PORAŻKA W KARPACZU

W 30 kolejce PGNIG Superligi Kobiet Piotrcovia przegrała z KPR Jelenia Góra, mecz rozegrany został w Karpaczu. Wszystko wyglądało dobrze do 28 minuty, kiedy to nasze zawodniczki prowadziły 14 : 8. Od tego momentu jeleniogórzanki zabrały się do odrabiania strat i doprowadziły w 41 min. do...

W 30 kolejce PGNIG Superligi Kobiet Piotrcovia przegrała z KPR Jelenia Góra, mecz rozegrany został w Karpaczu. Wszystko wyglądało dobrze do 28 minuty, kiedy to nasze zawodniczki prowadziły 14 : 8. Od tego momentu jeleniogórzanki zabrały się do odrabiania strat i doprowadziły w 41 min. do stanu po 15. Jeszcze na 8 minut przed zakończeniem spotkania Piotrcovia miała przewagę jednej bramki (20:19), ale końcówka zdecydowanie należała do miejscowych i stąd porażka 22:27.

PIOTRCOVIA - Opelt - Klonowska 5, Despodovska 4 (1/1), Kopertowska 4 (3/4), Belmas 3, Matyja 3, Dronzikowska 1, Ivanovic 1, Marszałek 1, Cygan, Kucharska, Wasilewska, Wypych, Wyrzychowska.

Kary 12 min  (Kucharska 4, Kopertowska, Belmas, Ivanovic, Cygan)

KPR JELENIA GÓRA - Wierzbicka, Filończuk - Jurczyk 7 (3/4), Kobzar 6 (1/2), Tomczyk A. 5 (0/1), Załoga 4, Tomczyk M. 3, Karwecka 1 (1/1), Żukowska 1, Bielecka, Oreszczuk.