Mamy to! Wspaniała metamorfoza Piotrcovii!

To była ta Piotrcovia, którą chce się oglądać zawsze. Waleczna od pierwszej do ostatniej minuty, grająca świetnie w obronie i ataku. Po raz drugi w tym sezonie nasz zespół pokonał EUROBUD JKS Jarosław. Tym razem na wyjeździe i jeszcze bardziej zdecydowanie niż trzy miesiące temu w Hali Relax. Zespół Krzysztofa Przybylskiego wygrał i zapisał na swoje konto trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Mało tego, rzucił więcej bramek niż w poprzednich dwóch meczach! Do przerwy nasz zespół prowadził 16:12, aby wygrać ostatecznie 32:26.
Wiele pretensji można było mieć za poprzednie mecze do postawy Danielle Joi. Tym razem jednak brazylijska rozgrywająca Piotrcovii zaprezentowała się jak Pani Profesor. Znakomicie podawała, rzucała z każdej właściwie pozycji i nie dawała szans bramkarkom. Z konieczności (czerwona kartka) dla Patrycji Ciury zagrała na skrzydle Anna Wasilewska. I to jak zagrała! Dziurawiła bezlitośnie bramkę drużyny z Jarosławia. Zapisała na swoje konto aż dziewięć bramek i to grając dopiero w drugim meczu po ponad półrocznej przerwie!

Po takim popisie naszych zawodniczek już nie możemy się doczekać meczu z Ruchem Chorzów. Zapraszamy kibiców 25 stycznia (sobota) o 17:00.

EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia 26:32 (12:16)