Aktualności

Ze Startem o drugi komplet punktów

Start Elbląg będzie piątym rywalem zespołu Piotrcovii w sezonie 2020/2021 żeńskiej PGNiG Superligi. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Elblągu, ale nastąpiła zamiana gospodarza i spotkanie rozegrane zostanie w Hali Relax. Początek zaplanowano na 16:00. Przypominamy, że decyzją rządu mecz rozegrany zostanie bez udziału kibiców.
Nasz sobotni rywal zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Piotrcovia jest piąta z dwoma punktami mniej. W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje mecze jednym trafieniem - Start Elbląg w Lublinie z MKS Perłą (29:30), a Piotrcovia we własnej hali z KPR Gminy Kobierzyce (22:23). Zapowiada się więc bardzo ciekawa konfrontacja, w której ciężko wytypować faworyta.

W drużynie prowadzonej przez trenera Andrzeja Niewrzawę grają dwie byłe zawodniczki Piotrcovii: Joanna Waga oraz Aleksandra Dronzikowska. Ta ostatnia pokazała się w Lublinie z bardzo dobrej strony, rzucając pięć bramek. Najskuteczniejszą zawodniczką gości była zaś zdobywczyni dziewięciu bramek Hanna Yashchuk.

Spotkanie poprowadzą: Paweł Podsiadło i Adam Świostek, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Arkadiusz Sołodko.

Mecz będzie można zobaczyć na zobacz.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =