Aktualności

Po raz drugi we własnej hali

Ani się obejrzeliśmy, a przed nami już 5. Seria rozgrywek żeńskiej PGNiG Superligi kobiet. Piotrcovia zagra w niej z EUROBUD-em JKS Jarosław, a pojedynek rozegrany zostanie w Hali Relax. Będzie to drugi mecz naszych szczypiornistek przed własną publicznością. W pierwszym okazały się lepsze od ligowego nowicjusza MKS PR URBIS Gniezno.
Tym razem poprzeczka zawieszona zostanie znacznie wyżej. Rywalem drużyny Krzysztofa Przybylskiego będzie bowiem drużyna, która ma medalowe aspiracje. Gwiazdą zespołu jest etatowa reprezentantka Polski Sylwia Matuszczyk. W szerokiej kadrze na zbliżające się Mistrzostwa Europy znalazły się także Weronika Kordowiecka i Aleksandra Dorsz. Z klasy rywala zdaje sobie sprawę szkoleniowiec Piotrcovii. - Z pewnością nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek słabsze momenty czy przestoje. Taki rywal jak EUROBUD to wykorzysta. Musimy grać twardo i dobrze w obronie oraz skutecznie w ofensywie. Oczywiście gramy u siebie i liczymy na kolejne, czwarte zwycięstwo z rzędu - dodaje trener.

Spotkanie poprowadzą Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Bogdan Lemanowicz. Mecz rozpocznie się o 17:00, a będzie można go oglądać za pośrednictwem emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =