Aktualności

Wtorkowa wizyta w Kozim Grodzie

Jeszcze cztery mecze i wszystko będzie jasne. Poznamy podział na grupę mistrzowską (drużyny z miejsc 1-6) i grupę spadkową (miejsca 7-10). Nie dopuszczamy takiej możliwości, aby Piotrcovii zabrakło w tej pierwszej grupie. Nasza drużyna musi jeszcze w każdym z czterech spotkań powalczyć o punkty. Tuż za plecami zespołu Agaty Cecotki są bowiem Start Elbląg i Młyny Stoisław Koszalin.
Pierwszym z czterech pojedynków będzie dla Piotrcovii mecz z najbardziej utytułowaną żeńską drużyną w historii polskiego szczypiorniaka. Mowa o zajmującym obecnie trzecie miejsce w tabeli MKS FunFloor Lublin. Zespół Edyty Majdzińskiej chce odzyskać tytuł mistrzyń Polski, ale ostatnio zanotował dość nieoczekiwaną porażkę w Koszalinie. To pozwoliło awansować na drugie miejsce (z jednym meczem rozegranym więcej) drużynie KPR Gminy Kobierzyce.

Faworytem wtorkowego (6 lutego) meczu są gospodynie, ale my liczymy na to, że Piotrcovia zagra wreszcie pełne 60 minut na swoim poziomie, a to pozwoli myśleć o wywalczeniu punktów w Hali Globus.

Spotkanie, które rozpocznie się o 18:00, transmitowane będzie na platformie emocje.tv. Mecz poprowadzi duet: Marina Duplii i Olena Pobedrina, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Leszek Sołodko.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =