Aktualności

Korona na dobry początek

Tak jak już wspominaliśmy w poprzedniej informacji - Korona Handball Kielce będzie rywalem Piotrcovii w pierwszym w 2022 roku spotkaniu ligowym. PGNiG Superliga wraca po reprezentacyjnej przerwie, a druga część sezonu zapowiada się bardzo intensywnie. Dość powiedzieć, że w styczniu zespół Krzysztofa Przybylskiego zagra cztery mecze o punkty.
Pierwszym rywalem będzie ostatni zespół w ligowej tabeli, który do tej pory wywalczył ledwie jeden punkt. Absolutnie kielczanek nie można jednak lekceważyć z czego doskonale zdają sobie sprawę zawodniczki jak i nasz szkoleniowiec. W drużynie gości występuje bardzo dobrze nam znana Magda Więckowska, która prezentowała wysoką formę w niedawnym turnieju w Jarosławiu gdzie wybrana została najlepszą lewą rozgrywającą.

Jak już pisaliśmy mecz z Korona będzie okazją do występu dla rekonwalescentek - Magdy Drażyk i Hanny Yashchuk. Obie palą się do gry i nie mogą doczekać się sobotniej konfrontacji.

Mecz rozpocznie się w Hali Relax o 19:00, a poprowadzą go Wojciech Bloch i Michał Solecki, a delegatem z ramienia ZPRP będzie zawsze mile widziany w Piotrkowie, jeden z najlepszych polskich sędziów wszech czasów Mirosław Baum. Mecz będzie można oglądać za pośrednictwem platformy emocje.tv.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =