Aktualności

Sobotni wyjazd na Podkarpacie

JKS Jarosław będzie pierwszym wyjazdowym rywalem Piotrcovii w nowym sezonie 2023/2024 ORLEN Superligi. Nasza drużyna na Podkarpacie pojedzie pokrzepiona pewnym zwycięstwem nad AWS Energą Szczypiorno Kalisz. JKS przywiózł zaś jeden punkt z Koszalina gdzie zremisował z Młynami Stoisław, przegrywając w rzutach karnych.
- Kalendarz rozgrywek tak się dla nas ułożył, że w pierwszych spotkaniach musimy walczyć o zwycięstwa. Do Jarosławia jedziemy po trzy punkty. Martwi trochę kontuzja Patrycji Królikowskiej, ale pozostałe zawodniczki są gotowe do gry. Musimy zagrać tak, jak w drugiej połowie spotkania z Kaliszem. Z tej części gry byłam zadowolona. W pierwszej odsłonie inauguracyjnego spotkania dziewczyny nieco zaspały i trzeba było gonić wynik. Mecz trwa na szczęście jednak 60 minut - powiedziała Agata Cecotka, trenerka naszej drużyny.

Sobotnie (16 września) spotkanie rozpocznie się o 18:00, a poprowadzą je: Adrian Dymitruk i Wojciech Kasznia. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Paweł Kwapisz. Mecz będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =