Aktualności

Wysoka przegrana w Lublinie

Punktów, które zagwarantują awans do czołowej szóstki trzeba będzie poszukać w trzech ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego. Piotrcovia nie dała rady wielokrotnemu mistrzowi Polski i wysoko przegrała w Lublinie z MKS FunFloor. Tylko przez pierwsze minuty można było mieć nadzieję na korzystny rezultat. Później podrażnione nieoczekiwaną porażką w Koszalinie piłkarki Edyty Majdzińskiej nakręcały się z każdą kolejną zdobytą bramką. Do przerwy prowadziły 19:13, aby wygrać ostatecznie 36:23.
Wynik otworzyła Joanna Waga, a chwilę później na 2:0 podwyższyła Lucyna Sobecka. Był to jednak tzw. łabędzi śpiew naszej drużyny. Chwilę później było już bowiem 3:3, a od stanu 5:5 drużyna z Lublina zaczęła budować swoją przewagę bramkową. Piotrcovia raz jeszcze zerwała się do walki. Przy stanie 12:8 rzuciła dwie bramki i było 12:10 dla gospodyń. Te jednak znów przejęły inicjatywę i nie oddały jej już do końca spotkania.

Szukając pozytywów odnotujmy kolejny występ rekonwalescentki Matyldy Mielewczyk, która zapisała przy swoim nazwisku dwa gole. I to właściwie wszystko, co można napisać o spotkaniu w Lublinie. Skupić się trzeba już na kolejnym trudnym meczu. W sobotę (10 lutego) do Hali Relax przyjedzie bowiem KPR Gminy Kobierzyce. Mecz rozpocznie się o 18:00.

MKS FunFloor Lublin - Piotrcovia 36:23 (19:13)

Piotrcovia:
Sarnecka, Suliga - Gadzina 3, Radushko 1, Mielewczyk 2, Królikowska, Grobelna 4, Mokrzka, Sobecka 3, Szczepanek 1, Trbovic 1, Waga 4/1, Schneider 4.
Rzuty karne: 1/2
Kary: 8 min (Radushko, Mokrzka, Trbovic, Waga)
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =