Znamy terminarz sezonu 2021/22 PGNiG Superligi Kobiet

Znamy terminarz sezonu 2021/22 PGNiG Superligi Kobiet

Superliga sp. z.o.o. ogłosiła terminarz meczów PGNiG Superligi Kobiet na nadchodzący sezon. W lidze zostanie rozegranych 28 serii. Pierwsza z nich już 8 września. Kształt rozgrywek pozostanie taki sam jak w ubiegłym sezonie.
Czas na 3. sezon rozgrywany w ramach ligi zawodowej PGNiG Superligi Kobiet. Rywalizować w niej będzie 8 zespołów, które otrzymały licencję. Beniaminkiem w lidze będzie zespół Suzuki Korona Handball Kielce, który zastąpi spadkowicza KPR Ruch Chorzów.
W trakcie całego sezonu zespoły rozegrają 28 serii podzielonych na cztery rundy. Po nich poznamy ostateczny układ tabeli, w tym mistrza Polski i zespół, który spadnie do 1 ligi. 26 z 28 serii rozegranych zostanie w weekendy. Dwie z nich zaplanowano na środy ¬- będzie to seria 1. i 5.  
Mecz otwarcia sezonu odbędzie się 8 września 2021. Ostatnia seria zostanie rozegrana w dniach 21-22 maja 2022 roku.

Najważniejsze terminy PGNiG Superligi Kobiet: 
– 8 września rozpoczęcie rozgrywek
– 30 października początek II rundy 
– 29 stycznia początek III rundy 
– 22 maja ostatnia seria rozgrywek

Najlepsze mecze w TVP Sport
Topowe starcia w PGNiG Superlidze Kobiet będą transmitowane na kanale TVP Sport, w aplikacji mobilnej TVP Sport i stronie www.tvpsport.pl.
Skróty meczów, relacje live oraz wyniki śledzić można w aplikacji mobilnej PGNiG Superligi Kobiet, która jest dostępna w Google Play oraz App Store oraz na www.superligakobiet.pl. Kibice znajdą tam również szereg informacji o składach i ciekawostki na temat swoich ulubionych drużyn.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =