Dwa punkty po ciężkim boju

Tak jak przewidywaliśmy EUROBUD JKS Jarosław to już nie ten sam zespół, który przegrał wysoko z Piotrcovią w pierwszej rundzie obecnego sezonu. W zaległym spotkaniu z 10. kolejki jarosławianki zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko i przegrały dopiero po rzutach karnych. Nasz zespół dopisał więc do swojego dorobku dwa punkty, a już w najbliższą sobotę będzie okazja do rewanżu.

Środowy pojedynek był niezwykle wyrównany co zresztą pokazuje wynik obu odsłon meczu. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 12:12, a druga również remisowym rezultatem 13:13. W nerwowej końcówce obie drużyny miały swoje szanse, ale podział punktów po 60 minutach jest chyba najbardziej sprawiedliwy. Przy remisie 25:25 doszło więc do rzutów karnych, w których więcej nerwów zachowały nasze zawodniczki wygrywając 4:2.

EUROBUD JKS Jarosław - Piotrcovia 25:25 (12:13, 13:13) - w rzutach karnych 2:4