Aktualności

Po raz przedostatni u siebie

Finiszuje sezon 2023/2024 w ORLEN Superlidze pań. Za nami Final Four ORLEN Pucharu Polski, który zakończył się triumfem mistrzyń Polski, Zagłębia Lubin. Ze względu na udział KPR Gminy Kobierzyce w turnieju finałowym mecz ligowy z Piotrcovią przełożony został na 8 maja. Pojedynek z Hali Relax, który będzie przedostatnim w tym sezonie meczem naszych szczypiornistek przed własną publicznością, rozpocznie się o 20:30.
Ostatni mecz tych zespołów, który odbył się w Kobierzycach, zakończył się wygraną Piotrcovii 29:27 (14:16). To była duża i miła dla piotrkowskich kibiców niespodzianka. Na taką też liczymy w domowym pojedynku. Zespół Agaty Cecotki walczy z Młynami Stoisław Koszalin o piąte miejsce. Popularne Kobierki rywalizują zaś z MKS FunFloor Lublin o wicemistrzowski tytuł. - Chcemy powalczyć do końca o jak najlepszy wynik i mimo, że to będzie trudne zadanie to postaramy się zająć piąte miejsce i wyprzedzić Młyny Stoisław Koszalin - zapewnia trenerka Piotrcovii.

Spotkanie transmitować będzie Polsat Sport, a mecz poprowadzą Bartosz Kowalak i Wojciech Marciniak. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Joanna Brehmer.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =