Do przerwy podjęły walkę z faworytem

Pisaliśmy o tym, że zdecydowanym faworytem spotkania 4. kolejki Energa AZS Koszalin - Piotrcovia jest zespół gospodyń. Do przerwy nasz zespół walczył jednak jak równy z równym. Po 30 minutach przegrywał 13:15.
W drugiej połowie gospodynie przejęły inicjatywę i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę. Ostatecznie Energa AZS wygrała 34:20. Każdy taki mecz to dla naszej młodej drużyny lekcja, z której na przyszłość z pewnością wyciągnie wnioski.

Energa AZS Koszalin - MKS Piotrcovia 34:20 (15:13)

MKS Piotrcovia:
Kolasińska, Opelt, Sarnecka - Klonowska 2, Senderkiewicz 1, Zaleśny, Kopertowska 3, Wypych, Wasilewska 2, Ciura, Cygan 4, Ivanović 1, Belmas 3, Despodovska 2, Gajewska 2.
Karne: 0/3
Kary: 4 min (Klonowska, Senderkiewicz)

Teraz nastąpi kilkunastodniowa przerwa w rozgrywkach Superligi, a nasz zespół 6 października o 17:00 podejmie Koronę Handball Kielce. Przez najbliższe dni będzie zaś spokojnie trenował i przygotowywał formę na dalszą część sezonu.