Aktualności

Sezon już na ostatniej prostej

Zaledwie trzy spotkania pozostały naszym piłkarkom do zakończenia sezonu 2022/2023 w PGNiG Superlidze szczypiornistek. Dwa z nich Piotrcovia rozegra we własnej hali. W piątek (5 maja) zmierzy się z wiceliderem tabeli MKS FunFloor Lublin, a najbardziej zainteresowane rozstrzygnięciem tego pojedynku będą zawodniczki i trenera KPR Gminy Kobierzyce. Mało tego - będą kibicować Piotrcovii, bo tylko wygrana naszej drużyny pozwoli Kobierkom zachować szanse na drugie miejsce.
Zespół Agaty Cecotki oczywiście kalkulować nie ma zamiaru, bo sam walczy o czwartą lokatę. Po ostatniej porażce w Jarosławiu przewaga nad EUROBUD-em JKS zmalała do trzech punktów. Piotrcovii potrzebne są jeszcze punkty, a najlepiej przynajmniej sześć w trzech ostatnich meczach. Piątkowy mecz z wielokrotnym mistrzem Polski zapowiada się niezwykle ciekawie, a kibice liczą na to, że zobaczą w nim taką grę Piotrcovii, jak w ostatnim ligowym pojedynku w Hali Relax ze wspomnianym wcześniej KPR Gminy Kobierzyce.

Mecz rozpocznie się o 18:00, a poprowadzi go para Wojciech Błoch i Michał Solecki, delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Tomasz Olesiński. Pojedynek będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =