Aktualności

Sezon 2023/2024 na ostatniej prostej

Rozpoczyna się ostatni akcent sezonu 2023/2024 w ORLEN Superlidze piłki ręcznej kobiet. Najważniejsze rozstrzygnięcie już znamy. Tytuł mistrza Polski obroniło Zagłębie Lubin. Trwa natomiast zacięta walka o srebrny medal, a także o piąte miejsce. Czwarte zajmie bowiem MKS URBIS Gniezno. Przed nami druga część rozgrywek w grupie finałowej.
Piotrcovia kolejny swój mecz rozegra na wyjeździe, a rywalem będzie wielokrotny mistrz Polski - MKS FunFloor Lublin. Lublinianki walczą o wicemistrzowski tytuł z KPR Gminy Kobierzyce mając obecnie dwa punkty więcej od rywala.

- My najbardziej emocjonujemy się walką o piątą pozycję. Na chwilę obecną, po ostatnim spotkaniu, zajmują ją Młyny Stoisław Koszalin. Wierzymy jednak, że karta się odwróci. Nikt nie liczył na to, że wygramy w Kobierzycach. Ja wierzę w ten zespół i w to, że sprawi jeszcze w tym sezonie przynajmniej jedną niespodziankę - zapowiada Agata Cecotka, trenerka Piotrcovii.

Spotkanie w Lublinie, które rozpocznie się o 18:00, transmitowane będzie na platformie emocje.tv. Mecz poprowadzą Miłosz Lubecki i Mateusz Pieczonka. Delegatem z ramienia ZPRP będzie Jacek Moskalczyk.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =