Aktualności

Z Zagłębiem o sześć punktów

To będzie bardzo ważny mecz dla układu w górnej części tabeli żeńskiej PGNiG Superligi. W spotkaniu 8. kolejki Piotrcovia jedzie bowiem do Lubina, aby zmierzyć się z miejscowym Zagłębiem. W tabeli obie drużyny ze sobą sąsiadują, ale o cztery punkty lepszy jest zespół trenerki Bożeny Karkut.
Aż trudno w to uwierzyć, ale jedna z najlepszych polskich zawodniczek w historii prowadzi Zagłębie już 20 lat. Zaczynała swoją pracę z Miedziowymi w październiku 2000 roku zastępując śp. Romana Jezierskiego. Sympatyczna trenerka zawsze podkreśla, że Piotrcovia to bardzo trudny rywal, z którym Miedziowym zawsze trudno się grało.

Historia meczów pomiędzy tymi drużynami zdecydowanie przemawia na korzyść lubinianek, ale liczy się przecież obecna sytuacja. W pierwszej rundzie Piotrcovia zremisowała z Zagłębiem w Hali Relax 25:25 (13:15), aby wygrać po rzutach karnych 5:3. Liczymy na udany bój również w hali rywala i na to, że nasz zespół zmniejszy różnicą punktową dzielącą obie drużyny - najlepiej do jednego oczka (15:14).

Pojedynek rozpocznie się w Lubinie o 19:00, a będzie go można obejrzeć za pośrednictwem zobacz.tv. 

Spotkanie poprowadzą: Bartosz Kowalak i Wojciech Marciniak, delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Jarosław Szynklarz.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =