Aktualności

Ostatni ligowy akcent w tym roku

Półtora miesiąca przerwy w rozgrywkach czeka zespoły żeńskiej PGNiG Superligi. Walka o ligowe punkty wznowiona zostanie w styczniu 2022 roku, a wcześniej kibice emocjonować się będą występem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata, które odbędą się w Hiszpanii. Ostatnim meczem ligowym w tym roku dla piłkarek ręcznych Piotrcovii będzie pojedynek w Elblągu z miejscowym Startem.
Młoda drużyna Startu potrafiła już raz w tym roku napsuć krwi naszym szczypiornistkom remisując niespodziewanie w Hali Relax i wygrywając następnie rzuty karne. Nasz zespół musi więc zachować koncentrację na ten pojedynek gdyż ewentualna strata punktów może kosztować spadek nawet na miejsce szóste w ligowej tabeli. Obecnie Piotrcovia z dorobkiem 13 punktów jest piąta tracąc do pary liderów z Lublina i Lubina czternaście oczek. Strata do trzeciego miejsca, które zajmuje obecnie KPR Gminy Kobierzyce jest mniejsza i wynosi pięć punktów.

Spotkanie poprowadzą Adam Dejna i Kamil Raszewski, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Włodzimierz Chmielecki. Kibice ten pojedynek będą mogli zobaczyć za pośrednictwem platformy emocje.tv. Początek o 18:00.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =