Aktualności

W Lubinie na przekór statystykom

Trzeba zapomnieć o spotkaniu ze Startem Elbląg gdyż przed naszymi szczypiornistkami kolejne wyzwanie. Tym razem, w meczu 3. kolejki sezonu 2019/2020 PGNiG Superligi, zmierzą się w Lubinie z miejscowym Zagłębiem. W tym mieście Piotrcovia nie wygrała od wielu lat.
Do dziś sympatycy szczypiorniaka w Piotrkowie pamiętają ostatnie, wielkie zwycięstwo nad drużyną Bożeny Karkut. Było to w 2007 roku, w decydującym meczu półfinałowym play-off, a w Piotrcovii, którą prowadził śp. Roman Jezierski, swoją piękną karierę kończyła wtedy Elżbieta Kopertowska. Później już za każdym razem w Lubinie lepsze okazywały się Miedziowe. W sporcie nie zawsze jednak wygrywają faworyci i liczymy na to, że w środę Piotrcovia zagra wbrew statystykom. Zagłębie jest do pokonania, co pokazała ostatnia kolejka i mecz w Kobierzycach. Tych samych Kobierzycach, w których na inaugurację ligi wygrała Piotrcovia.

Środowy mecz rozpocznie się o 18:30, a poprowadzi go para: Weronika Bijak i Paulina Jerlecka. Delegatem z ramienia ZPRP będzie Piotr Brenk.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =