Aktualności

Kończymy sezon zasadniczy w Szczecinie

Nasze szczypiornistki w najbliższą niedzielę zakończą sezon zasadniczy PGNiG Superligi. Zakończą dalekim wyjazdem do Szczecina. Rywalem Piotrcovii będzie SPR Pogoń Szczecin, a mecz rozpocznie się o 18:00. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli, ale dzieli je aż dziesięć punktów.

SPR Pogoń ma na koncie 31 punktów, a w osiemnastu dotychczasowych meczach wygrał dziesięć razy. Jednej z ośmiu porażek doznał w Piotrkowie. 7 listopada Piotrcovia zrobiła dużą niespodziankę remisując w normalnym czasie z wyżej notowanym rywalem 26:26 (13:13), aby pokonać go w serii rzutów karnych 6:5. Siedem bramek rzuciła w tamtym meczu Zorica Despodovska, a pięć Vladislava Belmas. W zespole gości nie do powstrzymania była Karolina Kochaniak, zdobywczyni ośmiu bramek.

Piotrcovia nie jest faworytem konfrontacji w Szczecinie, ale nasz zespół wiele razy pokazał, że niewiele robi sobie z przedmeczowych zapowiedzi i analiz specjalistów. Jedno jest pewne - drużyna Andrzeja Bystrama walczyła będzie od pierwszej do ostatniej minuty, a efekt może być, podobnie jak w pierwszej rundzie, zadowalający.

Spotkanie w Szczecinie sędziować będzie para: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Marek Żabczyński.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =