Aktualności

Zagramy z liderem na oczach całej Polski

Czy można wymarzyć sobie lepszą promocję naszej drużyny? W najbliższy wtorek (16 lutego) szczypiornistki Piotrcovii zmierzą się we własnej hali z aktualnym liderem tabeli Zagłębiem Lubin, a mecz pokaże TVP Sport. Nasz zespół jest bardzo bojowo nastawiony i zamierza sprawić miłą niespodziankę swoim kibicom.
Obie drużyny dzieli w tabeli trzynaście punktów. Zagłębie w 14 spotkaniach wywalczyło 37 oczek, a Piotrcovia w trzynastu meczach zdobyła 24 punkty. Papierowym faworytem wydają być się Miedziowe, które bilans ostatnich meczów z Piotrcovią mają na duży plus. Warto jednak przypomnieć, że w tym sezonie nasz zespół odebrał punkty Zagłębiu remisując w 1. kolejce 25:25 i wygrywając w karnych 5:3. W Lubinie również losy meczu ważyły się do ostatnich minut, a Piotrcovia przegrała ostatecznie 32:35 (12:17).

Kluczem do wygranej będzie znalezienie recepty na świetnie spisującą się między słupkami Monikę Maliczkiewicz. - To bardzo dobra bramkarka, pokazuje w ostatnich meczach wysoką formę, ale my wyjdziemy na boisko, aby pokonać ją jak najwięcej razy i wygrać - zapowiada była zawodniczka Zagłębia Małgorzata Trawczyńska.

Spotkanie pokaże na swojej antenie TVP Sport i będzie to pierwszy od wielu lat domowy mecz Piotrcovii pokazany na żywo na szklanym ekranie. Pierwszy gwizdek zaplanowano o 17:30.

Mecz poprowadzi międzynarodowa para - siostry Urszula Lesiak i Małgorzata Lidacka, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Baranowski.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =