Aktualności

Spokojne treningi przed meczem z Perłą

Jeszcze tydzień pozostał naszym szczypiornistkom do meczu 4. kolejki PGNiG Superligi z mistrzem Polski - Perłą Lublin. Drużyna Krzysztofa Przybylskiego w spokoju przygotowuje się do tej konfrontacji. Żadna z zawodniczek nie narzeka na kontuzję, a z wyjazdu na mecz reprezentacji Ukrainy wróciła już Vladislava Belmas.
Trener jak i zawodniczki zdają sobie sprawę z klasy rywala. Wspominają jednak ostatnie spotkanie przed tym sezonem, które zakończyło się wygraną Piotrcovii.

- Walczymy o zupełnie inne cele. One są mistrzyniami Polski i to one coś muszą udowodnić. Każde nasze zwycięstwo w lidze to na pewno będzie spory plus. Nikt od nas nie wymaga serii wygranych. Obiecuję kibicom, że powalczymy i liczymy na ich głośny doping - powiedziała Patrycja Ciura.

- My nie będziemy faworytem tego spotkania, ale nie oznacza to, że się położymy na boisku. Będziemy walczyć, bo walczyć trzeba w każdym meczu, szczególnie na własnym boisku - dodaje Krzysztof Przybylski.

Spotkanie Piotrcovia - MKS Perła Lubin rozpocznie się w środę (9 października) o 18:00. Zapraszamy kibiców do Hali Relax.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =