Aktualności

W Lubinie można, ale nie trzeba

To będzie ostatni akcent sezonu 2022/2023 w PGNiG Superlidze kobiet. W niedzielę (14 maja) niepokonany w tym sezonie mistrz Polski (27 wygranych w 27 meczach) Zagłębie Lubin podejmie Piotrcovię, która zajmie w ostatecznym rozrachunku czwarte miejsce. Faworyt meczu jest jeden, ale nasza drużyna pojedzie na Dolny Śląsk z zamiarem sprawienia bardzo miłej niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów mistrzyniom.
- Zdajemy sobie sprawę z klasy rywala i z tego, że w tym sezonie jest zdecydowanie najsilniejszą drużyną w Polsce. My jednak jedziemy do Lubina na pewno nie po to, aby położyć się na boisku. Pokażemy się z jak najlepszej strony - zapewniła Agata Cecotka, trenerka Piotrcovii.

- Fajnie byłoby w tym ostatnim meczu pokazać, że byłyśmy w stanie powalczyć z zespołami z czołówki. Na pewno spróbujemy urwać punkty mistrzyniom Polski. Dla mnie byłoby to piękne pożegnanie z Piotrcovią - dodaje Magdalena Drażyk.

Statystyki z tego sezonu, bilans bezpośrednich meczów i ostatnie wyniki - to wszystko stawia w roli zdecydowanego faworyta drużynę Bożeny Karkut. Sport jednak ma to do siebie, że lubi niespodzianki i na taką liczymy w ostatnim spotkaniu rozgrywek.

Mecz rozpocznie się w niedzielę (14 maja) o 14:30, transmitowany będzie przez TVP Sport, a poprowadzą go: Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Joanna Brehmer.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =