PRZEGRANA PO WALCE

Piłkarki Piotrcovii przegrały na wyjeździe ostatni mecz rundy zasadniczej z zespołem Kram Start Elbląg 26:32, prowadząc do przerwy 15:14. Nasz zespół pozostawił po sobie dobre wrażenie, wyrównana walka z będącym ostatnio w dobrej formie rywalem trwała prawie do końca spotkania. Można...

Piłkarki Piotrcovii przegrały na wyjeździe ostatni mecz rundy zasadniczej z zespołem Kram Start Elbląg 26:32, prowadząc do przerwy 15:14. Nasz zespół pozostawił po sobie dobre wrażenie, wyrównana walka z będącym ostatnio w dobrej formie rywalem trwała prawie do końca spotkania. Można było się pokusić nawet o zwycięstwo, ale nie stało się tak ze względu na fatalnie przeprowadzane kontry w drugiej części spotkania. Zawodniczki Piotrcovii po dobrych akcjach defensywnych i świetnych paradach w bramce Karoliny Sarneckiej, nie potrafiły postawić kropki nad i, i skutecznie skontrować. Klika razy to przeciwniczki zdobywały łatwe  bramki po złych podaniach i zagraniach podczas naszych kontrataków.

Piotrcovia zagra teraz w grupie zespołów walczących o miejsca 7-12 (10 spotkań, z każdym przeciwnikiem mecz i rewanż) a pierwszy mecz już w środę w hali Relax.

KRAM START ELBLĄG - PIOTRCOVIA 32:26 (14:15)

PIOTRCOVIA - Sarnecka, Opelt - Wyrzychowska 6 (2/2), Klonowska 5, Kucharska 4, Kopertowska 3 (2/2), Wasilewska 3, Marszałek 3 (0/1), Ivanovic 1, Matyja 1, Belmas, Cygan.

Kary 8 min (Wasilewska 6 - czerwona kartka w 42 min, Kopertowska)

KRAM START ELBLĄG - Szywerska, Powaga - Lisewska 9 (4/4), Szynklaruk 6, Waga 5, Yashchuk 4, Jędrzejczyk 3, Stokłosa 2, Kwiecińska 2, Świerczek 1, Choromańska, Dorsz, Świerżewska.