Aktualności

Superpuchar Polski już 7 września w Łodzi

Poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące Superpucharu Polski w piłce ręcznej – Łódź ‘24. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w sobotę 7 września w łódzkiej Atlas Arenie. O Superpuchar zagrają zarówno kluby kobiece jak i męskie. Bilety w sprzedaży w cenie już od 15 zł. - Chcemy wspólnie stworzyć wydarzenie takie jak Final4 Ligi Mistrzów w Kolonii – mówi Piotr Należyty, prezes Superligi.
Miesiąc temu władze Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Superligi sp. z o.o. oraz Miasta Łódź, poinformowały o planach organizacji Superpucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet, podczas specjalnej konferencji prasowej. Dziś poznaliśmy kolejne, ważne informacje na temat tego wydarzenia.

Rywalizacja o trofeum odbędzie się w sobotę 7 września w Atlas Arenie, a w ramach Superpucharu Polski w piłce ręcznej – Łódź ‘24, zostaną rozegrane dwa spotkania. Pierwszym z nich będzie starcie KGHM Zagłębia Lubin (drużyna zapewniła sobie czwarty raz z rzędu tytuł Mistrzyń Polski na 4. serie przed zakończeniem sezonu 2023/2024) z triumfatorkami ORLEN Pucharu Polski Kobiet. Następnie do walki staną najlepsze męskie zespoły, czyli zwycięzca ORLEN Superligi z triumfatorem ORLEN Pucharu Polski Mężczyzn.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że rozegranie w tym dniu dwóch spotkań na najwyższym poziomie to nie wszystko. W planach jest sporo imprez towarzyszących, stref kibica oraz atrakcji dla dużych i małych sympatyków piłki ręcznej. 

W ligowej piłce ręcznej od pewnego czasu planowaliśmy realizację nowego projektu, który byłby okazją do promocji dyscypliny na niespotykaną dotąd skalę – w nowej lokalizacji, kilkunastotysięcznej hali, z dużym show i wydarzeniami towarzyszącymi. Widowisko, które byłoby namiastką tego, co się dzieje w trakcie Final4 Ligi Mistrzów w Kolonii. Chcemy, by takim wydarzeniem był mecz o Superpuchar Polski – mówił podczas konferencji prasowej Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z o.o.

Bilety już w sprzedaży

Już w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 12:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie. W ramach zakupionego biletu na Superpuchar Polski, kibice mają zapewniony wstęp na dwa spotkania – zarówno mecz zespołów kobiecych jak i męskich oraz cały dzień wydarzeń towarzyszących.

Ceny biletów wahają się od 15  zł dla grup zorganizowanych ze szkół i klubów sportowych do 139 zł za bilety w najwyższej kategorii.

Bilety będą do nabycia wyłącznie na platformie Eventim.pl.

Grupy zorganizowane ze szkół i klubów sportowych powyżej 10 osób należy zgłaszać pod adresem  zamowieniagrupowe@eventim.pl
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =