Druga wyjazdowa wygrana z rzędu

To będzie udany weekend dla kibiców Piotrcovii. W spotkaniu 7. Serii nasz zespół wygrał w Koszalinie z miejscowymi Młynami Stoisław 25:22 (11:9) i tym samym odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. To dobry prognostyk przed środowym pojedynkiem z wielokrotnym mistrzem Polski - MKS FunFloor Perła Lublin. Trzeba jednak wyeliminować przestoje w grze.
Do dwudziestej minuty Piotrcovia grała praktycznie bezbłędnie. Zarówno w ataku jak i obroni. Po trafieniu Natalii Fesdorf było 11:4. I wtedy naszej drużynie przydarzyło się to, co w pojedynku we własnej hali ze Startem Elbląg. Stanął, a bramki zaczął i to seryjnie zdobywać rywal. W 36. minucie był remis 13:13, a pięć minut później to Młyny Stoisław wygrywały 16:15. Na szczęście scenariusz wcześniej wspomnianego pojedynku się nie powtórzył. Piotrcovia w końcówce raz jeszcze odskoczyła od rywala na 2-3 bramki i dowiozła zwycięstwo do końca.

Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia 22:25 (9:11)