Aktualności

Kinga Gutkowska nową zawodniczką Piotrcovii

Działacze MKS Piotrcovia postanowili uzupełnić uszczuploną kadrę zawodniczek, a nową piłkarką naszego klubu została Kinga Gutkowska. W klubowym biurze podpisała dziś oficjalnie kontrakt i będzie naszą piłkarką do końca tego sezonu.Kinga Gutkowska ma 24 lata, jest rozgrywającą, ostatnio występowała w GTPR Gdynia, a po wycofaniu się tej drużyny z rozgrywek w zespole UKS PCM Kościerzyna. Kilka dni temu rozegrała ostatni mecz ligowy w barwach tego zespołu, a dziś związała się z Piotrcovią.

- Rzeczywiście dużo się ostatnio u mnie dzieje - przyznała ze śmiechem nowa zawodniczka Piotrcovii. - Mam teraz nadzieję, że sprawy papierkowe zostaną szybko załatwione i jak najszybciej wybiegnę na boisko. Chciałabym bardzo już w niedzielę - w Lublinie - dodała Gutkowska.

Przypomnijmy, że do końca sezonu nie zagrają dwie doświadczone rozgrywające: Agata Wypych i Monika Kopertowska. Obie zawodniczki rozpoczęły urlopy macierzyńskie.

- To trochę spadło na nas niespodziewanie, ale oczywiście cieszymy się szczęściem obu zawodniczek. Musieliśmy szybko coś wymyślić. Okazało się, że jest możliwe przejście do nas Kingi Gutkowskiej i udało się ją zakontraktować. Jestem z tego bardzo zadowolony - przyznał Andrzej Bystram, szkoleniowiec naszej drużyny.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =