Aktualności

Nowy sztab szkoleniowy Piotrcovii

Krzysztof Przybylski poprowadzi zespół piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2019/2020. Doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt w siedzibie naszego klubu, a pierwszy trening poprowadzi 17 lipca.
Przybylskiego nie trzeba kibicom piłki ręcznej specjalnie przedstawiać. To były trener reprezentacji Polski kobiet, który prowadził również wiele klubów zarówno w męskiej jak i żeńskiej Superlidze. Ostatnio był szkoleniowcem Ruchu Chorzów. Wcześniej prowadził między innymi Chrobrego Głogów oraz Piotrkowianina, z którym świętował awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Przybylskiemu w pracy pomagał będzie Konrad Szczukocki. To trener przygotowania motorycznego, który od roku pracuje w Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Odpowiedzialny jest za przygotowanie motoryczne w Reprezentacjach Polski Under 17 i Under 19 oraz SMS w Kielcach, Kwidzynie, Płocku i Gdańsku. Jest także w sztabie trenerskim Fabryki Bramkarzy ZPRP.

Prezes klubu Marek Ostrowski porozumiał się również z kilkoma nowymi zawodniczkami, które od nowego sezonu będą reprezentowały barwy naszego klubu. Szczegóły niebawem.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =