JEDNAK PORAŻKA

Mimo iż zawodniczki Piotrcovii zaprezentowały się w Kościerzynie o wiele lepiej niż w ostatnim spotkaniu z tym przeciwnikiem w Hali Relax, to jednak nie wystarczyło to do pokonania niewygodnych rywalek. Pięciobramkową przewagę, którą gospodynie budowały przez 25 min, Piotrcovia zniwelowała...

Mimo iż zawodniczki Piotrcovii zaprezentowały się w Kościerzynie o wiele lepiej niż w ostatnim spotkaniu z tym przeciwnikiem w Hali Relax, to jednak nie wystarczyło to do pokonania niewygodnych rywalek. Pięciobramkową przewagę, którą gospodynie budowały przez 25 min, Piotrcovia zniwelowała zaledwie w pięć i tuż przed przerwą poprawiła wynik z 9:14 na 14:14. Pierwszy gol po przerwie również należał do Piotrcovii, która prowadziła później nawet różnicą dwóch trafień. Wyrównana walka trwała do końca, ale przy stanie 30:29 dla gospodyń, to one zdobyły dwie, przesądzające o  zwycięstwie bramki.

UKS PCM KOŚCIERZYNA - PIOTRCOVIA 32:30 (14:14) PIOTRCOVIA - Sarnecka, Opelt - Despodovska 6 (1/1), Kopertowska 5, Belmas 4, Ivanovic 4, Marszałek 3, Matyja 3, Kucharska 2, Wypych 2, Wyrzychowska 1, Klonowska, Wasilewska. Kary 8 min (Despodovska, Matyja, Ivanovic, Kucharska)

UKS PCM KOŚCIERZYNA - Brzezińska-Recław, Liskowska - Hartman 8 (5/5), Rogożeńska 6, Mokrzka 5, Ziółkowska 5, Fesdorf 3, Krajewska 2, Sus 2, Białek 1, Wójcik.