Aktualności


  W te nadchodzące szczególne dni, które kończą 2018 rok, życzymy w imieniu Zarządu klubu, pracowników, sztabu trenerskiego i zawodniczek MKS Piotrcovia, całej handballovej rodzinie, wszystkim ludziom sportu, naszym kibicom i przyjaciołom - Zdrowych, Radosnych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego 2019 Roku.W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozlosowano pary 1/8 finału Pucharu Polski. Piotrcovia zmierzy się we własnej hali z KPR Gminy Kobierzyce. Mecz zostanie rozegrany 16 stycznia (środa) o 17:00.
To nie była łatwa przeprawa. MKS PR Urbis Gniezno zawiesił poprzeczkę wysoko i Piotrcovia musiała walczyć z pierwszoligowcem do ostatniej minuty o awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Nasz zespół wygrał 32:31 (18:13).
Drugie miejsce zajął nasz zespół w XXI Memoriale red. Andrzeja Kowalczyka, który rozegrany został w Kielcach. Piotrcovia przegrała z Galiczanką Lwów 26:37 (15:19) i pokonała jednym golem gospodynie turnieju Koronę Handball Kielce 27:26 (11:10).
Piotrkowska handballowa rodzina odwiedziła, jak co roku zresztą, w magicznym okresie Bożego Narodzenia, Dom Dziecka w Piotrkowie. Wielkie serca okazały oba kluby MKS Piotrcovia i Piotrkowianin, a słowa uznania i podziękowania należą się wspaniałym kibickom: Magdalena Kielbik, Ewa Oniśko i Ewelina Palutkiewicz.
Piotrcovia ma nową zawodniczkę. 2,5-letnią umowę z naszym klubem podpisała 20-letnia rozgrywająca Kornelia Małecka (ostatnio Arka Gdynia). Od kilku dni brała udział w treningach naszej drużyny, a działacze sfinalizowali kontrakt. Wiele wskazuje na to, że zadebiutuje już 19 grudnia w pucharowym spotkaniu w Gnieźnie.
Wiadomo już, że dwa sparingowe spotkania z mistrzem Polski MKS Perłą Lublin rozegrane zostaną w Hali Relax w dniach 28-29 grudnia. Nasz zespół przygotgowuje się tymczasem do rundy rewanżowej, a w treningach bierze udział nowa zawodniczka - Kornelia Małecka (ostatnio Arka Gdynia).
Piotrcovia rozegra jeszcze w grudniu mecz o stawkę. Będzie to spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, a rywalem naszej drużyny będzie MKS PR URBIS Gniezno.
Po krótkiej przerwie, którą nasze zawodniczki wykorzystały na odpoczynek, rozpoczęły się przygotowania do rundy rewanżowej sezonu zasadniczego w żeńskiej Superlidze. Nasza drużyna przez ponad miesiąc będzie ciężko trenowała, a w okresie między Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem rozegra w Hali Relax dwa spotkania sparingowe z mistrzem Polski - MKS Perłą Lublin.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =