Aktualności

Trudny, środowy egzamin z mistrzyniami

Najtrudniejszy z możliwych rywal stanie na drodze Piotrcovii w spotkaniu 4. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi. W środę (9 października) do Hali Relax zawita wielokrotny mistrz Polski, najbardziej utytułowany zespół ostatniego ćwierćwiecza - MKS Perła Lublin.
Lublinianki po trzech latach przerwy wróciły do gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów i w pierwszym pojedynku odbiły się od ściany. Zmierzyły się w Rostowie nad Donem z naszpikowanym gwiazdami żeńskiej piłki ręcznej rosyjskim zespołem i przegrały aż 21:31 (11:21). Do Piotrkowa przyjadą żądne rehabilitacji, ale też pewnie zmęczone daleką podróżą.

- To one muszą coś udowodnić. Są przecież mistrzyniami Polski. My nie musimy w każdym meczu wygrywać - mówi Patrycja Ciura.

- Ostatni mecz wygraliśmy, ale było to towarzyskie spotkanie. W lidze gra się nieco inaczej. Niemniej jednak chcemy powalczyć o punkty, a każda zdobycz będzie niespodzianką - dodaje Krzysztof Przybylski.

Środowe spotkanie Piotrcovia - MKS Perła Lublin rozpocznie się o 18:00. Mecz poprowadzi para: Jakub Gnyszka - Mateusz Stonoga, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Jacek Wróblewski.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =