Aktualności

Wracamy po długiej przerwie

Po przerwie spowodowanej występem reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy wracają na ligowe parkiety szczypiornistki PGNiG Superligi. W 7. Serii trzecia w tabeli Piotrcovia podejmie zajmujący czwarte miejsce KPR Gminy Kobierzyce i bez wątpienia to najciekawsze starcie tej kolejki. Pojedynek w Hali Relax odbędzie się w piątek (25 listopada) o 19:00.
Piotrcovia w dotychczasowych pojedynkach zgromadziła 15 punktów. Po inauguracyjnej porażce w Lubinie z Zagłębiem wygrała pięć kolejnych meczów. Kobierki mają jedno zwycięstwo mniej i z dwunastoma punktami plasują się jedno miejsce niżej. Trener Piotrcovii Krzysztof Przybylski ma nadzieję na to, że uda się naszej drużynie podtrzymać zwycięską serię.

- Początek sezonu na pewno trzeba zaliczyć na plus. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia czekają nas jednak ciężkie mecze, a na początek podejmiemy zawsze groźny zespół z Kobierzyc. Później zmierzymy się z faworytkami ligi z Lublina i Lubina. Jestem jednak dobrej myśli i wierzę w to, że wyjdziemy zwycięsko z tych potyczek - powiedział szkoleniowiec.

- Coraz lepiej się zgrywamy z nowymi zawodniczkami. Ta przerwa na kadrę również w pewien sposób nam pomoże i uważam, że w tej lidze jesteśmy w stanie powalczyć z każdą drużyną - dodaje Aleksandra Oreszczuk.

Spotkanie poprowadzą: Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Góralczyk. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =