Aktualności

Nie było taryfy ulgowej w dniu sparingu z KPR Kobierzyce. Przed południem nasze zawodniczki odbyły mocny trening w siłowni, a po południu wyszły na boisko aby zmierzyć się z KPR Gminy Kobierzyce. Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego walczyły z przyjezdnymi dopóki starczyło im sił.
Po kilkunastu dniach ciężkiej pracy czas na pierwszy sparing przed nowym sezonem w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nasz zespół zmierzy się w piątek (2 sierpnia) z KPR Gminy Kobierzyce.
Za nami oficjalna prezentacja naszej drużyny, która odbyła się w Rynku Trybunalskim. Mimo kapryśnej pogody prezentację obu drużyn Piotrcovii i Piotrkowianina obejrzały tłumy kibiców. Punktualnie o 20:00 na scenę, po kolei, zaczęły wchodzić szczypiornistki, a później szczypiorniści.
Wszystkich kibiców naszych drużyn piłki ręcznej serdecznie zapraszamy na prezentację, która odbędzie się w sobotę (27 lipca) o 20:00 w Rynku Trybunalskim.
Pod wodzą Krzysztofa Przybylskiego piłkarki ręczne Piotrcovii wznowiły treningi przed nowym sezonem 2019/2020 w żeńskiej PGNiG Superlidze. Nowym kapitanem drużyny została Daria Opelt, a z zespołem trenują: Aleksandra Oreszczuk (pozyskana z KPR Jelenia Góra), Aleksandra Dorsz (UKS PCM Kościerzyna) oraz Brazylijka Vitoria Macedo. Lucyna Sobecka przebywa zaś z młodzieżową reprezentacją Polski w Warnie.
Wszystko wskazuje na to, że żeńska PGNiG Superliga w sezonie 2019/2020 liczyć będzie zaledwie osiem zespołów. Decyzją komisarza ligi Piotra Łebka do drugiego etapu postępowania licencyjnego dopuszczone zostało tylko osiem klubów.
19-letnia młodzieżowa reprezentantka Polski Lucyna Sobecka jest piątą piłkarką pozyskaną przez nasz klub przed sezonem 2019/2020.
Czwartą nową zawodniczką pozyskaną przez nasz klub jest Aleksandra Oreszczuk. To piłkarka przez lata związana z KPR Jelenia Góra (z przerwą na naukę w SMS Gliwice). Ma za sobą również występy w młodzieżowej reprezentacji Polski (lata 2011-2015).
Trwa transferowa ofensywa Piotrcovii. Kontrakt z naszym klubem podpisała 24-letnia obrotowa Aleksandra Dorsz. W sezonie 2018/2019 występowała w Arce Gdynia, a później w UKS PCM Kościerzyna.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =