Nie zlekceważyć beniaminka

Przed nami spotkanie 2. Serii PGNiG Superligi Piotrcovia - MKS PR Urbis Gniezno, które będzie jednocześnie debiutem naszej drużyny we własnej hali w sezonie 2022/2023. Na inaugurację zespół Krzysztofa Przybylskiego przegrał w Lubinie z Zagłębiem. Wynik tamtego pojedynku nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania, które przez większą część pierwszej połowy było mocno wyrównane.
Nie ma jednak co wracać do tamtego spotkania - czas skupić się na tym, co przed nami. MKS PR Urbis Gniezno to ligowy beniaminek i tym samym pojedynek z drużyną reprezentującą pierwszą stolicę Polski będzie dla Piotrcovii historyczną konfrontacją o ligowe punkty. - Na pewno nie możemy zlekceważyć rywala, bo może się to dla nas źle skończyć. Zagramy od pierwszej do ostatniej minuty na maksymalnej koncentracji. Zapraszamy kibiców do Hali Relax - liczymy w tym sezonie na ich mocne wsparcie. Odwdzięczymy się dobrą grą - powiedział trener Piotrcovii Krzysztof Przybylski.

Początek sobotniego pojedynku w Hali Relax o 18:00. Mecz będzie transmitowany przez emocje.tv.