Aktualności

Mistrz Polski w Hali Relax

Nowy-stary mistrz Polski będzie rywalem Piotrcovii w ostatnim kwietniowym spotkaniu. Zagłębie Lubin przyjedzie do Hali Relax w niedzielę (28 kwietnia), a zespół Bożeny Karkut już zapewnił sobie kolejny złoty medal. Nie oznacza to jednak taryfy ulgowej ze strony rywala. Zagłębie zawsze bowiem walczy na sto procent i tego też należy się spodziewać w kolejnym pojedynku między tymi zespołami. Mecz rozpocznie się o 16:00.
Nasza drużyna walczy już tylko i wyłącznie o piąte miejsce, co zresztą mocno się skomplikowało po ostatnich dwóch kolejkach. Młyny Stoisław Koszalin mają bowiem, na cztery kolejki przed końcem rozgrywek, pięć punktów więcej od drużyny prowadzonej przez Agatę Cecotkę. Piotrcovia musi więc w każdym meczu szukać punktów, a aby realnie myśleć o wyprzedzeniu drużyny z Koszalina - trzeba wygrać przynajmniej dwa spotkania.

Czy to jest realne? Na pewno tak. Nasz zespół gra bowiem, przynajmniej momentami, dobry handball. Tak było w drugiej połowie ostatniego spotkania w Lublinie czy kilkanaście dni temu w Kobierzycach. Dlatego też wszystko jeszcze jest możliwe i tego się trzymamy.

Mecz obejrzeć będzie można na platformie emocje.tv. Poprowadzą go: Paweł Klimkowicz i Mateusz Stonoga, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Bartosz Słowiński.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =