PIERWSZY MECZ Z NOWYM SZTABEM SZKOLENIOWYM

Od zwycięstwa rozpoczęła Piotrcovia pod wodzą Agaty Wypych i Roberta Sobóra, na razie to tylko mecz kontrolny, ale prawdziwy sprawdzian już w sobotę podczas ligowego spotkania z KPR Jelenia Góra. W sparingu z I-ligową Varsovią po kilkanaście minut na parkiecie spędziły powracające po...

Od zwycięstwa rozpoczęła Piotrcovia pod wodzą Agaty Wypych i Roberta Sobóra, na razie to tylko mecz kontrolny, ale prawdziwy sprawdzian już w sobotę podczas ligowego spotkania z KPR Jelenia Góra. W sparingu z I-ligową Varsovią po kilkanaście minut na parkiecie spędziły powracające po dłuższych kontuzjach, a grające już w ostatnim meczu ligowym, Agata Wypych - tym razem w podwójnej roli i Aleksandra Dronzikowska. Piotrcovia pewnie pokonała Varsovię 39:20 prowadząc do przerwy 17:10. W nowej roli zobaczyliśmy też Paulinę Marszałek, w pojedynkę sędziowała ten mecz. Na ławkach obu zespołów wyraźnie dominowały emocje czysto sportowe, stąd oczywisty wniosek, iż nasza rozgrywająca świetnie poradziła sobie z prowadzeniem spotkania.

PIOTRCOVIA - VARSOVIA 39:20 (17:10)

PIOTRCOVIA - Opelt, Sarnecka - Belmas 6, Wyrzychowska 6 (2/2), Ivanovic 5, Kucharska 4, Kopertowska 4, Despodovska  4, Cygan 3, Wasilewska 2, Klonowska 2, Wypych 2 (0/1), Dronzikowska 1, Matyja.