Aktualności

Nie udało się Piotrcovii sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów drużynie KPR Gminy Kobierzyce. W spotkaniu 7. kolejki PGNiG Superligi nasz zespół przegrał na wyjeździe 23:30 (12:15). Już w środę kolejnym rywalem drużyny Andrzeja Bystrama będzie Zagłębie Lubin, a mecz odbędzie się w Hali Relax.
Nie było niespodzianki w spotkaniu 6. kolejki sezonu zasadniczego żeńskiej PGNiG Superligi. MKS Perła Lublin pokonał Piotrcovię 35:24 (18:10), ale nasz zespół nie musi wstydzić się tego meczu. Były bowiem momenty naprawdę dobrej gry, a na duży plus należy ocenić postawę Klaudii Cygan i Aleksandry Zaleśny.
Najbardziej utytułowany żeński zespół piłki ręcznej w historii - MKS Perła Lublin przyjeżdża do Piotrkowa w niedzielę. Mecz 6. kolejki sezonu zasadniczego będzie miał swojego faworyta, ale nasza drużyna już wielokrotnie pokazała, że w sporcie faworyt nie zawsze wygrywa.
To nie był mecz dla kibiców o słabych nerwach. Przez całe sześćdziesiąt minut mecz Piotrcovii z Koroną Handball Kielce był prawdziwą boiskową bitwą, a żadna z drużyn nie chciała do ostatniej akcji złożyć broni. Na dwadzieścia sekund przed końcem, przy stanie 25:24 dla Piotrcovii, przyjezdne miały piłkę meczową. Na szczęście jej nie wykorzystały i komplet punktów pozostał w Hali Relax.
Po przerwie spowodowanej zgrupowaniem reprezentacji Polski czas na powrót do ligowych zmagań. W 5. kolejce sezonu zasadniczego żeńskiej PGNiG Superligi rywalem Piotrcovii będzie Korona Handball Kielce. Mecz odbędzie się w sobotę (6 października) w Hali Relax, a jego początek zaplanowano na 17:00.
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych nasz zespół zagrał sparingowe spotkanie z pierwszoligową Varsovią. Trener Andrzej Bystram chciał sprawdzić nowe warianty gry zarówno w obronie jak i w ataku. Piotrcovia wygrała 41:32 (22:13). Ze względu na drobne urazy w naszej drużynie nie zagrały Zorica Despodovska i Zuzanna Gajewska.
Trwało to kilkanaście dni, ale znamy zawodniczkę 3. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi według czytelników WP Sportowe Fakty. Miło nam poinformować, że została nią zawodniczka MKS Piotrcovia Zuzanna Gajewska. Nasza skrzydłowa zaliczyła wspaniały występ przeciwko UKS PCM Kościerzyna. Rzuciła dziesięć bramek i znacznie przyczyniła się do wygranej 35:31.
Pisaliśmy o tym, że zdecydowanym faworytem spotkania 4. kolejki Energa AZS Koszalin - Piotrcovia jest zespół gospodyń. Do przerwy nasz zespół walczył jednak jak równy z równym. Po 30 minutach przegrywał 13:15.
Kilkanaście dni przerwy czeka nas w rozgrywkach żeńskiej PGNiG Superligi. Pauza spowodowana jest zgrupowaniem reprezentacji Polski seniorek oraz turniejem międzypaństwowym. Spotkania 4. kolejki sezonu zasadniczego odbędą się w środę (19 września), a Piotrcovia zmierzy się na wyjeździe z Energą AZS Koszalin.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =