 lipca 2020 roku.
Zakup jest możliwy w zakładce bilety na naszej stronie, lub bezpośrednio w serwisie Eventim.pl
Nowoczesna oprawa graficzna, statystyki, komentarz a wszystko w jakości full HD. W nowym sezonie kibice szczypiorniaka będą mogli obejrzeć transmisje ze wszystkich meczów najwyższej klasy rozgrywkowej. Dwa spotkania piłkarzy i jedno piłkarek ręcznych w każdej serii będą pokazywane na antenie TVP Sport, www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wszystkie pozostałe, łącznie nawet 214 meczów, będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji internetowych w Emocje.TV i zobacz.tv.
Karnet na cały sezon 2020/2021 obejmujący mecze Superligi Kobiet i Pucharu Polski - 100 PLN (do nabycia od poniedziałku 31.08 w sklepie internetowym na naszej stronie, bądź w siedzibie klubu)
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =