Aktualności

Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów najbardziej utytułowanej polskiej drużynie ostatnich lat. Nasz zespół przegrał w Lublinie z MKS Perłą 19:35 (8:18).
Najlepszy polski zespół ostatniego ćwierćwiecza będzie rywalem Piotrcovii w spotkaniu 17. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Nasza drużyna zmierzy się w Lublinie z MKS Perłą, a spotkanie odbędzie się w niedzielę (10 lutego) o 18:00.
Prezes MKS Piotrcovia Marek Ostrowski został Człowiekiem Roku 2018 w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim w plebiscycie Dziennika Łódzkiego.
Działacze MKS Piotrcovia postanowili uzupełnić uszczuploną kadrę zawodniczek, a nową piłkarką naszego klubu została Kinga Gutkowska. W klubowym biurze podpisała dziś oficjalnie kontrakt i będzie naszą piłkarką do końca tego sezonu.
Zapraszamy Państwa do lektury kolejnego wywiadu z serii Bliżej Piotrcovii. Naszą rozmówczynią jest Zuzanna Gajewska.


Spotkanie z Koroną Handball Kielce było wyjątkowe dla trenera Piotrcovii Andrzeja Bystrama. W hali, w której odbyło się sobotnie spotkanie, nasz szkoleniowiec świętował mistrzostwo Polski w roli zawodnika Vive Kielce.
Na dziesięć minut przed końcem spotkania w Kielcach wydawało się, że Piotrcovia zejdzie z boiska pokonana. Zespół gospodyń prowadził bowiem 25:20. Po raz kolejny nasze dziewczyny udowodniły jednak, że drzemią w nich wielkie możliwości. W końcówce, po szalonej walce, wyszarpały jeden punkt.
MKS Piotrcovia chce za pośrednictwem strony internetowej podzielić się z kibicami bardzo miłą informacją. 2019 rok dla Piotrcovii rozpoczął się niezwykle udanie.

W znakomitych nastrojach pojadą do Kielc zawodniczki Piotrcovii. Czy może być zresztą inaczej? Nasz zespół pokazał w spotkaniu z Energą AZS Koszalin, że jest w stanie powalczyć z każdym zespołem w lidze. Trener naszej drużyny Andrzej Bystram jak mantrę powtarza to, że Piotrcovia zawsze grać będzie na 100 procent możliwości i nigdy się nie podda. I tego się trzymamy!
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =