Aktualności

Tradycji stało się zadość

Po raz kolejny Lubin okazał się dla naszych szczypiornistek niegościnny. Piotrcovia wysoko przegrała 18:31 (10:15) spotkanie 3. kolejki PGNiG Superligi z miejscowym Zagłębiem. Tylko przez kwadrans wydawało się, że nasz zespół będzie w stanie nawiązać wyrównaną walkę.
Pierwszą bramkę rzuciła z karnego Sylwia Klonowska, a przez pierwszy kwadrans znakomicie radziła sobie w ataku Vitoria Macedo. Lubinianki zaczęły jednak budować sobie przewagę, która w połowie meczu była już pięciobramkowa. Po 30 minutach na świetlnej tablicy widniał wynik 15:10.

Wskazówki trenera na niewiele się zdały. Gospodynie, po zmianie stron, nadal dominowały, a Piotrcovia miała problem ze sforsowaniem szczelnej defensywy Metraco Zagłębia. W drugiej połowie nasz zespół rzucił zaledwie osiem bramek, a gospodynie odpowiedziały szesnastoma trafieniami po przerwie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Miedziowych 31:18.

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia 31:18 (15:10)

MKS Piotrcovia:
Opelt, Kolasińska, Sarnecka - Klonowska 3/3, Sobecka 2, Macedo 7, Oreszczuk 1, Gajewska 1, Belmas 1, Ciura 2, Dorsz 1, Joia, Małecka, Podzimowska

Kary: 4 min (Dorsz, Joia)
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =