Aktualności

Nie było niespodzianki w Hali Relax. Wyżej notowany KPR Gminy Kobierzyce wywiózł z Piotrkowa bez żadnych problemów komplet punktów. Wygrał mecz 18. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi 36:27 (16:12).
Po raz drugi w 2019 roku do Hali Relax zawita KPR Gminy Kobierzyce. Niespełna miesiąc temu zespół z Dolnego Śląska wygrał z Piotrcovią mecz Pucharu Polski. Tym razem stawką będą ligowe punkty.
W dniach 24-26 lutego reprezentacja Polski spotka się w Piotrkowie Trybunalskim na konsultacji szkoleniowej w ramach przygotowań do dwumeczu z Serbią w play-off o awans do MŚ 2019. Najprawdopodobniej jednym z elementów przygotowań będzie mecz sparingowy z Piotrcovią. O szczegółach będziemy informować.
Kolejną piłkarką, która udzieliła nam wywiadu jest Żaneta Senderkiewicz. To trzecia bohaterka nowego cyklu - Bliżej Piotrcovii. Nie zabrakło w nim pytań od koleżanek z drużyny. Zapraszamy do lektury.
Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów najbardziej utytułowanej polskiej drużynie ostatnich lat. Nasz zespół przegrał w Lublinie z MKS Perłą 19:35 (8:18).
Najlepszy polski zespół ostatniego ćwierćwiecza będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 17. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Nasza drużyna zmierzy się w Lublinie z MKS Perłą, a spotkanie odbędzie się w niedzielę (10 lutego) o 18:00.
Prezes MKS Piotrcovia Marek Ostrowski został Człowiekiem Roku 2018 w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim w plebiscycie Dziennika Łódzkiego.
Działacze MKS Piotrcovia postanowili uzupełnić uszczuploną kadrę zawodniczek, a nową piłkarką naszego klubu została Kinga Gutkowska. W klubowym biurze podpisała dziś oficjalnie kontrakt i będzie naszą piłkarką do końca tego sezonu.
Zapraszamy Państwa do lektury kolejnego wywiadu z serii Bliżej Piotrcovii. Naszą rozmówczynią jest Zuzanna Gajewska.


Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =