Aktualności

Kolejny mecz z rywalem z TOP 3

Po spotkaniach z Zagłębiem Lubin i MKS FunFloor Lublin Piotrcovia znów rywalizować będzie z zespołem, który zajmuje miejsce w czołowej trójce tabeli i ma medalowe ambicje. W spotkaniu 16. Serii ORLEN Superligi nasz zespół podejmie KPR Gminy Kobierzyce, a mecz odbędzie się w sobotę (10 lutego) o 18:00 w Hali Relax.
Mecze w Lubinie i Lublinie zakończyły się wysokimi porażkami naszej drużynie. Z Zagłębiem Piotrcovia nawiązała walkę do 50 minuty, w Lublinie zaś dość szybko gospodynie narzuciły naszej drużynie swoje warunki.

- Zaczęłyśmy dobrze od prowadzenia. Potem wkradły się błędy, niepokój. Nie do końca uwierzyłyśmy, że możemy wygrywać z takim przeciwnikiem. To jest obecny wicemistrz Polski. Lublinianki wykorzystały kolejne nasze błędy i straciłyśmy kontrolę nad meczem - mówiła tuż po meczu Daria Grobelna, skrzydłowa Piotrcovii.

Mamy nadzieję, że w spotkaniu z KPR Gminy Kobierzyce taka sytuacja się nie powtórzy, a nasz zespół powalczy o bardzo ważne punkty. Rywalizacja o pierwszą szóstkę między Piotrcovią, Startem Elbląg i Młynami Stoisław Koszalin jest bowiem zacięta i najprawdopodobniej rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce. Mamy nadzieję oczywiście, że z korzyścią dla nas i że po reprezentacyjnej przerwie będziemy emocjonować się walką o miejsca 1-6.

Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv, a poprowadzą je: Miłosz Lubecki i Mateusz Pieczonka. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Robert Czaplicki.

PARTNEREM WYDARZENIA JEST WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIEpowrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =